روزنامه های جهان
ورزشی جهان
راه‌اندازی باشگاه تحریمی‌ها، برای مقابله با تحریم‌ها + فیلم
گفتگوی ویژه خبری شبکه ۲ سیما
bolet_khv

راه‌اندازی باشگاه تحریمی‌ها، برای مقابله با تحریم‌ها + فیلم

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما، آقای منوچهر متکی در استودیوی گفتگوی ویژه خبری شبکه دوم سیما افزود: هدف از تأسیس باشگاه تحریمی‌ها ایجاد ساز و کاری برای ارتباط با دیگر کشور‌های تحت تحریم به منظور مقابله با تحریم است.
bolet_tele_eng

یاران؛ پای در راه نهیم که این راه رفتنی است ونه گفتنی... / شهید آوینی                                                                                                          یاران؛ پای در راه نهیم که این راه رفتنی است ونه گفتنی... / شهید آوینی

      
روزنامه های ایران
ورزشی ایران
ابتکار باشگاه تحریم‌شدگان برای مقابله با تحریم‌های آمریکا
در صورت تشکیل باشگاه تحریمی‌ها می‌توان با به‌کارگیری روش‌هایی نظیر گسترش پیمان‌های پولی چندجانبه، ایجاد پیام‌رسان‌های مالی جایگزین برای سوئیفت و ایجاد بسترهای مالی جدید، میزان اثرگذاری ابزارهای تحریمی را کاهش داد و از طرف دیگر با هم‌افزایی میان اقتصادهای کشورهای تحریمی، این کشورها را در مقابل تحریم‌های تجاری آمریکا مصون کرد.
برای دفع مضرات نپیوستن به FATF باید به طرف باشگاه تحریمی ها برویم
یک عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس شورای اسلامی گفت: برای مقابله و دفع مضرات نپیوستن به FATF باید به طرف باشگاه کشورهای تحریمی برویم و از ظرفیت و جمعیت بالای کشورهایی مانند چین، روسیه و ترکیه به بهترین شکل بهره ببریم.
چندرسانه ای
همگرایی جناح های سیاسی در طرح باشگاه تحریمی ها
جلسه مشترک شورای مرکزی فراکسیون امید با تنی چند از چهره های اصولگرا درباره "باشگاه تحریمی ها" برگزار شد.
arrow
کلوپ تحریمی ها در راه است
رئیس جمهوری ایالات متحده ی آمریکا تحریم های جدیدی را بر علیه بانک مرکزی و صندوق ذخیره ی ارزی ایران اعلام کرده؛ این در حالی است که بانک مرکزی ایران پیش از این تحریم بوده.
arrow
سید حسن نصرالله: از امروز به بعد خطوط قرمزی وجود ندارد/ به تجاوزات به شکل مناسب پاسخ می‌دهیم
سید حسن نصرالله در اجتماع عزاداران حسینی(ع) در ضاحیه خطاب به صهیونیست‌ها گفت: از امروز به بعد خطوط قرمزی به هیچ وجه وجود ندارد.‎ هرگونه جنگ تحمیلی پایان اسرائیل و سلطه و حضور آمریکا در منطقه خواهد بود.
arrow
گزارش خبر 20:30 از استقبال شورای امنیت ملی از باشگاه تحریمی ها
دبیر شورای امنیت ملی روز گذشته در دیدار با اعضای هیئت رئیسه فراکسیون مقابله با تحریم مجلس و فعالان این حوزه از ابتکار فراکسیون برای ورود فعال به حوزه مقابله با تحریم قدردانی و تاکید کرد این گام موثری در تداوم راهبرد مقاومت فعال به حساب می‌آید.
arrow
گزارشی از روند بررسی باشگاه تحریمی ها در کمیسیون امنیت ملی مجلس +فیلم
در این گزارش که توسط برنامه خانه ملت شبکه یک سیما تهیه شده است نگاه مختصری به روند بررسی باشگاه تحریمی ها در مجلس شورای اسلامی و نظرات نمایندگان درباره این طرح شده است.
arrow
اخبار بین الملل