کد خبر: ۱۲۷۱۷
تاریخ انتشار: ۰۲ تير ۱۳۹۴ - ۱۰:۳۸
تعداد نظرات: ۲ نظر
تفکر خیانت آلود قاجار جنگ را به مرزهای کشور میکشاند/
اینک که عده ای در مسیر آبادانی کشور چاره ای جز جنگ قرار نداده اند، عاشقان جهاد و شهادت سر سپردن در این مسیر را احلی من العسل دانسته و از دل و جان به استقبال این جنگ می روند؛ باشد که خداوند متعال شر خائنین به انقلاب اسلامی را به خودشان بازگرداند، انشاءالله.

آرمان پرس – گروه سیاسی: چند روزی بیش نمی گذرد که امام امت در جمع سپاهیان سلحشورش به ایراد سخنرانی پرداختند و فرمودند که دشمنان انقلاب اسلامی قصد دارند جنگ را به مرزهای ایران اسلامی بکشانند . ایشان همچنین چندی قبل از آن نیز در دیدار با مسئولان نظام و سفرای کشورهای اسلامی بر این موضوع تأکید کرده و فرموده بودند که سیاست های خیانت آلود استکبار با تحریک گروه هایی در کشور های منطقه گسترش جنگ های نیابتی را در منطقه دنبال می کنند.

انقلاب اسلامی از آغاز تشکیل تا کنون همواره در حال جنگ با قدرت های استکباری به نفع مستضعفین عالم بوده است و در این مسیر همواره عده ای سعی نموده اند که موانعی را برای این هدف بزرگ ایجاد نمایند، اما به شکرانه الهی انقلاب اسلامی علی رغم این مانع تراشی ها امروز توانسته است گستره نفوذ خود را تا آنسوی مرزهای ایران کشانده و جنگ را به جای مرزهای جمهوری اسلامی در مرزهای ایدئولوژیک انقلاب اسلامی – سوریه،عراق و لبنان – دنبال کند.

این در حالی است که گویا جنگ و انقلاب اسلامی برای عده ای تمام شده است ؛ عده ای جنگ و انقلاب را در سال 57 خلاصه کرده و فریاد سر می دهند که همه اینها به اتمام رسیده و اکنون جمهوری اسلامی است. می گویند خط قرمز ما مرزهای جمهوری اسلامی است نه فراتر از آن! می گویند چه کسی گفته آمریکا شیطان بزرگ است؟

حال آنکه سال 57 آغاز قیام علیه آمریکا، علیه سلطه جهانی، علیه استکبار و در نهایت علیه کفر بوده است. و حضرت امام (ره) بارها تأکید کردند که انقلاب اسلامی زمینه ساز ظهور است و صد مرحله دارد که یک مرحله آن جمهوری اسلامی است و نود و نه مرحله آن باقی مانده است.

این افراد کسانی هستند به بهانه توقف پروژه ایران هراسی عرصه را بر پاسداران انقلاب در سوریه و عراق تنگ کرده و به دشمن اجازه داده اند گستاخی های خود را امروز نه تنها در مرزهای کشور بلکه تا مراکز نظامی گسترش دهند و ما امروز به جای آنکه در حال مذاکره بر سر مسائل جهانی باشیم باید بنشینیم تا جاسوسان موساد و سیا بیایند و در خانه خودمان دانشمندان ما را بازجویی کنند.

و از طرفی شاهد هستیم که اسرائیل پیشنهاد تحویل به بمب اتم به عربستان برای جنگ با ایران می دهد و وزیر جنگ این رژیم منحوس برای اولین بار بعد از انقلاب جرأت می کند ایران را تهدید به حمله اتمی می کند.

و چه زیبا می گوید امیرالمؤمنین علی(ع) که: « ذلیل نشد امتی مگر آنکه در خانه خود با دشمنش جنگید. »

البته این مسأله مختص به انقلاب اسلامی نبوده و تاریخ، عباس میرزاهای بسیاری را به خود دیده است و در آن زمان که شاه قجر تهران را خط قرمز خود میداند و از ارسال کمک به وی امتناع مینماید، چه تأمل برانگیز است نامه ای که خطاب به سفیر فرانسه می نویسد: « نمی‌دانم این قدرتی که شما (اروپایی‌ها) را بر ما مسلط کرده چیست و موجب ضعف ما و ترقی شما چه؟ شما در قشون جنگیدن و فتح کردن و بکار بردن قوای عقلیه متبحرید و حال آنکه ما در جهل و شغب غوطه‌ور و بندرت آتیه را در نظر می‌گیریم. مگر جمعیت و حاصلخیزی و ثروت مشرق زمین از اروپا کمتر است؟ اجنبی حرف بزن! بگو من چه باید بکنم که ایرانیان را هشیار نمایم؟ »

کسانی که قصد دارند تفکر خیانت بار قاجاری را در این مرز و بوم تئوریزه کنند بدانند که تاریخ دیگر شکست عباس میرزاها را به خود نخواهد دید؛ امروز حتی اگر با شیوه ای که آنها در پیش گرفته اند جنگ به مرزهای کشور کشیده هم شود ما از آن استقبال خواهیم کرد چرا که برای فرزندان روح الله، جنگ سرآغاز جدیدی برای آبادانی خواهد بود. باشد که با این جنگ خداوند متعال شر خائنین به انقلاب اسلامی را به خودشان بازگردانده و انقلاب اسلامی پس از آن از لوث وجود آنها مصون بماند . انشاءالله ...


مطالب مرتبط
نظرات بینندگان l_sar_comment
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۲
0
2
حححححح
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۰۴
0
2
جنگ طلبای افراطی
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل