کد خبر: ۱۸۴۰۴
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۰:۰۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی گفت: عملکرد قوه قضائیه در پرونده مهدی هاشمی درس عبرت برای دانه‌درشت‌ها خواهد شد تا مرتکب چنین اشتباهات مشابه نشوند، ما از عملکرد قوه قضائیه در اجرای این حکم تشکر و حمایت می‌کنیم.
آرمان پرس: 
محمدصالح جوکار نماینده مردم یزد در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اجرای حکم مهدی هاشمی و رفتن وی به زندان، گفت: قوه قضائیه در چندین پرونده بسیار مهمی که وجود داشت و به‌هرحال ممکن بود افکار عمومی نسبت به آن موضع بگیرند بسیار خوب عمل کرد و ما هم از این اقتدار دستگاه عدالت تشکر می‌کنیم.
وی افزود: به هرحال این انتظار از قوه قضائیه وجود داشت که بیشتر از این در این پرونده توقف نداشته باشد و خواست افکار عمومی با توجه به اتهاماتی که در دادگاه علیه مهدی هاشمی اثبات شده بود، این بود که سرانجامِ این پرونده مشخص شود و این‌گونه هم شد.
نماینده مردم یزد در مجلس ادامه داد:‌ این عملکرد قوه قضائیه درس عبرت برای دانه‌درشت‌ها خواهد شد، تا مرتکب چنین اشتباهات مشابه نشوند، ما از عملکرد قوه قضائیه در رسیدگی به این پرونده تشکر و حمایت می‌کنیم.

برچسب ها: جوکار ، توافق ، مجلس
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان l_sar_comment
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۵/۱۹
0
0
من کاری به آقای مهدی هاشمی و آیا حکمشان درست هست یا نه ندارم ولی موندم قوه قضائیه چرا این طور برخورد میکنه؟ نود هزار میلیارد تومان معوقات بانکی را اصلا پیگیری نمیکند. یعنی زور اون ها بیشتر خاندان هاشمی است؟
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل