روزنامه های جهان
ورزشی جهان
کلوپ تحریمی ها در راه است
bolet_khv

کلوپ تحریمی ها در راه است

رئیس جمهوری ایالات متحده ی آمریکا تحریم های جدیدی را بر علیه بانک مرکزی و صندوق ذخیره ی ارزی ایران اعلام کرده؛ این در حالی است که بانک مرکزی ایران پیش از این تحریم بوده.
bolet_tele_eng

یاران؛ پای در راه نهیم که این راه رفتنی است ونه گفتنی... / شهید آوینی                                                                                                          یاران؛ پای در راه نهیم که این راه رفتنی است ونه گفتنی... / شهید آوینی

      
روزنامه های ایران
ورزشی ایران
سید حسن نصرالله: از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد/ به تجاوزات به شکل مناسب پاسخ می‌دهیم
سید حسن نصرالله در اجتماع عزاداران حسینی(ع) در ضاحیه خطاب به صهیونیست‌ها گفت: از امروز به بعد خطوط قرمزی به هیچ وجه وجود ندارد.‎ هرگونه جنگ تحمیلی پایان اسرائیل و سلطه و حضور آمریکا در منطقه خواهد بود.
چندرسانه ای
گزارش خبر 20:30 از استقبال شورای امنیت ملی از باشگاه تحریمی ها
دبیر شورای امنیت ملی روز گذشته در دیدار با اعضای هیئت رئیسه فراکسیون مقابله با تحریم مجلس و فعالان این حوزه از ابتکار فراکسیون برای ورود فعال به حوزه مقابله با تحریم قدردانی و تاکید کرد این گام موثری در تداوم راهبرد مقاومت فعال به حساب می‌آید.
arrow
گزارشی از روند بررسی باشگاه تحریمی ها در کمیسیون امنیت ملی مجلس +فیلم
در این گزارش که توسط برنامه خانه ملت شبکه یک سیما تهیه شده است نگاه مختصری به روند بررسی باشگاه تحریمی ها در مجلس شورای اسلامی و نظرات نمایندگان درباره این طرح شده است.
arrow
اسرائیل سالهاست که بدون روشن کردن جرقه یک جنگ بزرگ، اهداف مرتبط با ایران را در خاک سوریه هدف قرار داده است. اکنون یک سری حوادث خشونت آمیز در سایت های مرتبط با ایران در عراق گمانه زنی هایی را درباره احتمال حمله اسرائیل به این کشور در پی داشته است. اما اگر اسرائیل در حال گسترش جبهه ضدایرانی خود به سمت عراق باشد، با مشکلات منحصر به فردی مواجه خواهد شد چرا که عراق صحنه تئاتری با مخاطراتی متفاوت از سوریه است. هرگونه اقدام اسرائیل در عراق با مخاطرات زیادی همراه است چرا که می تواند به جرقه ای برای یک جنگ منطقه ای تبدیل شود. از بین بردن یک هدف با ارزش بالا چه با تلفات غیرنظامی همراه باشد یا صرفا خشم مردم عراق را علیه اسرائیل یا ایالات متحده برانگیزد، مساله ای است که می تواند به حملات علیه نیروها یا دارایی های آمریکایی در عراق بینجامد، عراق را بی ثبات کند و احتمالا واکنش ایالات متحده را با یک جنگ منطقه ای برانگیزد. اسرائیل توانسته است بخش عمده استراتژی ضدایرانی خود در سوریه را بدون تبدیل آن به یک درگیری بزرگ انجام دهد، اما اگر بخواهد کمپین مشابهی را در عراق آغاز کند احتمالا با یک سری مخاطرات جدید و منحصر به فرد در عراق مواجه خواهد شد.
arrow
باج خواهی اردوغان با کارت آوارگان سوری
روزنامه رای الیوم در مطلبی در این باره نوشته است: «اینکه رجب طیب اردوغان تهدید به گشودن مرزها در برابر آوارگان سوری کرده است تا به سوی اروپا سرازیر شوند در صورتی که کمک کافی به آنکارا نشود و حمایتی از منطقه امن در شمال سوریه از سوی اروپا و آمریکا به عمل نیاید، نمایانگر حجم فشارهای اقتصادی و سیاسی و امنیتی است که دولت وی تحمل می‌کند.
arrow
آملی لاریجانی: دلسوزان بسیاری از نامه اینجانب مکدر شدند/ عذرخواهی می کنم
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: از نامه اینجانب دلسوزان بسیاری مکدر شدند، در همین جا بر خود فرض می دانم که از محضر شریف همه آنان عذرخواهی کنم.
arrow
آمریکا: شبکه انتقال نفت ایران را تحریم کردیم
دفتر کنترل دارایی‌های خارجی وزارت خزانه‌داری آمریکا امروز چهارشنبه تحریم‌های جدیدی را علیه افراد و شرکت‌های مرتبط با ایران اعلام کرد.
arrow
اخبار بین الملل