کد خبر: ۱۱۹۲۴
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۳
تعداد نظرات: ۷ نظر
متاسفانه دیپلماسی لبخند در دولت جدید عایدی جز تهدید های مکرر نظامی و برای اولین بار در طول تاریخ انقلاب اسلامی تهدید حمله اتمی به کشورمان توسط اسرائیل را در پی نداشته است حال کدام عقل سلیمی اشاره می کند که در این شرایط نباید برای جنگ آماده شد؟

آرمان پرس – گروه سیاسی : هفته نامه اصولگرای مثلث در شماره قبلی خود در مطلبی در بخش بررسی شبکه های اجتماعی خود با اشاره به یادداشت "مردم را برای جنگ و جهاد آماده کنید / قطعا جنگ خواهد شد " منتشره در تاریخ 11 خرداد ماه در پایگاه خبری تحلیلی آرمان پرس ضمن متهم کردن تحریریه این سایت به تندرو بودن اهداف سایت را در جهت خدمت به پروژه ایران هراسی معرفی کرد.

به گزارش خبرنگار ما این هفته نامه که به مدیر مسئولی سردار آجرلو منتشر می شود در این مطلب خود با اشاره به مقالات و یادداشت های مختلف آرمان پرس درباره لزوم جنگ نوشت : " نوشته های این سایت در حالی منتشر می شود که در اسلام همیشه تاکید بر دفاع صورت گرفته است و جنگ هشت ساله ایران نیز دفاع مقدس نام گرفته است . این چنین بی پیرایه رفتن به سمت جنگ سخن گفتن جز آنکه تصویری نادرست آن هم همراستا با پروژه ایران هراسی که توسط دشمنان کشورمان دنبال می شود ایجاد کند ثمر دیگری نخواهد داشت ." این هفته نامه همچنین نوشت :" سایت تندرو آرمان پرس که فعالیتش را مدت زیادی نیست آغاز کرده است می کوشد که نشان دهد جنگ برای ایران الزامی است ."

ابتدا ضمن تشکر از عوامل این هفته نامه که با وقت گذاشتن و بررسی مطالب سایت ما از منظر خود به نقد مطالب منتشر شده در سایت ان شاالله از منظر دلسوزانه پرداخته اند یادآوری برخی نکات به عزیزان فعال در این نشریه لازم و ضروری به نظر می رسد :

1-      آرمان پرس از ابتدای روی کار آمدن خود و بر اساس مشی مبتنی بر انقلاب به فعالیت پرداخته است و از ابتدا می دانسته که در این مسیر با انواع اقسام برچسب ها ، توهین ها و حتی تهدید ها روبرو خواهد شد اما در این مسیر تنها عمل به وظیفه را ملاک ادامه راه خود قرار داده است .

2-      بر طبق نظریه سایت ما این ما هستیم که بایستی اسباب کشته شدن کسانی شویم که با خدا و دوستدارانش می جنگند. و این آرمان پرس خواهد بود که مردم و مسئولین جمهوری اسلامی ایران را تشویق و در پاره ای موارد استراتژی های لازم را تبیین و ارائه خواهد کرد که درمقابل دشمنان قسم خورده ایران اسلامی مانند آمریکا ، انگلیس و اسرائیل و هرکسی که با دوستداران خدا وارد جنگ شده بایستند بجنگند و نابود کنند هرآنکه را که قصد نابودی ما را دارد. عموم مخاطبین عزیز و همکاران رسانه ای می توانند برای آگاهی کامل از اهداف روی کار آمدن سایت ما به بخش درباره ما سایت مراجعه کنند .

3-      اساسا مشخص نیست عزیزان مجله مثلث چرا از طرح یکی از اصلی ترین ارکان دین در قالب یک سایت خبری چنین برآشفته شده اند که راهی جز اتهام زنی را پیش روی خود ندیده اند؟ آیا حکم جهاد یکی از مهم ترین احکام دین ما نیست که در قرآن و روایات ما به کرات به آن اشاره شده است؟ عزیزان این هفته نامه با چه توجیهی مطلب لزوم داشتن آمادگی برای جنگ را در کشوری که روزانه بیش ترین تهدید را از سوی دشمنانش تحمل می کند در راستای پروژه ایران هراسی می داند؟

4-      آیا نویسنده هفته نامه مثلث و مدیران و دست اندر کاران آن ترجیح می دهند مردم را به عافیت طلبی سوق دهند و در صورت بروز جنگ آیا حاضرند مسئولیت این عدم آگاهی را از سوی رسانه شان بپذیرند؟

5-      در مطلب مورد اشاره این هفته نامه به خوبی تشریح شده است که متاسفانه دیپلماسی لبخند در دولت جدید عایدی جز تهدید های مکرر نظامی و برای اولین بار در طول تاریخ انقلاب اسلامی تهدید حمله اتمی به کشورمان توسط اسرائیل را در پی نداشته است حال کدام عقل سلیمی اشاره می کند که در این شرایط نباید برای جنگ آماده شد؟

آماده ایم در فضایی دوستانه پاسخ های همکاران عزیز را در این هفته نامه بشنویم .

 

مطالب مرتبط
نظرات بینندگان l_sar_comment
غیر قابل انتشار: ۲
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۷
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۵
4
12
بچه های مثلث فقط مواظب باشین اگه خواستین گفتگوی دوستانه کنین اینا از داعش بدترنا ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
5
13
باز این آرمان پرس طبق معمول حرف مفت و برخلاف نظر اکثر مردم زد.کاش شماها ایرانی نبودین چون واقعا تو ایران هراسی نقش پررنگی دارین هم شما و هم امثال شما.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۳/۲۶
5
7
من شخصا اصولگرا نیستم و با دیدگاه های آقای فرقانی موافق نیستم
اما واقعا شرف سایت آرمان پرس از تمام سایت های اصولگرا بیشتره چون اولا حرف مردم رو سانسور نمی کنه دوما بدون عافیت طلبی و ریا اون چیزی که واقعا آرمان اصولگرایی هست رو شفاف میگه
پاسخ ها
شناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
ایول =)))
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۳
1
3
ایرانیان عزیز توجه کردید که آرمان پرس از معدود سایتهای خبری و تحلیلی هست که نظرات مخالفش رو به راحتی منتشر میکنه. برام واقعا خیلی جالبه. حرف راست یا چیزی رو که فکر میکنی حقیقته بگو و از مخالفتها نترس
پاسخ ها
مصطفی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۵
خب اگه اینا رو هم نذاره که هیچی واسه نظرات مخاطبین نداره !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۶/۱۳
0
1
کاملا واضحه که چند تا آدم کم سن و سال با برداشتهای سطحی از دین هستید. نوشتین: "آیا حکم جهاد یکی از مهم ترین احکام دین ما نیست که در قرآن و روایات ما به کرات به آن اشاره شده است؟ ". منم چند تا سوال دارم:
آیا حکم جهاد به معنی حمله به کشور های دیگر است؟ 1 نمره.
آیا حکم جهاد به معنی آتش افروزی و کینه توزی است؟ 1 نمره
یکی از جنگهایی که معصومین ما آغاز کردند رو نام ببرید. 1 نمره.

حفظ آمادگی برای شرایط جنگی احتمالی با جنگ طلبی و دامن زدن به شرایط ملتهب فرق داره کوچولوهای کم عقل و کم سواد.
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل