کد خبر: ۲۱۴۹۲
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۰۹:۵۴
تعداد نظرات: ۱۷۰ نظر
روحانی:ما باید اسلام رحمانی را به دنیا معرفی کنیم/امام خامنه ای:بعضا مطرح کردن اسلام رحمانی کاری است غلط و احیانا گمراه کننده//حسن روحانی کتابی نوشت به نام امنیت ملی و نظام های اقتصادی و در صفحه 782 رسما و علنا مطرح می کند که جایگزین و مطلوب برای اقتصاد ایران الگو و نگاه نئوکینزی هاست!/امام خامنه ای: مسئولین بایستی مواظب باشند که دشمنان‌ نفوذ اقتصادی پیدا نکنند

آرمان پرس - گروه سیاسی:  

حسن روحانی پس از ریاست جمهوری بارها در سخنرانی های خود تأکید می کند که بایدد اسلام رحمانی در به عنوان سیاست خارجی از سوی جمهوری اسلامی در دنیا مطرح شود . در این باره کلیپی نیز توسط هواداران وی و به کارگردانی یکی از هنرمندان وابسته به وی ( امیر حسین مدرس) که برای پیروزی روحانی در انتخابات از هیچ چیز دریغ نکرده بود ساخته شد  و حواشی زیادی را هم به دلیل شباهت بسیار زیاد آن با کلیپ انتخاباتی اوباما به همراه داشت  . 

امام خامنه ای چندی پیش در دیدار با دانشجویان در پاسخ به سؤالات مطرح شده دانشجویان این نوع بیان از اسلام که از آن تعبیر به اسلام رحمانی می شود را راهی غلط دانسته و آن را از ریشه لیبرالیزم خواندند .  

ایشان در بخشی از صحبت هایشان میفرمایند :

گاهی یک شعارهایی داده میشود، شعارهای به‌ظاهر اسلامی که باطناً اسلامی نیست؛ از جمله‌ی چیزهایی که اخیراً خیلی رایج شده و انسان می‌شنود در نوشته‌ها و در گفته‌ها، «اسلام رحمانی» [است]؛ خب، کلمه‌ی قشنگی است، هم اسلامش قشنگ است، هم رحمانی‌اش قشنگ است؛ امّا یعنی چه؟ تعریف اسلام رحمانی چیست؟ خب، خدای متعال، هم رحمان و رحیم است، هم «اشدّالمعاقبین» است؛ هم دارای بهشت است، هم دارای جهنّم است. خدای متعال، مؤمنین و غیر مؤمنین را یک‌جور به حساب نیاورده؛ اَفَمَن کانَ مُؤمِنًا کَمَن کانَ فاسِقًا لا یَستَوون.(۷) اسلام رحمانی که گفته میشود، قضاوتش در مورد مؤمن، در مورد غیر مؤمن، در مورد کافر، در مورد دشمن، در مورد کافرِ غیر دشمن چیست؟ همین‌طور پرتاب کردن یک کلمه بدون عمق‌یابی، کاری است غلط و احیاناً گمراه‌کننده. بعضی‌ها که در حرفها و نوشتجات و اظهارات این تعبیر «اسلام رحمانی» را به کار میبرند، انسان مشاهده میکند و خوب احساس میکند که این اسلام رحمانی یک کلیدواژه‌ای است برای معارف نشئت‌گرفته‌ی از لیبرالیسم، یعنی آن چیزی که در غرب به آن لیبرالیسم گفته میشود. البتّه تعبیر لیبرالیسم و عنوان لیبرالیسم برای تمدّن غربی و فرهنگ غربی و ایدئولوژی غربی هم تعبیر غلطی است؛ چون واقعاً آنها نه لیبرالند، نه اعتقاد به لیبرالیسم به معنای واقعی کلمه دارند؛ ولی خب حالا یک اصطلاحی است لیبرالیسم. اگر اسلام رحمانی اشاره‌ی به این است، این، نه اسلام است، نه رحمانی است؛ مطلقا. تفکّر لیبرالیستی از تفکّر اروپای قرن هجدهم و نوزدهم -یعنی زیربنای فکریاومانیستی که نفی معنویّت و خدا و مانند اینها است- سرچشمه میگیرد. چون خدایی نیست، پس سلیقه‌ای است؛ چیزهای بشری این‌جوری است؛ حتّی در حقایق علمی و حقایق آزمایشگاهی، شما ببینید سلیقه‌ها چقدر مختلف است. امروز یک تشخیصی را در مورد یک مادّه‌ای میدهند که مثلاً برای فلان بیماری یا برای فلان مشکل، مفید است؛ چند صباح بعد باز هم دانشمندانی اعلام میکنند که نخیر، این مفید نیست، مضر است! یعنی کارهای غیر مستند به وحی الهی، در معرض خطا و اشتباه و دوگونه اندیشیدن و اینها است. پس تفکّر وقتی خدایی نشد، سلیقه‌ای است؛ سلیقه‌ای که شد، آن‌وقت ارزشها بر اساس منافع گروه‌های قدرتمند تعریف خواهد شد.
در کلیپی که مشاهده میکنید قسمت هایی از سخنان مهم حضرت امام خامنه ای در مورد این انحراف جدی به همراه سخنان حسن روحانی در این رابطه گنجانده شده است:


دانلود


بنیان گذار لیبرالیزم درون جمهوری اسلامی یعنی آقای هاشمی ؛ بنیان گذار چنین مفاسدی است.

این که بگوییم " انقلاب به نام اسلام تمام شد و از این جا باید لیبرالیزم را در جمهوری اسلامی پیاده کنیم" این یکی از جرائم آقای هاشمی است .

آقای مرعشی فامیل آقای هاشمی و سخنگوی حزب کارگزاران گفتند که " ما لیبرال دموکرات مسلمانیم! "

همین آقای نهاوندیان در کنار دست حسن روحانی کتابی نوشتند به نام امنیت ملی و نظام های اقتصادی. در صفحه 782 دست گذاشتند روی این موضوع که طرح جایگزین و مطلوب برای اقتصاد ایران الگو و نگاه نئوکینزی هاست .

مفسدین فکری و مفسدین تفکر استراتژیک یعنی کسانی که می گویند گزینه مطلوب برای اقتصاد ایران الگوی نئوکینزی هاست . نگاهی که امروز در ایلات متحده پاشیده و اضمحلالش خودشو نشون میده اما الان آقای نهاوندیان و تیر وطایفه اش جرأت نمی کنند بگویند آبروی بانک رفت .

یک کسی مثل آقای هاشمی وقتی رئیس جمهور شد و آمد در قدرت قرار گرفت دین رو بوسید و کنار گذاشت و گفت آقا این که قرآن گفته فاتقوالله و اطیعون برای زمانی بود که آقای بهشتی بیاید فریاد بزند انقلاب کند نه الان؟ حالا که دیگه انقلاب شده افراد اقتصادی مانند نوربخش و زنجانی باید بیاید و بگویند که چی کار کنیم. خب این افراد که در جایی درس خوانده اند که چیزی به نام تقوا مطرح نبود.

بعدا آقای خاتمی هم همین راه را ادامه داد و مدام خاتمی گفت که اگر دین با خواسته ای مردم در تعارض قرار بگیرد آنچه به زاویه رانده می شود دین و منادیان دین است!


دانلود


تقابل دیگر از روحانی با مفاهیم مد نظر آقا ؛ این بار "اسلام انقلابی"

امام خامنه ای 1378/9/3 :

انقلاب اسلامی، عزّت اسلام را برروی دست گرفت و به همه دنیا نشان داد. انقلاب اسلامی نشان داد که اسلام میتواند به یک ملت، سرافرازی و عزّت دهد؛ یک ملت را از زیربار فشار و تحمیل بیگانگان نجات دهد و از حالت تحقیری که بر آن ملت تحمیل کرده‌اند، بیرون بکشد. میتواند استعدادهای یک ملت را در همه میدانها بروز و ظهور بخشد؛ میتواند به یک ملت، قدرت دفاع از خود، قدرت دفاع از عقاید و از هویت و شخصیت خود بدهد. انقلاب اسلامی این را نشان داد. لذا آن وقتی که انقلاباسلامی پیروز شد و وقتی امام بزرگ ما - آن شخصیت عظیم، آن شخصیت بی‌نظیر در زمان ما - توانست از زبان این ملت، سخن بگوید، همه مسلمانان عالم احساس افتخار و حیات کردند؛ احساس کردند که زنده شده‌اند. این خون تازه‌ای که در رگهای امّت اسلامی دوید، دشمنان را بسیار دستپاچه و سراسیمه کرد. آنها نیروهایشان را روی هم گذاشتند تا با این پدیده عظیم - یعنی اسلام انقلابی که امروز آن را یک ملت فریاد میکند - مبارزه کنند. از روزِ اوّل تا امروز - در طول این بیست سال - مبارزه کردند! مبارزه با چیست؟ مبارزه با عزّت و استقلال ملت ایران و مبارزه با هویت ملت ایران است؛ اما چون اسلام است که این عزّت را داده و به ملت ایران، هویت بخشیده است؛ چون اسلام است که به ملت ایران قدرت بخشیده است تا بتواند آرمانها، آرزوها و خواستهای خود را علناً بر زبان آورد و آن را دنبال کند و از اخم قدرتها و دست نشاندگان آنها و حکومتهای فاسد نترسد؛ چون اسلام است که این امتیاز را به ملت ایران بخشیده است، با اسلام دشمنند. دشمنی با اسلام انقلابی، اسلامامام، اسلام زندگیبخش، اسلامی که وقتی پرچمش برافراشته میشود، همه دنیا را به خود متوجّه میکند؛ همچنانی که امروز هم همین‌طور است. دشمنی با این اسلام به‌خاطر این است که اسلام، دست بیگانگان را از این جا کوتاه کرد و منابع این کشور را از دست بیگانگان نجات داد. لذا امروز خدمت به ایران و خدمت به ملت ایران، عبارت از خدمت به اسلام است. هرکس که امروز اسلام انقلابی، اسلام امام، اسلام زندگی بخش و اسلام مبارزه با ظلم و ستم را گرامی بدارد - نه آن چیزی که به نام اسلام در مقابل ظلم و ستم، تعظیم میکند! آن اسلام نیست، فریب است - هرکس که امروز اسلام حقیقی و به تعبیر امام بزرگوار ما اسلام ناب محمّدی را تأیید و حمایت کند، اوست که برای ایران و ملت ایران، برای تاریخ ایران و آینده ایران و یکایک آحاد این ملت خدمت میکند. بسیجیان این امتیاز را دارند که در میدان این خدمت آماده‌اند. بسیج به معنی حضور و آمادگی در همان نقطه‌ای است که اسلام و قرآن و امام زمان ارواحنافداه و این انقلاب مقدّس به آن نیازمند است؛ لذا پیوند میان بسیجیان عزیز و حضرت ولی عصر ارواحنافداه - مهدی موعود عزیز - یک پیوند ناگسستنی و همیشگی است. امیدوارم ان‌شاءاللَّه خدای متعال این عید را بر همه ملت ایران، بخصوص بر شما بسیجیان عزیز مبارک کند.

روحانی 1395/2/15 : 

اسلام انقلابی معنایش این است که ما اصل را به انقلاب و مبارزه می‌دهیم و بخشی از اسلام را قبول داریم که ما را دعوت به جهاد و مبارزه می‌کند،‌ یکی از مشکلات ما قبل از پیروزی انقلاب در برابر برخی گروهک‌ها و حتی بعد از پیروزی انقلاب در برابر آنها این بود که انقلاب اسلامی را نپذیرفته بودند و اسلام انقلابی را قبول داشتند.

رئیس‌جمهور گفت: آنها می‌گفتند آنجایی که جهاد و مبارزه است آنجا ما اسلام را قبول داریم و در آنجایی که از دید آنها مبارزه نیست می‌گفتند اسلام را قبول نداریم. به تعبیر آن معلم بزرگ اسلام احکام بی‌شماری دارد که یکی از آنها جهاد و مبارزه است و اگر ما انقلاب را می‌خواهیم به خاطر تحقق ارزش‌های اسلام می‌خواهیم و اگر مبارزه را دنبال می‌کنیم برای استقرار اهداف نظام اسلامی و فرهنگ اسلام و اجرای قرآن و سیره پیامبر و ائمه خدا علیهم‌السلام است.

روحانی افزود: همین امروز ما این مشکل را داریم و همین امروز باید کتاب مطهری را بازخوانی کنیم و معلمین ما باید برای جوانان ما تشریح کنند که ما انقلاب اسلامی داریم و ما در پی اسلام انقلابی نیستیم، همان‌هایی که معتقد به اسلام انقلابی بودند قاتل آن معلم بزرگوار و همان گروهک‌ها بودند که ایشان را به شهادت رساندند.

رئیس‌جمهور در ادامه سخنان خود بیان کرد: بنده در خاطراتم ذکر کرده‌ام که در سال 55 و 56 چند نوبت که خدمت شهید مطهری رسیدم جزواتی دست ایشان بود و مطالعه می‌کرد و به من گفت آیا این جزوه‌ها را دیده‌ای که نگاه کردم و پاسخ دادم بله دیده‌ام. گفت ببین با اسلام چه کار می‌کنند که این صحبت را با عصبانیت بیان کرد و تمام بدنش می‌لرزید. می‌گفت این‌ها می‌خواهند قرآن را اینچنین تفسیر کنند و می‌خواهند آیات قرآن را اینچنین تحریف شده به نسل جوان ما معرفی کنند.

روحانی افزود: آن شهید بزرگوار درد را به خوبی می‌شناخت و مرهم درد‌ها و زهرها را هم به خوبی می‌دانست. هر جا مشکلی می‌دید به پا می‌خواست و با شهامت و قدرت اقدام می‌کرد. در جلسات جامعه روحانیت مبارز در اوایل سال 56 که شکل جدیدش شروع شده بود ایشان یکی از بزرگان آن جمع بود، شهید بهشتی و شهید مطهری به عنوان بزرگان آن جمع بودند که ما در خدمت‌شان بودیم. همه جا در همه مسائل انقلاب اسلامی شهید مطهری با صراحت در آن جمع نظراتش را تبیین و بیان می‌کرد.نظرات بینندگان l_sar_comment
غیر قابل انتشار: ۲۸
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۷۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۶/۳۱
18
388
ریشه های دکان شما رو میزنه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۴
نویسنده آدم کم عقلی بوده.
زنجانی که در دوران رفیق شما، زنجانی شد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۵
فکر کنم اگه آقا امسال رو بنام "همدلی ملت و دولت" اعلام نکرده بودن، شما در مخالفت با دولت به جنگ مسلحانه روی میاوردین.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
از خدا بترسید با این رویکردهایی که فقط به خاطر منافع یک مشت آدم بی مسئولیت و ویرانگر است. از خدا بترسید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۶/۳۱
29
343
حالا شما با این همه ادعا چه گلی به سر مردم و کشور زدین آخه که از بقیه ایراد میگیرین؟

مردم میدونن که در زمان هاشمی و خاتمی بسیار راحتتر زندگی میکردن و بنا بر این در مقام مقایسه، اونا رو انتخاب میکنن.
پاسخ ها
amir
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۱
امثال شماها که فقط به فکر شکم ودنیا هستید حاضر نیستید برای ارمانهای خودتون یه کمی سختی رو تحمل کنین اصولا ارمانهای شما فقط دنیوی بوده وبرای همین هم چشمتون به اونایی هس که ازنظر مادی قویترن امااونایی که انقلاب کردن وتا حالا اونو جلوبردن وبراش ازجون هزینه دادن تا اخرش وایسادن به بقیه هم توهین نمیکنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۲
فعلا که مدعیان آرمانخواهی که دستشون تا ناف توی بیت الماله دارن مثل شاه ها زندگی میکنن و فقر و مصیبت و بدبختی و بیکاری و اعتیادش مال مردم عادیه.
الان دیگه رو شده هر کی از آرمانخواهی حرف بزنه به یه جایی وصله.
مردم دیگه گول این شعار های مفت رو نمیخورن.
مجتبی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
در پاسخ به آقای امیر اولا ما از وقتی به دنیا اومدیم همش به خاطر آرمانهای شما داریم سختی تحمل می کنیم ثانیا هم داریم این سختی ها رو به تنهایی تحمل می کنیم آرمانش مال شماست سختی هاش مال ماست.
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
آقا مجتبی
مثل اینکه متن آقا امیر رو درست نخوندی !!
جمله انقلاب کردن وبراش از جون هزینه کردن رو به حساب خودت گذاشتی؟
فداکاری رزمنده ها وخصوصا" شهدای غواص رو میدونی واینگونه سخن میگی؟
از سخنان خودت ناگفته پیداست که سخنان آقا امیر در مورد آرمانهای دنیاِِیی افرادی راحت طلب کاملا" درست بیان شده.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
نتیجه افکار امیر، اوضاع فعلی اجتماعی و اقتصادی جامعه و مردم هست. اگه این وضع رو دوست دارین، ادامه بدین.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۵
ناشناس 10:47
یعنی درست فهمیدم !!!
آیا منظور شما به این معناست که چرا مردم در سال 57 انقلاب کردن؟
از سخنان شما پیداست که مطمئنا" جوان هستید و نه زمان شاه رو بیاد داری ونه به خودت زحمت دادی تاریخ رو ورق بزنی.
حتی ایستادگی مردم در زمان دفاع مقدس رو نادیده گرفتی.
با وجودی این که بنده در هیچ دوره ای به آقایان خاتمی احمدی نژاد وروحانی رای ندادم اما همیشه برای رئیس جمهور منتخب مردم احترام قائل می شوم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
نخیر، اشتباه فهمیدی و اشتباه کردی برادر.
اتفاقا من قبل از انقلاب رو هم بیاد دارم و هم تاریخ رو خوندم.
انقلاب مسیری بود که در ایران برای تغییر نوع حکومت از شاهنشاهی به جمهوری طی شد. این تغییر رو همه کشورها (هر کدوم به نوعی) داشتن.
شما متن امیر رو بخون.
صحبت سر بعد از انقلابه. اوضاع فعلی کشور، نتیجه روشیه که داره کشور اداره میشه. مگه شما منکرش هستین؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
ناشناس محترم
از اینکه زمان انقلاب و دوران دفاع مقدس رو درک کرده اید خوشنودم لذا از مکاتبه با شما خرسندم

اما باز شما را ارجاع میدهم به دست نوشته خودتان -مقصود شما از اینکه افکار امیر خان رو به اوضاع فعلی مرتبت کرده ایدچیست؟
ضمنا" برداشت خود شما از بیان ""اگه این وضع رو دوست دارین ادامه بدین"" واقعا" چیست؟
آیا غیر از اینه که اوضاع کنونی رو که منتج کرده اید به اداره کشور- اصل انقلاب رو زیر سئوال برده اید؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
جناب amir شما که به فکر دنیا نیستی چرا نمیری بخوابی توی قبر تا اجلت برسه؟ پای اینترنت چکار میکنی؟میدونی اینترنت اختراع کیه؟ پنتاگون (وزارت دفاع آمریکا)
حمید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۹
امثال امیر ایستادن تا از انقلاب ونظام جمهوری اسلامیشون دفاع کنن تا گزندی از جانب دشمن اجنبی وخائنین اجنبی پرست به اون نرسد.
راستی شما که سنگ آمریکا رو به سینه میزنی چطور شده سر از روسیه درآوردی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۴
میشه بفرمایین هدف از اینهمه بقول شما ایستادگی چیه؟
اگه اسلامه، که الان نداریم.
اگه آرامش و آسایش مردمه، که الان نداریم.
اگه رشد و پیشرفت فرهنگی و اقتصادیه، که وجود نداره.
بنظرم حرفاتون فقط برآمده از توهماته.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۷
آقای امیر گرامی شما و آرمانهای شما ابزاریه برای عده ای تا چپاول کنن و بیت المال رو به نام خودشون بزنن،بدون اینکه بدونی دستاویز شدی برادر من.
به قول چرچیل ابزاری که استعمار نیاز داره رو ما خوب داریم.اقلیت خائن و اکثریت نادان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۷
ماآرمانهای شمارونمیخایم.مارفاه میخایم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۹ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۶
یه مشت دزد، ادعای آرمانخواهی میکنن!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۱
5
146
لطفا" بفرمائید که ریشه زده نشده انقلاب که امروز روحانی میخواهد آنرا بزند چه دست آوردی ( به جز شعار ) برای این ملت داشته است ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۴
بله. واقعا افراطی ها ریشه زده نشده ای برای انقلاب باقی نگذاشتند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۱
212
15
روحانی شیخ از دین جداست،روحانیت - اسلام.حسن روحانی تفکری کاملا منحرف و ضد انقلاب داره،نمونش فتنه.مگه حسن آقا با خاتمی(شیخ فتنه)بارها و بارها دیدار نکرده؟و....مورد زیاده شماها نابینایید.پس ببنید آقایون منتقد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۲
از دین شما جداست و رو به سوی اسلام راستین دارد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
روحانی محبوب دلهاست. حسادت از درون آتیشت زده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
ببند.....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۷
زنده بادروحانی عزیز
حبیبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۲
217
14
درود بر دکتر احمدی نژاد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۳
شتر در خواب بیند پنبه دانه!
نادیا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
تو دیگه ساکت!
امیر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
این دکترش منو کشته
حسين
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۲
149
12
ا گر خوب دقت كنيم مي بينيم كساني دولت دهم و اقاي احمدي نژاد تخريب ميكنند وتهمت مي زنند كه حامي فتنه بودند واز دولت دهم كينه دارند وروزنامه هاي ارمان وافتاب يزد كه هر روز به دكتر احمدي نژاد تهمت مي زنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۳
اما اگه بهتر دقت کنیم چیزای دیگه ای هم می بینیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
دقتت منو کشت دقت!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
6
83
اولین بار وارد سایتتون میشم.خیلی نرمال نیستید.یکبار دایی جان ناپلئونو ببینید عزیزان.مردمو بحال خودشون بزارید والله اگه تو انتخابات به شما رای بدن.چرا اینقدر متوهمید.همه کشورا بدنبال منافع خودشون هستن ولی دیگه چارش نابود کردن کشور خودمون که نیست بلکه بایستی با روی باز با دنیا تعامل داشت و در صورت ضرورت با برگهها بازی کرد.اینطور که شما میگی بایستی با همه شمشیر دست بگیریم بجنگیم که میشیم مثل دعش
پاسخ ها
amir
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
اخه چرا یه کم فکرنمیکنید باکیا میخاین تعامل کنین چراازگذشته درس نمیگیرید اونایی که میخاین باهاشون تعامل کنین همونهایی هسن که اگه دستشون برسه همون بلایی که سر افغانستان وعراق دراوردن سرما هم میخان درارن ولی کور خوندن شما هم برای دیگران تصمیم نگیر اونایی که فکر میکردن مردم بهشون رای میدن پیشاپیش اعلام پیروزی توی انتخابات روکردن وبقیه ماجرا.......
کرامت
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۲
در پاسخ به amir. همین شما هستید که انقلاب را از مسیر اصلی خودش منحرف کردید و به جایی رساندید که همه دنیا دشمن ما شدند. بلد نبودید و بلد نیستید که با دنیا تعامل کنید مثل کرده شمالی دور خودتان دیوار پولادین کشیده‌اید و فکر می‌کنید که فقط خودتان درست فکر می‌کنید و اجازه نمی‌دهید افکار جدید وارد مملکت بشوند. اجازه نمی‌دهید طبق اسلام ناب فرهنگ و شعور و درک و افکار مردم پیشرفت کند. مردم در گمراهی آشکار و فرهنگ عقب‌نگه داشته شده خودتان بلوکه کرده‌اید و می‌گویید هر کس مثل من فکر نکند دشمن است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۴
4
89
خاک بر سرتون با داعش هیچ فرقی ندارین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۶
3
78
چرا اینقدر کوته فکر هستین؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۴
خلقت خداست دیگه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
3
28
اگر افراد نتوانند نظر خود را مستقلا بدهند ودریک
چارچوب وکلیشه ای نظر وحرف بزنند
در ان صورت انتظار رشد وشکوفایی جامعه
را نمیتوان داشت وریا وتزویر وبله قربانگویی
نهادینه خواهد شد پس باید تحمل
حرف وسخن دیگران را داشته باشیم
وخدای ناکرده انگه به کسی بدون سند ومدرک
نزنیم
ناشناس
|
Italy
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۷
3
31
JAM KONID IN SITE MASKHARETAN RA,MARDOM RA HALOO GIR AVARDID?
میانه رو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۰۸
7
24
دوستان بجایه دعوا یکم به این جمله رهبر دقت کنید

تفکّر وقتی خدایی نشد، سلیقه‌ای است؛ سلیقه‌ای که شد، آن‌وقت ارزشها بر اساس منافع گروه‌های قدرتمند تعریف خواهد شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۱
2
28
قطعا منظور روحانی از اسلام رحمانی تقابل ایذئولوژیکی با داعش و گروه های تکفیری دیگر است که الله اکبر گویان سر می برند می سوزانند مثله می کنند
اسلام رحمانی دین علی است که با دشمن با قدرت برخورد می کند و از کندن خلال پای زن یهودی آزرده میشود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۲
خلخال دوست عزیز
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۴۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۶
«از ابتدا، انجمن اسلامی در آمریکا و اروپا همزمان با تأسیسش در ایران نیز شکل گرفت و فراتر از اعتقادات دینی شیعی با نگرش اسلام رحمانی فعالیت می‌کرد؛ اسلامی که تنوع دیدگاه‌ها را بیان می‌کند»!*به جرأت می‌توان گفت که دقیق‌ترین جمله‌ای که جریان سیاسی خاص، تاکنون برای تعریف مفهوم انحرافی «اسلام رحمانی»! ارائه کرده همین جمله‌ی معصومه ابتکار یعنی «اسلامی فراتر از تشیّع» است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۱
3
20
خب اینکه نواقصی وجود داره شکی نیست اما اینکه ما بخواهیم به تفکر فردی یکسویه مثل عباسی استناد کنیم از نقص اولی ناقص تر است.
مرآت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۱
4
25
اسلام متحجرانه شما ملت ایران را خار وذلیل میکند. اسلام روحانی مبتنی بر منطق ، علم , سیاست و برخاسته از خواست مردم است. شما وارثان تشیع صفوی هستید. متحجر و منفعل. بدون درک مقتضیات زمانه و بدون توجه به وضعیت مردم محروم.
هاشم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
4
23
روحانی؛
اول زبان منطق بعد زبان دیپلماسی بعد زبان اقتدار
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
2
3
ممنون از ناشناس
خلخال درست است
خودم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
3
28
پناه میبریم به خدا از شر تفکرات طالبان وداعشیهای وطنی ....
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۴
به خدا پناه می بریم. ولی اولش جلوشون می ایستیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
3
12
یه آفتابه آب بدم خدمتتون؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
4
18
امام خمینی گفته بود: چندین سال قبل پدرانمان نباید برای ما تکلیف تعیین میکردن ، الان هم باید رفراندوم بشود اگر مردم گفتند این مملکت از بنیان باید عوض بشود ، باید اینکار انجام بشود ،،، یک عده اقلیت برای اکثریت تصمیم میگیرن ، از رو هم نمیرن ،،، جمع کنید کاسه کوزه تونو ، میگید نه ، رفراندوم ملت بساط همه تونو جمع میکنه
پاسخ ها
محمدم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۷
ببخشید شما می خواهید چی را به رفراندم بزارید؟
جمهوری بودن یا اسلامی بودن یا ایرانی بودن یا نبودن؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۹
امام خمینی (ره) خیلی چیزای دیگه هم فرمودند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۸
میزان رای ملت است.
امام خمینی.
اصغی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۴
2
22
کی شود دریا زپوز سگ نجس
کی شود خورشید از پف منتطس

شما نمی تونید روحانی رو خراب کنید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۵
دقیقا هر چی میخوان روحانی را خراب کنند مردم بیشتر متوجه می شوند که روحانی راه درست را در پیش گرفته و با این کارهای مسخره منفعت طلبان، روز به روزبی مردم محبوبتر میشود. زنده باد روحانی .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۷
حق با شماست
چون ایشان با شعار ها و وعدهایی که ملت را سرکار گذاشته خودش خودش را خراب میکنه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۰
ناشناس آلمانی، لیاقت شما همون احمدی نژاده.
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
2
22
شما ها با رعب و ایجاد وحشت و ناامنی در اقتدار هستید و اگر این حباب ها ازبین برود همه امثال شما مفت خوارها جایی براب ابراز وجود ندارید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۵
اقتدارشون از بین رفته که این همه خودشونو به در و دیوار میزنن!
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
26
4
با سلام دور از جون مثل اینکه بعضی ها برای اینکه امریکا به این کشور بر گردد و نوامیس خود رابه او بسپارند خیلی بی تابی میکنند ولی تل یک ایرانی مسلمان با غیرت زنده هست این کار غیر ممکن است جانم فدای رهبری.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۵
ایرانی با غیرته تا بحال هم نوامیسش رو دست کسی ئداده حالا شما اگر دادین ما خبر نداریم!ضمنا از رهبر عزیز خرج نکن با یک فدای رهبر گفتن فکر نکن که نمیدانیم شما و امثال شما بخاطر منفع کثیفتون از مردم و رهبر و همه چیز دیگر استفاده میکنید.شرم بر شما دلواپسان!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
2
14
احمد آقا. شما بسپار!
ناشناس
|
-
|
۱۳:۳۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
26
6
عبور از خط و مشی رهبری یعنی فساد یعنی هرزگی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۷
برام جالبه که این نظر به هیچ گروه سیاسی خاصی بر نمی گرده اینقدر مخالف داره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۹
اونایی که منفی دادید لابد خودتون رو ایرانی هم میدونید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۰
احتمالا بخاطر همین بی ربط بودنش منفی خورده.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۶
اصلا جملش، جمله ی غلطیه.
JAVAD
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
2
13
همه مطالب راخواندم و دلم فقط سوخت به حال همه شماها که فقط سر کار هستید...
amirhasan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
2
16
انقلاب رو یکی دیگه کرد شما نون دارین میخورین ازش
با این کاراتون هم اسلام رو بد نام تر کردین
پس ریشه های انقلاب اسلامی رو شما دارین میزنین
من نمیدونم چرا وقتی یه سایت چنین چیزی مینوشت تو دوران دولت (آزادی و بیان ) سریع فیلتر میشد ولی الان فیلتر نمیکنن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۵
دولت مثلا مردمی و پاکترین دولت بعد از انقلاب دشمن واقعی مردم و انقلاب و کشور بوده!و دتاوردش هم همین نان به نرخ روزخورها ودلواپسانند!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
21
4
مرگ بر مفسدین فکری که تربیت کنندگان بچه های مفسد فکری واقتصادی بودند اسراف رادگان و عمامه به سرهایی که امریکا را کدخدا میدانند و برجام را دوست دارن چون عاشق غرب هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۵
برو بذار باد بیاد مفتخور!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۲
2
17
مفسدین فکری شمایین که علکی همه رو متهم میکنید
خودتونو مسلمون ناب و بقیه رو کافر میپندارین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۲
2
13
تا کی دین را بازیچه امیال خود قرار خواهید داد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
تا وقتی که بشود با نام دین سوار مردم شد!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۵
4
9
اگه رفتار روحانی از دید شما دلواپسان از ریشه زدنه مطمئن باشین مردم این از ریشه زدن را تائید می کنند و خواهند کرد!امثال شما جیره خواران و مفتخوران و دشمنان قسم خورده دین و کشور هستید که دارین ریشه را میزنید اما آقای روحانی نعمتی بود که خداوند یاری کرد بیاید تا امثال شماها جلیز و ولزتان دربیاید و مردم هم حمایتش می کنند!
شاپور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۶
3
6
خفه بشید.
یه مشت پست فطرت عوضی که لیاقتتون زندگی در لجن هستش.
مبین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۷
3
17
مفسدین فکری امسال افرادی چون عباسی ها وگردانندگان این سایت هستند که مملکت را به ویرانی و پرتگاه نابودی سوق داده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۱
2
11
بهتره جمعش کنید حنای شما برای مردم رنگی نداره کوچولوهای جو گیر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۳
2
7
خوبه که نظرات مردمو در مورد خودتون میبینید .
امام خمینی فرمودند متحجرین از منافقها بدترند
شماها همان متحجرین هستید و جایگاهتان را در بین مردم انقلابی خوب میدانید تمام رسانه ها مال شماست ولی جایگاهی ندارید بهتر است تا دیر نشده بیدار شوید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
1
10
خجالت بکشید دست از سر اکثریت مردم بردارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
2
10
مفسد فکری شماها و جد و آباد تندرو ها هستند.
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۶
2
4
لا دین لمن لا حیاله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۸
2
8
سلام من طرفداردولت فعلی نیستم ولی چراصداتون تودولت قبلی بااین همه حیف ومیل درنیامد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
3
5
دلواپسان که تحربمهارودورزدیدزمان دزد سرگردنه که خودشو معاونشاو وزیراش دزد بودن لال شدین
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۹
1
5
مفسد شماجماعت خوارج هستید
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۱
3
7
اینها یکی می خواهند مثل احمدی نژاد و وزیرانش آدم های جاهل و بی سوادی که مملکت را نابود کنند و تنها گروه اندکی بخورندو بدزدند،ریا کار باشند و چاپلوس.
دانشجو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۲
2
6
دقت کردید که توی سایتتون که قاعدتا همفکر های خودتون باید بیشتر نظر بدهند نظرات مخالف با عقاید شما چندین ده برابر نظرات موافقه
آیا همین باتون کافی نیست ؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۰
آیا ایمان نمی آورید؟؟؟؟
ناشناس
|
-
|
۱۴:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۶
2
7
آخه خوارج و جمل وصفین و.... از کجا آمدند همین تنگ و کوتاه نظران متعصب جاهل بودند
arash
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۷
1
5
چه زیبا میگوید امیر مومنان : سرنوشت هر قومی رو افراد آن قوم تایید میکنند و باز چه زیبا میگوید مولا : اگر فساد و تبعیض جامعه را فرا گرفت باید دید سران آن حکومت در چه حال هستند و چه می کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۶
و زیبا میگوید امیر مومنان:
حکومت با کفر پایدار می ماند، ولی با ظلم نه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۱۹
2
7
میشه دست از این بازی مسخره بردارید؟شما که پولتون رو از بیت المال ملت میگیرید.دیگه چ مرگتونه؟حالا پیله کردین به ی عبارت اسلام رحمانی؟
دست بردارید از این کثافت کاریا.از این خوی حیوانی.مگه مردم مسخره شمان؟سرمایه های ایران رو نابود کردید بازم دست برنمیدارید؟
بی طرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
2
4
اگه اسلام براتون مهمه اگه ابرو براتون مهمه اگه انسانیت براتون مهمه دیگه دست از سر مردم بردارین ...لابد شنیدین که میگن ازموده را ازمودن خطاست هشت سال تمام امکانات مملکت دستتون بود نتیجش فقط یه مهر مردودی بود و دیگر هیچ....
خودم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۰
2
6
اولين باره كه وارد اين سايت شدم و شايدم آخرين بار. بوي گند افراط فضاشو پر كرده. مونده م شما كه ايقد كامنت مخالف دارين چرا جمعش نميكنين. حداقل از راه حل هميشگيتون (سانسور) استفاده كنين و كامنتا رو نذارين.
قاسم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۱
2
3
خوب اونوقت با وقاحت چه کار کنند؟!! این تنها داشته آقایان است که با این همه مخالف به چشم شما زل می زنند و دروغ می گویند ادامه بدهید آقایان مردم فهمیده اند حنای شما رنگی ندارد
معلم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۱
2
5
سلام واقعا برای شما متاسفم بااین طرز تفکر اقایون مردم می فهمند کی چکار می کنه راستی اختلاس های میلیاردی را کی ها عاملش بودند
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۲
2
1
آقای عباسی تولید کننده علم و حقیقت ساز و واقعیت ساز و همه چیز ساز
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۰
و شیر خر ساز!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۶
تا حد شلافگی!
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۲
2
8
درود بر روحاني وهاشمي
سحر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
5
3
یاد دوران خاتمی و گندهایی که به جامعه و دانشجوها زد بخیر. اون موقع من دانشجو بودم. یادم میاد مردم خیلی نا امید بودن و.... تو شهر ما که دختر ساعت 2 ظهر نمیتونست بره خیابون. دختر دزدی بیداد میکرد
واقعا بعضی از مردم که دوران خاتمی و رفسنجانی رو فراموش کردن براشون متاسفم.
جون مادرت چاپ کن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
1
3
ببخشید نمیخوام کامنت الکی بدم ولی جا داره یادآوری کنم که :
قالیشویی شربت اوغلی شعبه دیگر ندارد
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
2
4
سحر خانم پس چرا شما رو ندزديدند ? در زمان محمود همه رو يك جا در باغ عروسي دزديدند اگر خانمي سوار ماشين غريبه نشه و گول يك عده هوسباز رو نخوره مشكلي پيش نمياد
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
2
4
جالبه یک زمانی هاشمی راهمین دوم خردادیهامی کوبیدند،حالاشده مظهراسلام راستین.یادمون نره ريشه بسیاری ازمفاسداقتصادی درزمان ایشان ایجادشد.گذرزمان نشان خواهدکه چه کسانی برسرآرمانهاایستادندوچه کسانی بهره بردند.اینهمه ویلاوماشین شاسی بلندبرای کیست؟
ضمنااینهمه القامی کنیدکه ويرانی وخرابی این ادعای شماست وبی انصافیست که پیشرفتهای هسته ای ،نانو،پزشکی وسطح عمومی زندگی رانبینید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۹
یکصد عدد منفی، قابل این افکار بلند شما رو نداره!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۸
پیشرفت سطح زندگی عمومیش، جالب بود!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
2
1
خخخخخخخخخخخخ
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
4
5
هاشمی ، هاشمی
خدا نگهدار تو
بمیرد
بسوزد
دشمن خونخوار تو
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۴
2
5
خداوند همه ما رو به راه راست هدایت کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۵
2
1
این مردم انقدر خوش باورند که هرجور بخواهی میتونی سر گرمشون کنی چه هاشمی چه روحانی چه احمدی نزاد و... .هیچ فرقی باهم نمیکنند هموشن فقط واسه حکومت خودشون قدم بر میدارند نه واسه مردم کشور ÷س ساده لوحنست که ما برای هم پیغام بزاریم شاخ شونه بکشیم ماها فنا هستیم.
ناشناس شناخته شده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۳۰
1
1
قطعا متن فوق را گذاشین ببینین چقدر تو حماقت بعضی ها برای حمایت از دزدی اعتیاد بیکاری فساد اخلاقی اشاعه فرهنگ بیسوادی و هر موضوع مذموم دیگر می توان حساب کرد
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۱
3
2
اسلام ناب محمدی (ص) و اسلام امریکایی اینا تقسیم بندی بنیان گذار انقلاب ایران است حال اسلام رحمانی چه صیغه ای است که الحق آقا در این مورد گوش زد فرموده اند
ابراهیم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
1
3
من فکر می کنم که این صفحه کافی باشه برای اینکه مدیران این سایت، بساطشون رو جمع کنن، البته خواب رو میشه بیدار کرد ولی خواب زده رو عمراً
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
1
3
تراخدا جمعش کنین دکانتن را دیگه مسخره بازی بس است چقدر الکی واسلاما سرمدهید اسیاب به نوبت دفعه بعد شما بهتر کارکنید مردم به شما رای دهند
amirhasan
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۳
2
2
بابا هممون بازیچه این افراد هستیم
از اصولگراش بگیر تا اصلاح طلبش
ارش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۰۹
2
3
با سلام خدمت ایرانیان اریایی به نطر من تنها راه نجات کشور عزیزمان ایران تقویت اندیشه نیک .گفتار نیک ورفتار نیک در بین مردم است مطمئن باشید طرفداران دروغ وظلمت توان مقابله با این رفتارها را نخواهند داشت .
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۱ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۸
1
1
سلام به همه دوستانی که نظرات خودشان را در جهت آگاه سازی همدیگه با صدای آزاد بیان مینمایند . اینکه ما در مورد مقامات کشورمان چه بی ربط و چه با ربط ، سخن میگوییم ، خودش از الطاف این انقلاب است که در واقع این انقلاب است که کشور را از دست آمریکائیها نجات داد . اینو کسانی که زمان طاغوت را دیده باشند ، بهتر می فهمند .
لذا اول باید ایثار و فداکاریهای شهدایمان ، و کسانی که در جبهه های هشت سال دفاع مقدس خاک خوردند و نگذاشتند که بار دیگر این مملکت بدست آمریکائیها که هم اکنون نیز چشم طمع داشته و با هزاران سیاستهای پیچیده به دنبال تسخیرش هست گرامی داشته و از تمامی کسانی که در جهت تسهیل سیاستهای اون استکبار شیطانی ، چه در پنهان و چه با نام دین و چه با نام تعامل ، فعالیت دارد ، بیزاری جسته و حدالمقدور نگذاریم به آرمانهای انقلاب ، حتی یک قدم نیز نزدیک شوند .
و اینکه تعامل با دنیا ، اون هم با اسلام رحمانی ، تنها با شش کشور از بین بیش از صد و نود کشور که تعامل با دنیا نمیشود ، در حقیقت این تعامل ، فقط با آمریکا و پنج کشور اروپایی است ، بهترینش اینست که تعامل با دنیا داشته باشیم نه با دشمن . پس بیائید با چشم باز و با بصیرت کامل به تمام زوایای یک سخن که از زبان یک مسئولی در میاد ، اشراف کامل داشته و بعد قضاوت کنیم . طوری نباشد که یک سخن باعث دلگرمی دشمنان این مرز و بوم باشد . خداوند خیرمان دهد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۸
کاملا مشخصه که شما زمان طاغوت! رو ندیدی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۹
1
1
محمد 06:21 یا در ایران زندگی نمیکنی و اخبار را گوش نمیدی و یا توهم بعضی ها را داری!! قابل توجه شما در قطعنامه ضد حقوق بشری بر علیه ایران فقط 37 کشور رای مخالف دادند که خودت میدونی دیگه کیا هستن.توگو،مالی،جزایر فارو،کنگو و ... حالا اگر اجازه میدی بریم با اونا رابطه برقرار کنیم نه!
در ضمن آرمانهای انقلاب و امام فقط استکبار ستیزی نبود.از سر شکم سیری حتی نمیدونی که کاهش فاصله طبقاتی یکی دیگر از خواسته های این مردم بود.مسلما دزدی و اعتیاد و اختلاص و ... از آرمانهای این مردم نبود.
پاسخ ها
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۲۰ - ۱۳۹۴/۰۹/۳۰
دوست عزیز سلام ... این مواردی که جنابعالی مرقوم فرمودید ، بر حق و به جاست . ولی اکتفا کردن به چند مورد ضعیف در جهت تعامل در سیاست خارجی که اون هم با فشار آمریکا و عمال آن که موجب چنین جبهه گیریی ها یی میشود ، فکر نمیکنم منطقی باشد ، در حالی که چندین قدرت اقتصادی دنیا نیز ، همراه آمریکا دائما در جهت تضعیف این ملت کوشا بوده و حدالامکان در زدن رای بیشتر کشورها ، تلاش داشته و دارند .
خالی از لطف نباشد که در مسئله هسته ای کشورمان ، در بیشتر رای گیریها در سازمان ملل ، نزدیک به نود درصد از کشورهای جنبش غیر متعهدها به نفع ایران رای میدادند که در بسیاری از مواقع ، آمریکا مجبور به استفاده از حق وتو میشد .
دوست عزیز به زبان ساده ، عقل حکم میکند که تا دشمن ، دشمنی میکند و از باب اربابی و استبداد به آزادگان ولای علی ع نگاه دارد ، دشمن است و بس ، حتی او خیر دنیوی به همراه داشته باشد .
ولی ، اینکه به خواسته های این مردم از طرف مسئولین بهاء داده نشده ، حق بوده و هست و با رانت خواریها و چپاول از بیت المال ، هم باعث انتشار حرام و حرامخواری و هم باعث فاصله طبقاتی بیش از حد شده که شما دوست عزیز قید فرومده اید . و این در تمام دولتها از بدو انقلاب تا به امروز ، اتفاق افتاده . اینکه اون دولت بد بود و این دولت خوب است ، در حقیقت داروی مسکن آلام درد است ، نه اینکه درمان .
مسائلی در راستای اینچنین ها ، یک کودتای فرهنگی اسلامی میخواهد که باید در حول محور ولایت ، از ریشه سوزونده شود ، و این تنها و تنها ، در قدرت ولایت باید نقش ببند که این نیز به من و شما و امثال ماها بستگی دارد که نگذاریم احدی به حریم ولایت نه تنها جرات دست اندازی نداشته باشد ، بلکه قدرت ، به واسطه همراهی ملت با ولایت ، در حول آن نهادینه شده تا دست نامحرمان بیت المال ، از حق و حقوق این مردم کوتاه گردد . لازم به ذکر است که همین نامحرمان به واسطه راهنمائیهای خارج از کشور که در راس امور آمریکاست ، در جهت تضعیف ولایت ، زمزمه هایی در خصوص ایجاد شورای رهبری سر میدهند که تنها پایگاه محکم ضد استبداد و استکبار را در مرحله ناکارآمدی مطلق قرار دهند که به لطف خدا پوزه اشون به خاک مالیده خواهد شد . انشالله
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۸
ناکارآمدی مطلق مگه غیر از وضع فعلیه؟؟؟
هیچ ربطی به استکبار و اینا نداره. دقیقا مربوط به بی عرضگی است که سی ساله مردمو مچل خودشون کردن و فقط شعار میدن.
لازم به ذکره که در اسلام کودتای فرهنگی نداریم و این افکار داعشی ربطی به اسلام نداره.
اگه همینطور پیش بریم فقط پوزه ی ماست که به خاک مالیده خواهد شد. شعار ندید لطفا.
دانشجوي يزد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۳
2
3
درود بر روحاني. سلام بر هاشمي
آزاد منش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۶
2
1
آقای محمد ساعت 5:20 طولانی کردن مطلبت نشانه چیه ؟ ما وضع موجود را متوجه نیسیم میخوای توجیه مان کنی ؟کسی که بهتر شدن اوضاع مملکت را در زمان آقای روحانی نفهمیده ،دیگه نخواهد فهمید . پس لطفا حزب جدید درست نکن و آدرس ناکجا آباد نده.
mehdi
|
United States
|
۱۳:۲۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۴
2
3
به امارهای اقتصادی ،نرخ تورم،ضریب جینی،...که نگاه کنید .متوجه یک نکته می شوید .در زمان آقای خاتمی بهترین دوران اقتصادی ایران وسرمایه گذاری خارجی رو با نفت هشت دلاری تجربه کرده ایم.
الان هم همه می دونن قویترین وبا نفوذ ترین کشورها ثروتمندترین ها هستند و الا کره شمالی با بمب هیدروژنی وهسته ای و... به مردم علف ویده به جای نون.
اگه نشستید ایران هم کره شمالی وپاکستان بشه کور خوندید.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
اتفاقا با فرمایشات اخیر آقا فهمیدیم که الگوی ما باید کره شمالی باشه.
یعنی از تحریمها نترسیم و با اقتصاد مقاومتی، مایحتاج خودمون رو تامین کنیم.
این دقیقا همون کاریه که کره شمالی سالهاست داره میکنه.
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۵
3
3
نام سایت وزین تون رو به دشمن مردم تغییر بدید.دولت کثیف قبل و تمام تپه های که گلکاری کرده بود به خاطر بیارید.بخاطر آوردید؟؟؟الان خاطرتون گلی شده.خوش باشید فقط خاطتون رو بشورید که بو نگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۲
1
5
انقدر خودتون را به مردم نسبت ندهید سال 60 هم ادمای وطن فروش زیاد بودند انقدر ادم نامرد؟از زمانی که به دنیا امدم همیشه حسرت عزبزان پرکشیده را خوردم این همه جوان رفتند جان با ارزششون را دادند بعدا شماها انقدر راحت دست از انقلاب کشیدید بخاطر مشکلات؟ وای بخدا شرمنده ام شهدا-ملت ایران همونایی اند که در 9 دی در راهپیمایی ها میایند و پوزه شما را به خاک میمالونه البته شماهایی که کامنت میذارید گماشته های دشمن داخلی وخارجی هستید ومیخواید مردم فکر کنند همه از انقلاب برگشتند نه ملت واقعی ایران اینان جز قطره ای در اقیانوس نیستند مطمین باشید به والله قسم به والله قسم اگر دوباره جنگی بشه جوانان ما میرن تا از انقلاب دفاع کنند -لعنت به شما مردم کوفه لعنت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۶
لعنت به خودت، مردک ابله!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۱
اشتباهی مثبت دادم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۳
0
2
هرکس که بدون درنظرگرفتن حق ویازاروی کینه ویتعصب به کسی تهمت بزنه فاسقه،اصل صحت اعمال مسلمین هست وکسی که خلاف اون ابرازکنه قطعابیماردل هست
ناشناس
|
-
|
۰۸:۵۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
2
3
دوره ی تندروی تموم شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۳۰
0
1
خاک تو سرما که یکم به قران واقف نیستیم و به خدا اعتقاد نداریم
شعار ملی امریکا توکل به خداست بعد ما سر منافعمون و شکممون چماق ور داشتیم افتادیم جون هم اینو همگی بدونید تا یکی نشین وضعیت همینه که همینه
فرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
2
1
با سلام
رهبر كه فرمودن حقايق علمي و آزمايشگاهي امروز يك چيزي ميگن و فردا چيز ديگري، البته اين يك مسئله طبيعي در خصوص علوم علمي مي باشد ولي اگر در خصوص مسائل ايدولوژيك امروز چيزي گفته شود و سپس فردا چيز ديگري آن خيلي ناپسند مي باشد شما يادتان هست چقدر از جوان ها را براي شلوار لي بازداشت كردند و كتك زدند- شما يادتان هست حتي براي نوشته هاي انگليسي پشت لباس ها ( نوشته هاي معمولي) چقدر جوان ها رو كتك زدند - شما يادتان هست براي دستگاه ويدئو كه الان لب خيابان هم بگذاري كسي بر نميداره مردم را دستگير كردن، شما يادتان هست از زن و مرد در خيابان سند ازدواج ميخواستند ولي الان ديگر هيچ كاري ندارن اين مردم در اين 37 سال موش آزمايشگاهي آقايان به اصطلاح غير ليبراليسم شده اند شما با همين افكار اصولگرايانتان زندگي را بر مردم 37 سال است آشفته كرد ه ايد كجا اسلام گفته اينكار را انجام دهيد اين با اين همه تشتت تصميم ها، هر روز يك فتوا ، هر روز يك موضوع ، در تاريخ دنيا بغير از طالبان و داعش هيچ حكومتي در مسائل شخصي مردم به اين حجم دخالت نكرد ه است الان كساني كه بفكر تعامل با دنيا هستن مفسدين فكري هستند شما كه به رنگ جوراب مردم هم كار داريد متقي و مومن، از خدا بترسيد اينقدر مردم را از دين ديانت زده نكنيد بخدا قسم اين قدر كه شما مردم را از دين ديانت رانده ايد يهودي ها هم اينكار را انجام نداده اند، خدا شما را هدايت كند يا بكشد والسلام
فرزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۸
2
2
با سلام
معيار بايد حق باشه نه اشخصاص ، حق براي ما مسلمانان واقي كلام الله تبارك و تعالي است نه هاشمي نه روحاني نه خامنه اي
همه اينها افرادي هستن كه در گور خودشون ميخوابن و من و شما هم در گور خودمون...
آنچه كه باقي است الله است و بس...
ما در اين زمان اينقدر كه با اهل كتاب يعني مسيحيان و يهوديان( كشورهاي اروپاي غربي و امريكا و اسرائيل) مشكل داريم با كفار و مشركين ( چين و روسيه و هند) مشكل نداريم ، ما بايد در تعامل خود با دنيا بپذيريم قدرت ها بدنبال منافع خود هستند همانطور كه ما در منطقه بدنبال منافع و قدرت هستيم جمهوري اسلامي از لبنان، فلسطين، يمن، سوريه، بحرين و .... بنام اسلام حمايت ميكند و امريكا از ديگر كشورها بنام دموكراسي.....
پس بجاي اينكه با قدرت هاي بزرگ گلاويز بشيم بفكر افزايش قدرت دفاعي و حتي جاسوسي خود باشيم و با قدرت هاي بزرگ نيز تعامل داشته باشيم 37 سال با شاخ خاي قدرت هاي بزرگ گلاويز شديم بجز زخمي شدن هيچ چيزي عايدمان نشد و اين موضوع رو آقايان هاشمي ، خاتمي و روحاني درك كردن و من مطمئن هستم اين سه نفر هم عرق ملي دارند و هم بفكر منافع كشورشان هستند هر چند هم كه كاستي هاي دارند، خيلي بيشتر از تند رو ها و دلواپسان كه همه چيز را در شعار مي بينند
مریم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۶
0
1
تا وقتی فرهنگ جامعه ای اصلاح نشود اقتصاد وسیاست اصلاح نخواهد شد.آزادی اصلاح نخواهد شد. برای اصلاح فرهنگ هم باید به اسلام ناب برگردیم. هرایرانی باید از خودش شروع کند .سیستم ونظام هم باید برای مقوله فرهنگ برنامه ریزی جدی کند. تامردم جامعه ای نخواهند سرنوشت شان تغییر نخواهدکرد. از مهمترین عوامل پیشرفت یک جامعه این است که مردم اون جامعه بیاموزند که کوچکترین عمل رفتار تصمیم یا حتی سخن هریک از اونها روی سرنوشت کل جامعه تاثیر می گذارد وبه سرنوشت کل جامعه وابسته است. ما ایرانی ها باید یادبگیریم که خودخواه نباشیم ومنافع شخصی یا جناحی رو به منافع ملی ترجیح ندیم این همون چیزی است که با تربیت اسلامی وایرانی ما هم سازگاراست. چینی ها یک ضرب المثل قشنگی دارند که براساس اون میخ کوچکی که یک آهنگر به نعل اسب میزنه اگر کارش رو درست انجام داده باشه می تونه باعث پیروزی یک لشکر دریک جنگ بشه . ماباید به دنبال پیشرفت درونزا وخودکفایی واستقلال واقعی باشیم و گرنه اون ابرقدرتها عاشق چشم وابروی ماکه نیستند در واقع عاشق چشم وابروی هیچکسی در دنیا نیستند مگر اینکه تامین کننده ی منافع شون باشه. درته اصطلاح تعاملی هم که درهسته ای با اونهاداشتیم فقط زخم زدند. اونها فقط به دنبال زورگویی استثمار واستعمارگری هستند مگر اینکه ما استقلال وخودکفایی واقعی رو در تمام زمینه ها به دست بیاوریم. کشوری مثل مصر که با اونها گلاویز نشده چی ازتعامل با اونها به دست آورده ؟ قدرتهای بزرگ در دنیا اساسا" به هر ملت ضعیفتر از خودشون ظلم کردن وزورگفتن مگراینکه قدرت مقابله با اون رو نداشته باشن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۸
1
3
در بحث حکومت غیر معصوم .هرکسی را که مردم نخواهند باید کنار برود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۸
مثبت دادم. ولی دموکراسی ربطی به معصوم و غیر معصوم نداره. قانون طبیعت خداست و معصومین هم خودشان مطیع این قانون خدا بودند.
حتی مولا علی هم بعد از پیامبر، وقتی با اقبال مردم مواجه نشد، با اینکه قدرت داشت ولی هیچ اقدامی برای تصاحب خلافت نکرد تا زمانی که مردم بعد از 25 سال سراغش آمدند و خلیفه شد.
امام حسن هم وقتی بی انگیزگی و خیانت اطرافیانش را دید، حکومت را به معاویه واگذار کرد.
امام حسین هم وقتی از درخواست مردم مبتنی بر تشکیل حکومت مطمئن شد، حجش را ناتمام گذاشت و برای تامین نظر مردم، جانش رو فدا کرد.
کیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۱
2
2
مفسد فکری نداریم
اسلام در ا0 آیه اول سوره مبارکه بقره انسانها را معرفی می نماید
1-مومنین
2- منافقین
3- ملحدین 4- فاسقین با توجه به شاخصهای فوق نامبرگان از گروه فاسفین هستند می توانید به مقاله انسان شناسی قرآن مراجعه کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۷
کیا!
بدو بیا.
حمید ناظمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۷
0
0
تکامل ساختار جامعه دارای چهار بخش است.

بخش اول: سرگردان
در این بخش، دین و الهیات و خدا و نماز و آیین، رشد میکند. این بخش به طور سرگردان، شروع میکند به اصلاح و بازسازی سه بخش بعدی و مانند روح است برای بدن. سه بخش بعدی دارای ترتیب است.

بخش دوم: سنتی
در این بخش، مردمسالاری و آزادی و برابری و برادری و غیره رشد میکند. دینداری موجب تشکیل حکومتها شده و حقوق انسانها محترم شمرده میشود.

بخش سوم: نوین
در این بخش، حیوانیفروگذار و گیاهخوار و بخشهای سلامتی و امنیتی جامعه و منابع انرژی بازنگری میشود و حکومت جهانی به وجود میاید.

بخش چهارم: پایانی
در این بخش، همگی تودهها به طور واحد در میایند و جامعه به طور کمونیستی و سوسیالیستی اداره میشود و زبانها و پولها یکی میشود و حقوق زن و کودک به طور کامل رعایت میشود.

ساختارشناسی جامعه:
ساختار جامعه = بخش سرگردان + بخش سنتی + بخش نوین + بخش پایانی.

بخش سرگردان، حرکت میکند و گرایشهای منفی در بخشهای سنتی و نوین و پایانی را به گرایشهای مثبت تبدیل میکند. یعنی بدها به خوبها متحول میشوند.

بنابراین: هرکسی در هرجایگاهی که هست از خوبیهای همان قسمت دفاع میکند.

همه این ارزشها چه اسم غربی داشته باشند و چه اسم شرقی و چه اسم اسلامی داشته باشند در کنار یکدیگر میتوانند جامعه را بهینه و بهشت کنند.

منبع: دکترین وگان دموکراسی
http://myvegetarianism.mihanblog.com/post/677

از اینرو، نباید با نگرش "من دشمن شما هستم و باید شما را نابود کنم و شما هم دشمن من هستی و باید من را نابود کنی" با همدیگر گفتگو و مبارزه بکنیم. بلکه باید با همکاری و هماهنگی و همراهی با یکدیگر به همدیگر کمک بکنیم که مشکلات جامعه به تدریج برطرف گردد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۶
3
2
لعنت به سردبیر این سایت که نوکر اربابش پوتینه
شما روس زاده ها در مقابل ایران هیچ غلطی نخواهید کرد لعنت خدا بر همه افراطیهای بو گندو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۶
2
2
باز روحانی مثل مموتی اماما رو پیامبر خطا نکرد
نکنه این سردبیر ارمان از معصومینه که همه رو به کم عقلی و سست دینی متهم میکنه
اهای ارمانیا سقوطتون نزدیکه
بزودی دهم اردیبهشت بازهم تو دهنی از ما ملت خواهید خود و مانند دستمال حیض و نجس به داخل چاه مستراح میاندازیمتان
نفرین عامون بر شما باد
فیلم یوسف که یادتونه چقدر کارها و حرفهایتان شبیه کاهنان معبد امونه
313
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۱
2
2
دمت گرم تو این آشوب و نامردی که بعضی سایت ها دارن بی دلیل و از روی تعصب خاص و الکی ای از این دار و دسته کلیدی ها حمایت بی جا میکنند شما راست رو میگی
محمود 96منتظرتیم
امیر حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۱
0
1
تمام متن شما را خوندم متاسفم برای شما که با هرکسی که با دلایل منطقی و شاید به نظر خودش منطقی به نتیجه ای رسیده که شاید مطابق با مقام معظم رهبری نیست انگ مفسد می زنید
نستوه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۱
3
2
دیاثت برای همیشه تاریخ بر پیشانی هاشمی وروحانی وظریف نقش بسته است منبعد فقط به اینها بگوئید دیوث تا عمق بی غیرتی وآنها معلوم ومفهوم شود .دیوثان تاریخ ایران
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۷
1
1
سلاااامممممم. دندونم درد می کنههههههههههههه پول ندارمممممممممم رتبه یک رقمی ارشد بودممممممم اما تو شهرم کار نیستتتتتتتتت بیکارممممممم نمی تونم تو چشم پدر مادرم نگاه کنم از خجالت بسه دیگههههه پولا رو نفرستین خارج همینجا خرج دوا درمون مردم کنین مگه حماس که این همه سنگشو به سینه می زنین بهتون پشت نکرد؟ مگه از عربستان حمایت نمی کنهج؟ واقعا که
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۱۱ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
2
2
آب بریزین که اونجاتون می سوزه
دیگه شماها تندروها در مملکت طرفداری ندارید
روحانی هم کاسبی تونو بهم زده
بدبخت های عرب زده
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۰
3
2
عرب زده یا غرب زده

روحانی اگر غرب زده باشد شما عرب زده 1400 سال پیش هستید
پاسخ ها
هدایت الله حبیبی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
ما مفتخریم که امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب آن فخربشر ازماست وتابع اوهتیم اما تو تابع شیطان پرستان وآدم کشان وکودک کشها هستی؟ ما افتخارمان به 1400 سال پیش ودین محمد صلی الله علیه وآله وسلم است . افتخارتو کیست؟ افتخارتو اوباما و جرج بوش و کلینتون واین هرزه ها هستن. مامفتخریم پیرو امام حسین علیه السلام هستیم وبه تاریخ 1400 ساله خود با افتخاروسربلندی می بالیم
افتخارتوکیه؟ وطن فروش . نان به نرخ روزخور .
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۱
2
1
همه این حرفا کشک است اگر امام زمان ظهور کنه اولین افرادی که برای امام خنجر می کشن سپاهیان ایران هستن. ندیدین میر حسین بیچاره را به چه سرنوشتی گرفتار کردن مگر سید نبود !هزاران میلیارد اختلاص مگه کار عوام است این مردم که برای پنج تومان وام باید دو نفر معلم ضامن ببرد!
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۶
0
3
خوشا به حال شما . که بین (رحمن و رحیم) و (اشد المعاقبین) این دومی را برگزیده اید.
انشااله که بخاطر تفرقه و تخریبی که نشر میدهید به این صفت دوم الهی عقوبت شوید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۰
0
3
فقط ميتونم بگم متاسفم كه همه مفاهيم خوب ازجمله آرمان را هم خراب كرديد. بهتره اسم سايت رو عوض كنيد و منويات اصلي خودتون رو كه ترويج خشونت و بي اخلاقي هست را بر سايت خود نام گذاري كنيد.
شرمتان باد .......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۹
1
2
روحاني حتي اگر هزار بار ديگر کانديد رياست جمهوري بشه بهش راي ميدهم.

شمام آب رو بريزيد اونجا که ميسوزه

لياقت روحاني بالاتر از ايناس
سیدعباس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۶/۰۱/۰۶
1
0
این کلیداشتباهی بود این چهارسال هم گزیده شدیم مسلمان ازیک سوراخ دوبارگزبده نمیشودانشالله.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۰ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۶
0
0
انقدر ارزش های دینی از زبان اختلاس گران ودزدان بیت المال به گوش امت مسلمان رسیده وهاله نورهایی دور سر ریییسان وفرزندانشان دیده که تا اسمی از ارزش ها و استکبار ستیزی و
دشمن وپاسداری ا ز دین وانقلاب می اید مردم محکم جیب هایشان را میبندند تا کسی ان را خالی نکند
مرآت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۹
0
0
آرمان پرس مفسد عقلی و دشمن واقعی اسلام است .
مکار شیعه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۶/۰۲/۰۴
0
0
توسط مالکی در عراق سنی ها قتل عام شد واز طرف ایران هواپیما بدون سرنشین با اسم ابابیل که سر نگون شد در حال فتنه به یمن وبحرین اسم اسلام وکاشکی جنگ سوم بشود بیبینیم ایمان کیلویی چند است ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۳
0
0
باي باي خدافظ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۶/۰۹/۱۵
0
0
مفسد فکری هاله نور بود یازده روز خانه نشینی بود فتنه همان خس و خاشاک خواندن مردم بود فتنه کاغذپاره خواندن تحریمها بود فتنه اصلی جریان انحرافی هستش خدمتی که هاشمی به کشور کرد هیچکس دیگری نکرداما دوستش نمک خورد و نمکدان شگست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۹
0
0
تفاوت معنای «رحمان» و «رحیم»
پرسش : آیا «رحمان» و «رحیم» به یک معنا می باشند یا متفاوت اند؟
پاسخ اجمالی: «رحمان» و «رحيم» از ماده «رحمت» گرفته شده. معروف اين است كه «رحمان» كسى است كه رحمتش عام است، و همگان را شامل مى شود، در حالى كه «رحيم» به كسى گفته مى شود كه رحمتش خاص است. بنابراين رحمانيت خداوند سبب شده است كه فيض نعمتش دوست و دشمن و مؤمن و كافر را شامل شود؛ ولى رحيميّت او ايجاب مى كند كه مؤمنان را مشمول مواهب خاصّى در دنيا و آخرت قرار دهد كه دور افتادگان از خدا و بى خبران از آن محرومند.
مطلب فوق با یک جستجوی سریع در اینترنت از سایت آیت الله مکارم بدست آمد
آقای روحانی به عنوان یک سیاستمدار مسلما به معنی دقیق واژه توجه داشته اند. متاسفانه دوست عزیز مقاله شما به دور از درک و تحلیل صحیح و صرفا با یک دید غرض ورزانه نوشته شده است که اینجا مجالی برای پاسخ به آن نیست.
اکبری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۴
0
0
با یک مشت حرفهای مزخرف میخواین خودتونو توجیه کنید ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۵/۱۹
0
0
خدا لعنت کند اونهایی که دیگه برن به این و اون پای صندوق ها رای بدن.......
کاربر قدیمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۶
0
0
اونهایی ک سال 94 تو نظراشون از روحانی دفاع میکردن ،،،الان هم همون نظر رودارن؟؟؟!!!
اگ دارن ک واااااقعا تاسف داره
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل