کد خبر: ۲۲۵۳۲
تاریخ انتشار: ۱۵ مهر ۱۳۹۴ - ۰۹:۱۲
تعداد نظرات: ۲۰۴ نظر
آیا عربستان با وجود هزاران مستشار نظامی و خریدهای میلیاردی از همپیمانان بلوک غربی خود می‌تواند ساده‌ترین محصولات نظامی را تولید یا حتی مونتاژ کند؟
آرمان پرس :
مدتی است که آل‌سعود و همپیمانان آنها ایران را به اقدام متقابل (بخوانید تهدید نظامی) هشدار می‌دهند؛ جدا از آنکه آنها چنین توانایی ندارند که به کشورمان لطمه بزنند، اما جای دارد تا نکاتی را درباره مقایسه توان نظامی کشورمان با سعودی‌ها مطرح کنیم.


***ایران تمام قد در برابر همپیمانان عربستان ایستاده است

اولین نکته اینکه امروز جمهوری اسلامی ایران به تنهایی در مقابل همپیمانان منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای عربستان سعودی یعنی آمریکا، انگلیس، فرانسه، آلمان، ترکیه، اردن، امارات عربی متحده، بحرین، قطر، مصر، کویت و ... ایستادگی کرده که این یکی از دلایلی است که نشان می‌دهد ایران نسبت به عربستان سعودی برتری دارد. این نکته ما را یاد این ضرب‌المثل می‌اندازد که "شتر هرچه بخوابد از خر بزرگتر است" و این دقیقا شامل حال پادشاهی سعودی می‌شود.

*** شکست عربستان در پشتیبانی لجستیکی از "صدام"

با شروع جنگ تحمیلی در 31 شهریور 59، تمام کشورهای منطقه و در راس آن عربستان پشتیبانی تسلیحاتی، مالی و سیاسی سنگینی از حکومت "صدام حسین" داشتند، به حدی که سعودی‌ها به دنبال این بودند که "صدام" یا به اصطلاح خودشان "سردار قادسیه" کار ایران را یکسره کند که در این زمینه به هیچ عنوان رئیس وقت حزب بعث توفیقی بدست نیاورد. عربستان با تمام کشورهای همپیمانش در یک کفه ترازو و جمهوری اسلامی ایران در کفه دیگر ترازو قرار دارد.امیرسرتیپ "محمد حسن نامی" جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در این زمینه اظهار داشت: صهیونیست‌ها و استکبار جهانی و ارتجاع منطقه  در ادوار مختلف تلاش کردند که با انقلاب اسلامی مقابله کنند.وی با اشاره به نحوه شروع جنگ در اوایل دوران دفاع مقدس گفت: در آن زمان صدام حسین رئیس جمهور عراق و رئیس حزب بعث، توپی را به صورت نمادین از تانک T64 به سمت کشورمان شلیک کرد و این شلیک سرآغاز شروع جنگ با جمهوری اسلامی ایران بود.


جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس تصریح کرد: پس از آن شلیک صدام حسین از تانک پیاده شد و گفت تا یک ساعت دیگر کمر جمهوری اسلامی ایران شکسته خواهد شد.


امیرنامی عنوان داشت: پس از شلیک عدنان خیرالله که وزیر دفاع دولت عراق بود به سمت صدام آمد و گفت جوانان به سمت ایران حرکت کردند و تا سه روز دیگر از اهواز خواهیم بود. آنها پیش‌بینی اشغال استان خوزستان و شهرهای تابعه آن و فرمانداران استان را کرده بودند که با رشادت رزمندگان اسلام تمامی این نقشه‌ها نقش برآب شد.
 

جانشین بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس با اشاره به فرهنگ بسیج و مقاومت که برگرفته از فرهنگ دفاع مقدس است، منتقل شده گفت: اگر حزب‌الله نبود معلوم نمی‌شد که چه بلایی برسر کشورهای منطقه می‌آمد و داعش ساخته دست استکبار برای مقابله با محور مقاومت است.
*** حتی حزب‌الله هم از ارتش عربستان قوی‌تر است

برای اینکه بدانیم ارتش عربستان چقدر قدرت دارد ، باید بدانیم که عربستان یک ارتش پوشالی و بی‌تجربه دارد که خود را در گرداب یمن انداخته و به زودی در این گرداب غرق خواهد شد. "حضرت آیت‌الله خامنه‌ای" رهبر معظم انقلاب اسلامی و فرماندهی معظم کل قوا  فرمودند؛ امروز دولت سعودی در یمن همان کاری را انجام می‌دهد که اسرائیل در غزه انجام می‌داد، با این تفاوت که احتمال پیروزی اسرائیل در غزه صفر و احتمال پیروزی عربستان بر یمن زیر صفر است.فرمایش فرماندهی معظم کل قوا نشان می‌دهد؛ عربستان از پس یمن بر نخواهد آمد و شکست در انتظار پادشاهی سعودی است. البته قدرت تجهیزات ارتش عربستان با توجه به خریدهای چند ده میلیارد دلاری از آمریکا و داشتن جنگنده‌های فانتوم "F15" یا حتی "F22" و یا میراث "FE" و تانک‌های "آبراز"، "لئوپارد" می‌تواند کلید برتری باشد؟ البته که اینگونه نیست، زیرا اگر داشتن تجهیزات مدرن کلید پیروزی بود، جنگ نابرابر یمنی که هنوز هم ادامه دارد این مدت طول نمی‌کشید و عربستان با تجهیزات نظامی مدرن به برتری می‌رسید. البته طبق آمار گلوبال فایر پاور اگر به تجهیزات نظامی عربستان نگاه کنیم، چنته برتری نسبت به ایران دارد اما آیا ایران از نظر نظامی از عربستان ضعیف تر است؟*** توانمندی عربستان در مقابل بودجه نظامی‌اش بسیار ناچیز است

پاسخ پرسش در این نکته نهفته است که امروز جمهوری اسلامی ایران علی‌رغم آنکه بودجه نظامی‌اش حداقل 8 برابر بزرگتر از کشورمان است، تمام تجهیزات نظامی را خود می‌سازد؛ اما عربستان سعودی در ساخت و مونتاژ یک راکت ساده و یا یک اسلحه ضدنفر از آمریکا و هزاران مستشار نظامی کمک می‌گیرد.


امروز جمهوری اسلامی ایران در عرصه زمینی، هوا، دریا در ساخت انواع تجهیزات نظامی در وضعیت بسیار خوبی قرار دارد و انواع تجهیزات نظامی در داخل و از سوی وزارت دفاع و یا سازمان جهاد خودکفایی نیروهای مسلح تابعه ساخته می‌شود.**بخشی از تجهیزات نظامی ساخته شده ایرانی

 ایران در ساخت انواع اسلحه‌های ضدنفر همچون "شاهر"، "باهر" سلاح و موشک‌های ضد زره "توفان"، "دهلاویه" و "RPG 29" (با ضریب نفوذ 500 تا 1000 میلی)، سامانه‌‌های رزم توپخانه‌ای (توپ 155 میلی متری هویزه، توپ‌های 105 متری خود کششی  و ...)، سامانه‌های رزم زرهی (تانک کلاس "ذوالفقار"، "مبارز"، "صمصام"، نفربر "براق"، "فلاق"، خودروهای تانک‌بر، موشک‌های دوش پرتاب "میثاق"، "سامانه‌های ضدهوایی 23 میلی‌متر"، انواع رادار ("کیهان"، "بینا"، "نظیر"، "قدیر")، موشک‌های سطح به سطح هواپایه، دریا و یا زمین‌پایه اکتیو پا پسیو (آرایه فازی) همچون "قیام"، "قدر F و H"، "شهاب 1 تا 3"، "زلزال"، "هرمز 1 و 2 "، "خلیج فارس"، "فاتح 110"، "کروز نصر"، "یا علی"، "سجیل"، "ظفر"، "صاعقه"، "کروز SS-N-4"، "فکور 90"،  "هاگ"، "بمب 2000 پوندی قاصد"، "راکت فجر3 و 5 "، بهینه‌سازی موشک "HY2" و ...، انواع سامانه‌های پدافندی همچون "رعد"، "سوم خرداد"، "باور 373 "، سامانه "صیاد" و موشک‌های پدافندی تلاش و ...، انواع پاترول کرفت‌ها، شناورهای موشک‌انداز با سرعت های 40 تا 110 نات، مین‌های دریایی لنگردار، چسبان و کف‌خواب، قایق‌های پرنده، انواع پهپاد "صادق"،  "فطرس"، "ابابیل 3"، "سایه"، "سریر" و ...، انواع جنگنده "صاعقه"، "آذرخش"، "قاهر 313"، جت آموزشی "کوثر"، سامانه‌های راکتی کوتاه‌برد، اورهال جنگنده‌ها و بالگردها و انواع ادوات نظامی در زمان مقتضی و ...، ساخت ناوشکن جماران، دماوند، بندرعباس، انواع زیردریایی، رادارهای دریایی و ... خودکفاست. البته این همه توانایی جمهوری اسلامی ایران نیست، بلکه تنها بخشی از توانایی‌های ساخت تجهیزات متخصصین نیروهای مسلح است.*** آیا عربستان محصول نظامی تولیدی دارد؟

سوال اینجاست؛ آیا عربستان با وجود دارا بودن هزاران مستشار نظامی و خریدهای میلیاردی از همپیمانان خود در بلوک غرب می‌تواند ساده‌ترین محصولات نظامی را تولید یا حتی مونتاژ کند؟ البته اطلاعاتی از توانمندی ساخت تجهیزات نظامی عربستان وجود ندارد و عربستان از نظر ساخت تجهیزات نظامی با ایران قابل مقایسه نیست.*** آل‌سعود عددی نیست

پادشاهی سعودی در مقابل قدرت نظامی ایران عددی نیست و جزو تهدیدات دسته پنجم نیز به حساب نمی آید؛ زیرا ایران خود را برای نبرد با امثال آمریکا آماده کرده و نه عربستان.


**دریادار فدوی: آل سعود را گوشمالی می‌دهیم/کسر شانمان می‌شود تهدیدی کمتر از شیطان بزرگ را مطرح کنیم

 دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه درباره پیش بینی ایران از توان دفاعی عربستان و نحوه  مقابله با آن عنوان داشت: اگر خباثت به حدی برسد که خویشتنداری دیگر تکلیف الهی ما نباشد، تکلیف الهی ما، گوشمالی دادن و تودهنی زدن به کسانی است که حتی فهم و شعور محاسبه درست برای منافع خود را ندارند. 


فدوی تأکید کرد: وقتی که ما توانمندیهای کفایت کننده ای را برای هرگونه اقدام علیه ناوگان آمریکا فراهم کردیم که تهدید 100 محسوب می شود، مسلما تهدید 10 و یا 5 سعودی معنی و مفهومی ندارد. سعودی ها صددرصد، راجع به همه اموراتشان، وابسته به دریا هستند. صددرصد نفت سعودیها از خلیج فارس صادر می شود. مهمتر از آن همه نفت سعودی ها در منطقه شرقیه و در داخل خلیج فارس است.
 دریادار فدوی افزود: ما همواره خودمان را در موضعی حس می کنیم که در یک خانواده ای هستیم که بعضی از اعضای این خانواده شیطنت می کنند. اگر لازم شد در یک خانواده ای فرزند شیطان وجود داشته باشد حتما برادر بزرگترباید گوش این شیطان را بگیرد و او را سرجایش بنشاند.


وی با اشاره به ایستادگی و مقاومت های ملت ایران دربرابر آمریکا و ایادی آن در زمان های مختلف تاکید کرد: وقتی این توانمندی وجود دارد که به مقابله با شیطان بزرگ بپردازیم، شیطانهای کوچک موضوعیتی ندارند. به نوعی، در بیشتر مواقع کسرشأنمان می شود که از دشمنی و تهدیدی کمتر از شیطان بزرگ یاد کنیم. فرمانده نیروی دریائی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، افزود: در دنیای فعلی، قسمت اعظمی از حرکت‌هایی که صورت می‌گیرد، حرکت‌های غیر رسمی بوده؛ مهم این است که بعد از شش ماه ، این همه بمباران و تجاوز، هیچ پیروزی به دست نیاوردند، بلکه برعکس سه استان جنوبی سعودی که یک زمانی متعلق به خود یمن بوده است، در معرض هجوم نیروهای انصارالله قرار گرفته، نیروهای سعودی هیچ مقاومتی نکرده، بلکه فرار کردند و درعمق بسیار زیادی از خاک فعلی سعودی به حسب ظاهر بلکه سه استان که سه استان قدیمی یمن هست، وقتی که نیروها پیشروی کردند، به هر میزانی که پیشروی کردند، سعودی‌ها عقب نشینی کردند، آل سعود نمی‌توانند شکست‌ها و عدم توفیق خود را در حمله با این گونه چیزها جبران کنند.
**عربستان یک کشور 100 در 100 وابسته است

در مجموع  با توجه به توضیحات فوق دوباره به این نکته می‌رسیم که "شتر هرچه بخوابد بازهم از خر بزرگتر است"، یعنی ایران هرچقدر در فشار باشد، بازهم قدرت نظامی بالاتری نسبت به عربستان دارد و عربستان از نظر نظامی یک کشرو 100 در 100 وابسته می‌باشد.


عضویت در کانال تلگرام آرمان پرس با کلیک روی تصویر زیر 

راه اندازی « کانال رسمی آرمان پرس » در تلگرام

*** برای استفاده از این کانال باید تلگرام خود را بروز نمایید ***

برای آپدیت تلگرام اینجا کلیک نماییدنظرات بینندگان l_sar_comment
غیر قابل انتشار: ۱۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲۰۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
69
142
توهم بزرگ
پاسخ ها
سیدعلی
| - |
۱۰:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
برادر ناشناس واقعا تو توهم هستی داداش آدمهایی مثل شما باید کیهان بچه ها بخونن چون قدرت تحلیل این جور مسائل را نداری
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
تا چینو داریم هیچی کم نداریم.
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
بهتره الکی با هم منازعه نکنیم ،طبق گفته یکی از مقامات سعوی ایران کافیه فقط 3 تا از مراکز صنعتی آب شیرین کن عربستان رو بزنه .... همین ....... بخدا اینا تار عنکبوتن............
ان اوهن البیوت لبیت العنکبوت ...
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
یکی مرد جنگی به از صد هزار
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۲
کاشکی دقیقتر , منطقی تر و بر اساس استانداردهای تعریف شده ثابت میکردین ایران قویتر از عربستانه , تحلیلهای ارائه شده بسیار کودکانه و احساسی بود . مقایسه حتا بر اساس اصول آماری باید بر مبنای شاخصه های تعریف شده صورت بگیرد.اینکه ما از همه دنیا قویتریم و دهن همه را خورد میکنیم بیشتر مطابق نظر دوستمان به توهم شبیه تر است تا واقعیت !
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۶
ناشناس 11:32
دفاع مقدس رو حتما نه دیده ای و نه خوانده ای که همه چیو متوهم میپنداری.ایران دهن اینا رو قبلا خرد کرده از کینه اینهمه بخود می پیچن
رضا
| United States |
۱۴:۰۷ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۰
بچه معلومه که خود تو هم جز منافق ها هستی اومدی نظر گزاشتی تا روحیه جوانان رو تضعیف کنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
اشتباهی مثبت دادم
مجید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۶
!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۵
51
90
زرشک!
پاسخ ها
سیدعلی
| - |
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
دوست داری داداش به ممانت بگو برات با مرغ بزاره خالی نخور رودل می کنی.درکت همین قدره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۶
عربهای وهابی هم بلندن فارسی کامنت بزارن؟؟؟

جالبه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۸
آره. ولی " بلدن" رو "بلندن" مینویسن!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
وهابی ها فارسی کامنت میزارند.
مثل ریگی گه شد زیقی
مهدي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
73
59
با سلام
همواره ايران نشان داده كه قدرت زيادي دارد جداي از تسهيلات نظامي كه بسيار باعث افتخار و اقتدار است ما امام زمان را داريم 14 معصوم مطمئن باشيد همشه ايران پيروز است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۶
عزیز من اونا هم دارنا
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۶
تسلیحات جمع سلاح
و تسهیلات جمع سهل.
فارسی را درست بیان کنیم
کریمی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
15
71
پسر خوب در عرصه ای که اطلاعات پایه نداری چرا اصرار داری بنویسی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۶
91
38
ایران در مقابل عربستان در عرض یک ماه کاملا به پیروزیهای مورد نظرش خواهد رسید.مطمین باشید دوستان.چون ایران اولا کسی مانند ولایت فقیه و امام زمان پشتیبانش هست و ثانیا جوانان این مرزو بوم با غیرت تر از آن هستند که جوابه آل سعوده بی ارزش را نتوانند با قدرت و اقتدار کامل ندهند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
7
138
انشالله هيچ زمانى جنگ و درگيرى به وقوع نپيوندد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
که اگه بشه کولاک میکنند جوانان این مرز و بوم
miglug@gmail.com
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۳
ما که طرفدار جنگ نیستیم و اینم درسته که عربستان وهابی و پادشاهان تن پرورشون سگ بیابونی بیش نیستند. در جواب این آقا بگم که تو میخوای کولاک کنی با جوانان امسال خودت!!!!!!!!!! لطفا احساسی و بی منطق حرف نزن. صلح و ثبات نیاز جامعه ماست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
4
135
لطفا بر طبل جنگ نکوبید ما جنگ طلب نیستیم اما از خودمان دفاع خواهیم کرد
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
72
24
با سلام این تجهیزات در مقابل سلاح اتمی اسباب بازی هم نیست ایران باید به سلاح هسته ای مجهز باشد.
پاسخ ها
سید مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۷
دشمن اصلی ما آمریکا و اسرائیل دارنده بیشترین بمب های اتمی وقتی میدونن ما فقط اسباب بازی داریم چرا ما رو نمی زنند ؟؟؟؟
نگو که نمی خوان که به خونمون تشنه هستند
نگو که جنگ طلب نیستند که عراق و افغانستان و مصر و لیبی و ... خودشون گویا هستند
عقل هم خوب چیزیه والا
سید مهدی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۷
به نظرت اگر با یکی از همین اسباب بازی ها همون نیروگاه هسته ای رو بزنی مثل این نمیمونه که به اونا بمب هسته ای زدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۷
8
67
فانتوم اف پانزده !!؟
پاسخ ها
معین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
به دل نگیر یه چیزی گفت. یه چیزی تو مایه های تخم مرغ اردکی
khoram
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
7
45
فانتوم اف 15 !
ایران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۸
16
74
باید واقع گرا باشیم
تنها چیزی که بیشتر از عربستان داریم فقط نیروی انسانیه و لاغیر
تو بحث ادوات نظامی واقعا عقبیم و حتی قابل مقایسه نیستیم
تو بحث کشور های متحد هم همینطور
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
تو درک و فهم هم کودن تر؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۸
چرا اینقدر نوحین میکنید؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
متاسفانه تو بحث نیروی انسانی هم اگه عربستان بتونه متحدان خودش رو با خودش در جنگ همراه کنه عقبیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
2
31
منظورش فانتوم و اف 15 .............و بقیه است فانتوم که اف4 است عزیز!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
نه، به کل رده Fها فانتوم می گن به معنی شبح، شماره ها آنها رو از هم متمایز می کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
38
16
اگر عراق در زمان صدام را سوسک فاضلابی بزرگ حساب کنیم عربستان الان مثل سوسکهای موریانه ای تیتیش مامانی می مونه
مضاف برا ین که ایران با عراق تنها نجنگید با کلی حامی مستقیم و غیر مستقیم صدام جنگید
اشغال کویت توسط عراق و فرار شاهزاده ها به کشورهای دیگه باید درس عبرت خوبی برای عربستانی ها باشه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
3
39
واقعا که اسلام ناب محمدی را به منصه ظهور رسوندید !!!!ابتدا به جنگ کار هیچ پیتمبری خصوصا پیامبراسلام نبوده چون اینکاررو نکرده ...آرزوی آسرائیل با جنگ کاملا برآورده میشه بدبختی مااینه که همه شدند تحلیلگر سیاسی اونهم ازنوع خون ریزی !!
مهرداد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۱۹
10
72
اون هواپیما آبی سوخو ایرانیه؟
چقدرم ابر قدرتیم 500 نفرمون تو مکه کشته شد هیچ کاری نتونستیم بکنیم....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
13
52
هواپیمای جنگنده ای که تریلی حملش میکنه ( قادر به پرواز نیست ) خودش گویای واقعیته نیازی به بحث نیست .
پاسخ ها
یا علی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۴
شما چقدر باهوشی...!!

دریادار علیرضا تنگسیری جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه در گفتگو با خبرنگار دفاعی فارس، با اشاره به تحویل 3 اسکادران قایق پرنده "باور 2 " توسط وزارت دفاع به این نیرو، اظهار داشت: این قایق‌های پرنده با قابلیت‌ و سرعت بالا، امکان جابه‌جایی در دریای خراب را داشته و با توجه به قابلیت پروازی، امواج بلند دریایی تاثیری بر روی آن نخواهد داشت.
تنگسیری خاطرنشان کرد: این قایق‌های پرنده به دلیل سرعت بالا قابلیت جابه جایی در دریا در کمترین زمان را دارد.
وی با بیان اینکه ما جزو تعداد معدودی از کشورهای جهان هستیم که به دانش و قابلیت طراحی، ساخت و آموزش قایق‌های پرنده دست پیدا کردیم، گفت: البته در کشورهای خاورمیانه این قابلیت و توان تنها در اختیار جمهوری اسلامی ایران قرار دارد.
جانشین فرمانده نیروی دریایی سپاه با تاکید بر اینکه قایق‌های پرنده باور2 علاوه بر سرعت بالا و جابه جایی سریع، توانایی حمل انواع سلاح‌های ساخت داخل را داراست، تصریح کرد: قایق‌های پرنده در آینده نزدیک به موشک و راکت تجهیز خواهند شد که این امر توان رزمی آنها را بالا خواهد برد.

البته مطلب مربوطه به 1389
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۰
15
60
شتر در خواب بیند پنبه دانه
هنوز وقتی نمایشگاه توان نظامی میذارن
اف 14 چهل سال پیش گل سرسبده
اونوقت خالی بندی ها .... .... رو .... میکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۱
38
16
ایول بزنید عربستان رو له و لورده کنید . ملخ خورا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۲
9
55
البته در لیست بالا پراید رو فراموش کرده نام ببره ، سواریشو داریم وانتشو هم ساختیم احتمالا نفربر زرهیشم ساخته شده که البته سریه
پاسخ ها
غیب گو
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۲۷
آفرین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۲
8
55
همین تحلیل ها رو راجع به یمنی ها هم داشتید که پوزه عربستان رو به خاک میمالند ولی در نهایت عربستان یکی یکی داره شهرهای یمن رو اشغال میکنه از عدن بگیر تا مارب و فقط مونده صنعا. نیروی هوایی عربستان کل آسمان یمن رو گرفته برای ایران هم میتونه. ما توکلمون فقط به خدا و جوونهای دست از جان شسته هست وگرنه از نظر تکنولوژی و تسلیحات عربستان خیلی جلوتره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۳
5
20
بايد مينوشتين سعودي صهيونيست...خواهشا به دين و آيين يهود توهين نكنين
دين اسلام دين رحمت و احترام است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۴
3
28
با این تحلیل آبکیت
جمشید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۶
12
11
آفرسن بر ایران چشم دشمنان اسلام و قران و ایران کور باد
ایران و ایرانی دست مریزاد رهبر معظم انقلاب دشمنت کور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۵ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۶
6
23
به فرض كه تحليل شما در خصوص چربش توان نظامي ايران نسبت به عربستان بايد بپذيريم مهم توان نظامي عربستان نيست مهم پشتيباني كل كشورهاي ابرقدرت از اين كشوره
دکتر قهرمانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۸ - ۱۳۹۴/۰۷/۲۷
14
14
کل کشورهای عربی ظرف 6 روز از طرف اسرائیل (درجنگ 6روزه اعراب اسرائل)طوری شکست خوردند که بعد از چندین دهه از آن واقعه هنوز که هنوزه از اسرائیل وحشت دارند . فکرش را بکنید همان اسرائیل با تجهیزات به روز تر + پشتیبانان جدید منطقه ای(اعراب) ظرف 33 روز یک تو دهنی از حزب الله لبنان خورد که پس لرزه های آن هنوز رعشه بر اندام صهیونیستها میاندازد.حزب الله لبنانی که نه نیروی هوایی ،دریایی و زمینی و... دارد و فقط با حدود دو هزار چریک به این پیروزی دست یافت..حال مقایسه کنید، کل اعراب از اسرائیل شکست خورده و خود اسرائیل از حزب الله ..
سرباز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۳۰
10
6
عربستان مثل یک قصر شیشه ای و فوق العاده اسیب پذیر خدا کنه روز موعود فرا برسه تا ادب بشه شاه سلمان پیر با یک موشک در جا سکته می کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۴/۰۷/۳۰
4
11
گذشته از همه این مسائل انچه نفع ایران در جنگ احتمالی با عربستان را بیشتر میکند 100% ما به غنائیمی خواهیم رسید که در ساخت و روز اوری تجهیزات جدید کمک شایانی خواهد نمود .هر چند جنگ بسیار زشت است و امیدوارم چنین اتفاقی هر گز در منطقه رخ ندهد که در صورت وقوع همه نفع ان برای غرب و استکبار جهانیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۱
6
24
رضاخان هم میگفت ماابرقدرتیم یکروزهمجلوی متفقین دوام نیاوردآ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۱
3
19
در صورت وقوع جنگ با توجه به تکنولوژی بالاتر عربستان و هم پیمانانش صدمات فراوانی به زیر ساختهای ما وارد خواهند آورد ولی با توجه به برتر نظامی در حملات زمینی و موشکی پیروزی نهایی با ایران خواهد بود ولی از این نکته نباید غافل شد که فردای پیروزی چه برنامه ای داریم آیا کشورهای عربی را به ایران ضمیمه می کنیم که شک نکنید مثل قضیه کویت خواهد شد یا مجبوریم آنجا را ترک کنیم که فقط تنفر مابین ملتها را ایجاد کرده ایم لذا در دنیای کنونی بسیار عاقلانه تر است که با گفتگو و از طریق دیپلماسی مشکلات را حل کنیم نه جنگ !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۲
4
14
عربها احتیاجی ندارند که بخوان سلاح بسازند البته اگه این استدلال درست باشه که نمیسازند. پیشرفته ترینش پول میدن میخرند.شما نسبت ماشین تولید کردنمون یا تولیدات دیگه که بعضهاش معلوم نیست بچهدردی میخوره میتونید با سلاحهای ساخت داخل مقایسه کنید.
ضمنا عربها بیشتر از من وشما میدونند که ما چی داریم چی تولید میکنیم مطمنا عقل سالم اینو تایید میکنه.نمیخوام ازش طرفداری کنم فقط میگم زیادی هوا برندارتمون .
اگه تاریخ نگاه کنید هرچی ایران ضریه خورده از این عربها بوده و جالب بعداز شکست ایران ایران شده کاسه داغتر از آش.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۳
0
10
اقدام نظامی از نظر وزیر دفاع عربستان قطعا به معنای یورش و حمله زمینی نظیر آنچه در جنگ ایران و عراق به وقوع پیوست نیست چون در این صورت قطعا توان ایران چندین مقابل است بلکه به معنی حملات محدود به مراکز حساس برای نشان دادن ضربه شصت است. برای این موضوع، ما چقدر قدرت مقابله داریم؟ توانایی مان به لحاظ قدرت عکس العمل به چه اندازه است؟ آیا قدرت پدافند ما در اندازه ای است که بتواند این حملات را خنثی کند؟ به لحاظ سیاسی آیا توان محکوم کردن عربستان را در مجامع بین المللی داریم؟ نمی گویم اینطور نیست قطعا اس 300 می توان توان راهبردی ایران را در منطقه افزایش دهد اما این کافی نیست ما به یک نیروی هوایی به روز شده، یک هوانیروز کارا و تواناییهای پدافند هوایی مقتدر نیازمندیم ما همچنین بدون ترس باید قدرت موشکی مان را با تکنولوژی های جدید بگونه ای تقویت کنیم تا بالاترین ضریب نفوذ در هر نوع سپر دفاعی را داشته باشند این که ما با همه دنیا از سر جنگ درآییم بعد بگوییم «ما در این راه پیلیم و او پشه» حرف عاقلانه ای نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
برتری نظامی وتسلیحاتی وورود به یک جنگ پرهزینه در دنیای امروز نیاز به یک اقتصاد پشتیبان نیرومند دارد آیا ما از آن برخورداریم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۳
6
3
فقط همان ضرب المثله جالبه که شتر هرگونه بخوابد از خر بزرگتر است.
وگرنه بقیه اش که «عربستان عددی نیست» را همه مردم عالم می دانند و توضیح واضحات است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۳
2
8
روسيه و آمريكا دارن خاورميانه را مي كوبن و ادوات نظامي را مي فروشن.تاسف بر اين ملت نا آگاه
آرشام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۳
2
8
چرا جنگ ؟چرا به اتحاد ایران و عربستان نمیاندیشید؟مگر هر دو کشور خدا و رسول خدا را قبول ندارند؟آیا بقیه اختلافات بچه گانه نیست ؟ ااز اختلاف ایندو کشور کدام اشخاص سود میبرند؟آیا دامن زدن به این اختلافات کودکانه مصداق جمله ملانصرالدین نیست؟ "دعوا سر لحاف ملا است".چرا به خاطر منفعت عده ای بقیه ملتها باید له شوند؟
پاسخ ها
ابوالفضل
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۲
اتحاد با عربستان یعنی اتحاد با اسراییل و آمریکا و انگلیس و ... یعنی جنگ با دولت های خدا محور یعنی یمن وسوریه و افغانستان و...اگه تو فکرت خدا و پیامبره که فرمودند اگر کشور مسلمانی بر کشور مسلمان دیگر جنگ بر پا کرد پس از چند بار اخطار و نتوانستن حل اختلاف به کشور حمله خورده کمک کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۴/۰۸/۰۵
3
7
فانتوم f15 و تانك ابراز !؟ يعني تحليل كردين توان حريف را ! دمتون گرم !
در ضمن توجه فرمايند كه عربستان تنها نيست ها كل اعراب و اسرائيل و آمريكا و كل اروپا هم پشت سرشن
دوستان ما كجان؟ بشار اسد و حزب ا... ؟!!!!!!
پاسخ ها
دضا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۱
تو جنگ دفاع مقدس هم اونا پشت صدام بودن...ولی چه قلطی تونست بکنن؟؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۳
3
2
لطفا نظراتتونو مؤدبانه بذارین
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۸/۲۷
2
5
با سلام اول اینکه درسته عربستان پول میده و پیشرفته ترین تسلیحات رو خریداری میکنه ولی در مقابل ایران هم توان تولید تسلیحات مورد نیازش رو داره وهم بنا به ضرورت خریداری میکنه .
دوما ایران سابقه 8 سال جنگ نابرابر رو داره که همین نابرابری و حمایت نظامی از عراق در جنگ باعث بروز خلاقیتهای زیاد و کسب تجارب بسیار برای ایران شد نظیر حمله به اچ سه که صدمات بزرگی به نیروی هوایی عراق زد.
کارشناسان نظامی دنیا میگن ارتش کوچکی که تجربه یک جنگ واقعی رو داره بهتر از ارتش بزرگی هست که در جنگی شرکت نداشته یعنی عربستان تازه داره با جنگ با یمن خودشو محک میزنه و جنگیدن رو یاد میگیره .
در ضمن میگن بعضی از خلبانهای جنگنده های مدرن عربستان خارجی هستن که این برای کشوری که مدعی قدرت نظامی هستش یه فاجعه هست.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۲
1
5
با آرزوی قدرت هرچه بیشتر کشور و نیروهای نظامی.
امیر مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۴
1
5
یعنی واقعا شما فکر میکنین عربستان قدرت نظامی بیشتری دارهه
نا شناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۶
2
3
درخت گلابی رطب نخواهد شد
ناشناس1
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۴۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۰۹
4
8
دوستان خواهشن یه کم واقع بین باشید چرا از روی احساس حرف میزنید؟دوران جنگ با الان خیلی فرق میکنه الان خدایی نکرده اگه جنگی اتفاق بیفته مردم روحیه ی اون زمانو ندارن در ضمن کی گفته دوران جنگ ما کاملا دستمون خالی بود؟ما سومین نیروی هوایی خاورمیانه رو داشتیم بعدشم انبارهای سلاحمون پر بودن دیگه بعضیا خیلی دارن پیازداغشو زیاد میکنن.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۶ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۴
تسلیحاتی که آن زمان دراختیار ما بود باقیمانده از دوران قبل از انقلاب بود آنزمان که ایران پنجمین قدرت نظامی دنیا وبزرگترین نیروی هوایی خاورمیانه وسومین هوانیروز دنیا را در اختیار داشت ،امروز چندمی هستیم؟
رضا
|
United States
|
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۲
0
5
باشه هرچی شما بگید
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۷ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۴
1
4
ما فقط خلیج فارس را برا نفتکش هاشون نا امن بکنیم عربستان سقوط میکنه اونا نفت نفروشن تسلیم میشن
رسول زماني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۵
0
9
جنگ با هر کشور فقط جيب ابرقدرتهايي مثل روسيه و امريکا و چين را پر خواهد کرد.زيرا اونها هستند که سلاحهاي بنجل داخل انبارهاشون را ميفروشند.جنگ ما با عراق ايا جنگي غير از مسلمان کشي بود؟جنگ ما با عربستان ايا غير ازين خواهد شد.منطق جنگ طلبي استراتيژي اسرائيل و انگليس و ..... هست که منجر به نسل کشي مسلمانانميشود.حضرت علي در زمان صدر اسلام هم با اين قشر مسلمانان عرب عربستاني سکوت کرد و خلافت را کنار گذاشت فقط فقط بخاطر اسلام.ضمنأ گوشت دم توپ کردن جوانان ايران زمين با سو استفاده از تعصبات ديني کار درستي نيست.لاحولولاقوه الابالله
آرش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۷
3
2
دوستان من به شما اطمینان میدم که عربستان هیچ وقت نمیتونه تسلطی به ایران داشته باشه مامشکلاتمون داخلی هستش اگه مشکلات داخلیمون راحل کنیم هیچ ابرقدرتی نمیتونه حتی فکر حمله به ایران رو بکنه چه برسه به وهابیهای شکم پرست ترسو
پیمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۸
7
3
فقط وفقط کافیه که سید علی فرمان بده
ظرف چند روز عربستان رو از رونقشه های جهانی محو کنیم.
ارتشی که تیربار دوشکاش رو روشتر نصب کنه که دیگه حرفی نمیمونه.
یا اموزش سربازان در حال عقب نشینی که با استفاده از اینه به جهت معکوس خودشون تیر اندازی میکنن. خخخخخخخخخخ خیلی خنده داره .
persia
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۸
0
4
توهین خوب نیست این هم بدانیم ملت ایران که اسم کشوری هست که 56قوم با هم متحد زندگی میکردند دیواره های تخت جمشید ببینید متوجه عربها میشوید این دلگیری تاریخی بابت هجوم عربهای یاغی در زمان حرج ومرج ساسانیان بوده که نظر عرب مدائن وبصره رو جلب خودشون کرد وسیاستی که خاندان صعودی که مذهب ساختگی درست کردند وهابیت را پشتیبان اعمال خود کردند تا نفوذ جهل به ظاهر متدین را در کشورهای اسلامی داشته باشند واینکه سیاست تند ومعلول بدرد شبهه قاره عربستان نمخورد چون سرزمین غنی نیست در زمینه خوراک وبرای بقا خود احتیاج به غذا وارداتی دارد ورشد جمعیت خود را سخت میتواند افزایش دهد برای همین دنبال نفوذ در سوریه و برای جای پا درست کردن در این کشورها ست که نقش آب شده واز عراق حراسان است چون دولت عراق به ایران نزدیکتر است تا عربستان ودر آینده عراق قدرتمندتر میشود عربستان را به چالش میگیرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۱۸
3
3
من نمیدونم بچه ها به نظرتون اگه جنگ بشه کدوم کشور بهتره برم اونجا پناهنده بشم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
افغانستان
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۰۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
4
3
عربستان هرکیو داشته باشه هرچی داشته باشه غلطی نمیکنه چه با امریکا چه با چارتا خر دیگه ما سید علی رو داریم رهبرم به من دستور بده خودم با دمپایی ابری حمله میکنم
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
1
2
کشور عربستان یک کشور کاملا وابسته ومهدود است .سران این کشور تهی از هرگونه تجربه ی سیاسی و نظامی اند, حال آیا این افراد که تنها در صد سال اخیر با دلارهای نفتی خود را بالا کشیده اند , می توانند در مقابل کشوری که هشت هزار سال تاریخ و هشت هزارسال تجربه دارد وهم چنین درمقابل رهنمودهای یکی از بزرگ ترین متفکران دینی و سیاسی صد سال اخیر ایران«آیت الله خامنه ای>مقاومت کنند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
2
3
**عربستان یک کشور 100 در 100 وابسته است

هنوز اینقدر درس نخوندی که بدونی 100 % رو اینطوری می نویسن بعد تحلیل هم میکنی برای من؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۰
0
5
سلام به همه دوستان این تحلیل کاملا کودکانه بود ما از نظر نظامی فقط مانورمون رو موشکیه.هوایی که با 40 تا تام کت فقط قادر به پروازن و 700 اذرخشو اینا کار به هیچ جا نمیبریم. اف22 امریکایی در اختیار عربستان .لطفا از روی احساسات حرف ناسنجیده نزنید. در هر حال جنگ گذینه جالبی نیست هر چند من خودم جونمم برا خاکم نه چیز دیگه میدم
ali
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
1
2
دوستان الکی نگین اگه اف بیستو دو بدن چی میشه یا ابرامز بدن چس میشه...اولن اف22 ممنوع شده فروشش دومن بیشترین برتری تانک ابرامز با توجه به بقیه تانکها فقط بدنه اورانیومیشه که امریکا روی تانکهای صادراتیش نمیزاره و اگه به عرعرستان بفروشه با ار پی جی 29 میشه زدش
سام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
2
2
ما لباس بسیجی داریم ما سه تا شهید تو یک خانواده داریم غیرت جوانان ایران شجاعت دلاوری داریم خلاصه ما موقع جنگ به هیچ عنوان تجزیه تحلیل نمیکنیم ما افتخار ایثار شهادت داریم چیزی که کل نابغه های سیاسی نظامی اقتصادی دنیا توش موندن ما تاریخ و ریشه ی بزرگ دنیا هستیم حالا خجالت بکشید و مارو به f22 مقایسه نکن ما بزرگترین قدرت نظامی جهان هستیم طوری که کل دنیا دقیقا مثل ایران باستان ارزوی دست اندازی به این کشورو دارن اما وحشت دارن عمل کنن ما ایرانیم خود ایران به اسمش توجه کن مو به تنت سیخ میشه
سام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
4
2
تازه یه وقت فکر نکنی امریکا با افغانی ها جنگید یا با عراقی ها یا مقابل سوریه یمن کوبانی لبنان فلسطین یا هر کشور خاور میانه باید بگم همشو داشت با ایران میجنگید تو همشم شکست خورد فهمید که راه ورود به ایران وجود نداره اونا به هر دری زدن راه نداشت میدونی ما العان تو دشمنان ایران چنتا چرچیل ناپلءون یا نابغه های دیگه داریم عقلشون قد نمیده اقا جون نمیده نبینم کسی بعد من کامنت بزاره همه وجودم خاک پای شهدا من تو شلمچه مشتی شدم من با خاک پای شهدا حاجی شدم و من با شهدا کربلایی شدم من با اینا ایرانی شدم
parsa
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۱
2
2
دوستان ایران کل وسایل و تجهیزاتشو بزاره کنار و فقط موشک هاشو استفاده کنه نصف خاور میانه رو فتح میکنه حالا با یه عده شتر میخواهیم بجنگیم ... هه
حمیدرضاسرهنگی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
1
2
،ایران از درون عربستان را پوکانده واز همان درون آن را از هم می پاشاند سلاح سیاست ایران از اتم هم قویتر است.عربستان تکیه به آمریکا دارد وامریکا تسلیم ایران است حتی شوروی برای ایران میجنگد همه اینها از ترس است وگرنه آمریکا اگر بداند پنجاه در صد در جنگ با ایران موفق است همین امروز حمله میکند نه با گفتگو التماس کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۲
1
0
روش جنگیدن در دنیا امروز خیلی متفاوت و پر هزینه خواهد بود در صورتی که از نظر سیاسی بسیار ساده و هوشمندانه چیزهای که در جنگ حاصل میشود با چند نکته کلیدی طرف مقابل خلائ سلاح برای همیشه خواهد شد ان را از نخبگان بخواهید
محمدحسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۴
2
2
خجالت بکشید بعضی از شماهایی که هی متحدان متحدان میکنیم مگه در زمان دفاع مقدس صدام خبیث متحدی نداشت?هیچ وقت نسنجیده حرف نزنید اصلا ایران از نظر تجهیزات صفر مگه شما بچه شیعه نیستید اون حمله امریکا به طبس و فراموش کردین تا صاحب زمانو خدارو داریم چیزی نیاز نداریم به امید یک پارچه شدن دین اسلام ناب محمدی در کل جهان
من ا...توفیق
سید محمد علی
|
Germany
|
۱۸:۴۹ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۴
1
2
عزیزان , ما دو جنگ داریم .
جنگی که ناخواسته صورت میگیرد و دیگری جنگ نیابتی است.
جنگ سیاسی و نظامی ایران و عربستان سر نفوذ و قدرته و نه سر عمل به دستورات الهی .
در چنین جنگی (نیابتی ) باید الهیات را گوشه قلبمان نگاه داریم و ارزیابی کنیم چه فناوریهایی در اختیار داریم .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۴
1
1
داداش مهدی امام زمان نماد توجنگ بهت کمک کنه یکم عقلی جلو برو نه احساسی
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۵
0
2
نه بسیجیم و نه حقوق بگیر دولت.اما عربستان قبیله ای که سهله گنده ترهاشم بخوان به این کشور چپ نگا کنن لحظه ای تحمل نمی کنیم چشاشونو در میاریم حالا شما هر جور میخوای فکر کن صدام هم فکر میکر 1 ماه نشده ایرانو فتح میکنه اما آرزوشو به گور برد
کوروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۶
0
0
تو تمام تاریخ نگاه کنید میبینید اعراب طبل تو خالین هیچی بارشون نیست جز زن بازی و شکم بارگی مطمئن باشید اینا هیچ وقت خودشو نو با ایران درگیر نمیکنن چون مثل سگ میترسن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۶
1
1
اخه این عربهای خیکی میتونند بجنگند . به تحفه العینی محوشون میکنیم به 12 ساعت .. ترسوهای بی مصرف!!!!!!!!!!!!!!
مسلم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۴/۱۰/۲۷
1
3
به نظر من ابتدا از راه دوستی باهاشون وارد رابطه بشیم تا بتونیم تجارت باهاشون کنیم بعد تا میتونیم بهشون پراید بفروشیم دیگه باقی کارا رو بسپارید به یراید، خودش نسل اعراب رو ریشه کن میکنه.
والله به خدا ما باید قدر داشته هامونو بدونیم نفر بر و بمب اتم اینا در قبال توانایی پراید اسباب بازیه.
قدرت واقعی نظامی ایران تو اینجور جاهاس،،،، افسوس که قدرشون نمیدونن.
آريا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۴/۱۰/۳۰
1
2
ننگ است ملخ خوار چنين خش بكشد/خش روي نجابت سياوش بكشد/اي كاش خشايار شبي برگردد/تا خاك رياض را به آتش بكشد/واي اگر خامنه اي حكم جهادم دهد ارتش تازي نتواند كه جوابم دهد
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۲
0
0
یادتان باشد ایران درمقابل اعراب متعهد وکثیف بی یاور و تنها است. وقطعا تمام کشور های عربی حتی کشورهایی که به ظاهر دوست ما هستند در ان زمان حامی کشور وهابی عربستان هستند. و تنها عامل برتری ایران بر عربستان موقعیت استرتژیک و موشک های بالستیک است.
و اما موضع کشور های منطقه در این جنگ.
اگر این جنگ اتفاق بیفتد بیشتری زیان را کویت می برد چون تمام صادراتش به خطر می افتدولی امارات درست است اسیبهایی می برد ولی امیبه این دارد که امریکا وسایر کشور های غربی دخالت کنند وبازنده ایران بشود. ودر نهایت بمنظور ایجاد منطقه آرام جزایر را از ایران جدا نمایند. با این وصف در حال حاضر ما باید با تمام توان قدرت نظامی خود را افزایش بدهیم. یادتان باشد اعراب از سکوت ایران بیشتر ترس دارند تا جنگ
د
ebi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۰ - ۱۳۹۴/۱۱/۰۴
1
1
خلاصه بگیم ایران از نظر نفرات٬توان موشکی و خیلی چیزها از عربستان قوی تر است اما عربستان توان هوایی خوبی دارد و ایران از لحاظ نیروی هوایی حتی قابل مقایسه با قطر و امارات هم نیست.
وحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۰
0
1
تجهیزات نظامی واقعا عربستان خیلی جلو می باشد اما مناطق مهم زیاد داره که بخواد چندتای اونا مورد هدف قرار بگیره عربستانو میبره به احد تیرکمون. جمعیتشم خیلی کمه ، بحرینو کویتو ... هم که وسعتی ندارن بخوان دست از پا خطا کنن همه F16 هاشونو ظرف چند روز میتونه ایران به قنیمت بگیره پس اونها بعیده وارد جنگ بشن . فکر کنید دوبیو بخواد ایران بزنه اون برجهای پند هزار میلیاردی عمرا جنگ بکنن و انشاا... جنگ نمیشه
علي
|
Australia
|
۱۴:۱۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۲
0
1
شلوغش نكنيد فكر ميكنيد عربستانيا خيارند ارتش دارند هواپيماها جنگي دارند تانك دارند موشكم دارند رو پول خوابيدن ده تا از كشورهاي منطقه باهاش متحدن ولي با همه اين حرفها هيچي نيستن
فقط بيست هزار تا بسيجي با تير كمون بسشونه
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۸
0
1
به گفته ی یک روزنامه ی انگلیسی ایران هشتمین قدرت جهان است که به هیچ وجه نباید با آن درگیر شد.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۴/۱۱/۱۸
0
1
به گفته ی یکی از مقامات عربستان که اگر ما توان جنگ با ایران را داشتیم حتما این کار را می کردیم.
امید صلح
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۰
0
0
جنگ با شهرهای آباد سوریه چکار کرده ؟ با مردم سوریه چکار کرد ؟ جنگ 8 ساله چه لطمه ای به اقتصاد ایران زد ؟ اگر ما براساس منافع ملی حرکت کنیم و نخواهیم انقلاب را صادر کنیم نیازی نیست با هیچ کشوری بجنگیم و هر جنگی یک کشته دارد و یک زخمی و همه دعا کنیم برای صلح
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۷ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۰
1
2
مهمترین ضعف عربستان نداشتن شخصیت است چون وهابی هستند و همه تروریستها بچه های اویند مثل داعش و ... وهابیت از نظر علمای شیعه و سنی از اسلام خارج است و مخالف دین هستند هر چند ادعا هم بکنند حتا بسیاری از خود وهابیها هم آل سعود را ابدا قبول ندارند در اینکه ایران قدرت برتر منطقه است شکی نیست و آل سعود فاسد با یقین می گویم مثل کلب از ایران و ایرانی می ترسند و همیشه در طول تاریخ از هر نظر ایرانی ها برتر از عربها بوده اند مثلا تمام کتب ششگانه حدیث سنیها را دانشمندان ایرانی نوشته اند حتا ادبیات عرب را ایرانیها تنظیم و تدوین کرده اند ما پیش از اسلام چهار زبان داشته ایم ما دارای چند خط بوده ایم و حتا گفته می شود خط کوفی از خط اوستایی اقتباس گردیده و اگر افبای آنها را مقایسه کنید اثبات می شود بهر حال ما شیعیان راه راست اسلام را برگزیده ایم که پیامبر بیان کردند و با بردران سنی برادری می کنیم و آمریکا و اروپا بشکن میزنند اگر بین آل سعود کثیف و نجس و عربستان با ایران جنگی بشود چون ما انتظار داریم انقلابیون عربستانی چون دیگر کشورهای عربی حال حاکمان نجس و فاسد و مزدور خودشان را بگیرند و نباید نیروهای کشور های مردم مسلمان از بین برود آمریا و انگلیس و ... خیلی سلاح به احمقهای سعودی داده اند و می ترسند کودتایی بشود و یا بدست انقلابیون بیفتد و ایران هم که بسیار قوی بوده و هست اما آل سعود که بی پایه حکومت دارد هر کاری و از هر جنگی استقبال می کند تا حکومت بی هویت و فاسدش از بین نرود الان هم می خواهد وارد سوریه شود که احتمال بسیار با ورودش ضعف بسیاری خواهد یافت و در یمن هم بازنده تر خواهد گردید نکته دیگر اینکه اروپا و آمریکا و خود اسراییل آل سعود را بدترین حکومت دنیا می دانند و این آشغالهای آل سعود خودشان را به آنها می چسبانند و بعکس به شخصیت و تقوا و خوبی و متمدن بودن ایرانیها اذعان دارند ... در قنوت نیکوست بگویی : اللهم العن آل سعود و دواعش و امثالهم و اعوانهم و اخذلهم خذلانا مبینا الساعة بحق محمد و آل محمد صلواتک علیهم اجمعین و عجل فرجهم بقائمهم . سپاس
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۴
0
1
به نظرم ما تو هر جنگی میتونیم پیروز بشیم . سختیش اینه زیر بمبارون هوایی دووم بیاریم . بقیش فورمالیتس .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۴
1
1
ای بابا ، این سعود نیست ک مردمشونم با ما دشمنن چی باید کرد ؟ این سؤالیه که مغز کل مردم خودمونو به خودش درگیر کرده،انقدر کری هم نخونید اگه جنگ جهانی بشه شما ها جوابگویید آخه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۸ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۵
0
2
اونا با خودشون اف چنده هر چی میارن بیارن
ما یه متر طناب میبریم . دست و پای همو می بندیم با تف چش و چالشونو در میاریم .
خودتون اسکلین خخخخخخخخخخخ
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
1
1
وزیر دفاع امریکایی به سه سیاستمدار نظامی عربستانی گفت،اگر ایران به طور مستقیم باشما وارد جنگ شود شما حتی فرصت نمیکنید تلفن رابردارید تا از ما تقاضای کمک کنید
قامت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۶
1
1
این اسباب بازی هارا به عنوانتجحیزات جنگی نشان ندهید ابروی ان چهار فانتومراهممیبرید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
عکس تو رو نشان می دیم .
علی
|
United States
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
0
1
اینجا ایرانه .مهد دلیران.اگر ما هرمشگلی هم تو مملکت باهم داشته باشیم اسم دفاع از وطن میاد همگی برای دفاع از ایران عزیز اماده ایم .اینجا ایرانه کشور شیرانه
بی طرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۷
3
1
با سلام.
خوب با توجه گفته های دوستان و سردار عزیز
میگم الان کجای دنیا جنگ زمینی هس!!!؟
خب مسلمن کشورایی مثل ما که تو قحطی هستن دنبال نفر میگردن
در ضمن جنگ با عربستان حتی فکرشم باعث ویرانی هس
میدونید که همه مسلمونا عربستان رو دوس دارن و به خاطرش جووون میدن
حالا بیاووو بهش حمله کن.
و خودتون دارین تو اخبار مشاهده میکنین جنگ داره بزرگتر میشه و به جنگ مذهبی مبدل میشه:
خوب اگه به جنگ مذهبی مبدل بشه قطعن ما پیروزیم ایا؟؟؟پس ما جزو اقلییت منطقه هستیم.
بحث بودجه نظامی شد خوبه ی امار بگیرین
بودجه نظامی ایران 6 میلیارد دلار هس
بودجه نظامی عربستان :566 میلیارد دلار و چهارمین کشور دارای بیشترین بودجه نظامی.
پاسخ ها
مسعود
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۴
خب بی طرف اگه جنگ به بودجه نظامی بود که تاحالا کل یمن دست عربستان بود یا اگه جنگ به ببودجه نظامی بود که تو جنگ ویتنام آمریکا پدرش در نمی یومد بعدشم اگه همه طرفدار عربستان بودن که عربستان نمی رفت از بلک والترو سودان نیروی پولی بیاره بروبابا جمعش بیچاره ترسو
amir
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۹
1
1
پول و تجهیزات و نفرات تو جنگ همه چیز رو تعیین نمیکنن. روحیه و تجربه نظامی هم خیلی تو جنگ تعیین کننده هستن.
ایران کل اون 8 سال رو فقط با روحیه و چنتا از نوابغ نظامیش جنگید و تونست عراق و متحداش رو اونطور عاجز کنه.
این در حالی بود که تجهیزات و تجربه نظامی ما اون موقع خیلی کم بود. ایران امروز نسبت به ایران گذشته از نظر تجهیزات و تجربه نظامی خیلی قوی تره. جنگیدن با یه صدام حسین دیگه نباید کار سختی برای ایران باشه.
ناشناس
|
Algeria
|
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۴/۱۱/۲۹
2
3
بايد دنبال يه اهنگران جديد باشيد اينبار هشت سال مكه و مدينه منتظر ماست
بعداز اين همه تحريم و بدبختي قبل از اينكه دهنتو باز كني يه نگاه به جيبت بنداز مشكلات جامعه رو ببين حالا ايران هم قوي باشه هزينه جنگ رو كي بايد پرداخت كنه
كي ازت دفاع ميكنه اون برادران قاچاقچي يا اون فاسدايي كه روزانه خبر اختلاسشونو ميشنويم
تنها جوونا گوشت دم تيغ ميشن
اينقدر توهمي نباشيد و پا منبري جواب نديد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۲
1
2
لطفا کمی انصاف. داشته باشید ماپنج سال تحریم روتحمل کردیم که به یه قدرت واقعی برسیم قدرتی که چندکشورانگشت شمار به آن دست پیدا کردند حالاشماچندتاهواپیماآف بیست ودودیدید حول ورتون داشت اینه عربهای احمق روبا این اسباب بازیها سرگرم میکنن ماهم میتونستیم سراغ هسته ای نریم با این هزینه ای که برا این کار کردیم سه هزار هواپیمای پیشرفته بخریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۶
1
2
دل که داشته باشی هبچ کشوری رو حساب نمیکنی ما تو هست سال هی
چی داشتیم سیم خاردارم بهمون نمیفروختن ولی دل ایمانمون صدام سرجاش نشوندیم الانم تو کشورش با داعش مبارره میکنم اینه ایرانی حالا ترسو دم از فانتوم نزن
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۷
1
0
دوستان گرامی
من به عنوان فردی هستم که در دانشگاه نظامی امریکا تحصیل کردم
میگم
در انجا حرفی از قدرت نبود
حرف همه استادان نظامی به من ایرانی این بود
که شما روحیتون بالاست
هم اتاقی من یک عربستانی بود
فرار کرد
بعد اینا ها میخواهند با ایران بجنگند
ایالات متحده امریکا به فکر جنگ با ایران نیست
2- سعی داره ازطرق ویروس و... ایران رو دچار تهدید کنه که این ویروس ها درازمایشگاه های سطح 3و4 اتفاق میافته
3- تسلیحات ایران طوری نیست که فکر کنیم فقط همینه طوری هست که می تونه خرابی های بزرگی روبرای دنیا بسازه
4- قابل تئوجه دوستی که گفت بمب اتمی:منفجر شدن فقط یک راکتور اتمی در ایلات متحده امریکا منیتواند بزرگ ترین خطرات رو به کشورش وارد کند
5-ایران با در نظر گرفتن قدرت نظامی و موشکی و....در رتبه 16 وبدون در نظر گرفتن قدرت موشکی و راداری در رتبه 23 جهان قرار داره
6- همه دنیا قدرت موشکی عربستان سعودی رو یک جک میدانند
7- با اوضاع منطقه و فرا منطقه برد در هر جنگی بین ایران وکشور ها وجود ندارد
به دلیل اینکه جنگ میتواند تا 12 الی 20 سال طول بکشد
8 هدفی برای جنگ با ایران وجو د ندارد
9 دلیر پروازان ایرانی با وجود جنگنده های نسبتا قدیمی اما جزئ حرفه ای ترین و پر طرفدارترین خلبانان جهان هستند


اینها یک میلینیوم قدرت نظامی ایران هستش
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۰۹
1
1
درودبرارتش جمهوری اسلامی
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۰
1
1
واقعا خجالت اوره که بعضی از دوستان دارن این قدرت نظامی ایران رو چاخان و دروغ فرض میکنن ما الان ب این قدرت ها کاری کردیم که آمریکا مثل بید بلرزه و دیگه عربستان چیزی نیست و تازه ما که جنگ طلب نیستم این کار ها رو میکنیم که بقیه دنیا بد ونن که ما قدرت دفاع میهنمان رو داریم
افشین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۲
1
1
دوستان عزیزم بهتره در کامنت ها احترام را رعایت کنیم ما در کشور عزیزمان چندین قوم داریم که یکی از عزیزترین و با غیرت ترین این قوم ها خوزستانی های خوبمون هستن که دیدید در جنگ ایران و عراق چه رشادت هایی از خودشون نشان دادند و مطمین باشید اگه خدای ناکرده جنگی بشه باز هم از خاک کشورشون دفاع خواهند کرد اما در رابطه با عربستان به نظر بنده علما و مراجع تقلید ما باید فتوایی دال بر نرفتن مردم به مکه تا رفع این بی حرمتی ها و حاجی کشی ها بدهند و جلو رفتن مردم به مکه رو میگرفتم تا این سعودی ها سر کار بودند تو دوران صدر اسلام هم پیامبر هم همین کار رو کرد این قوم سعودی وهابی هایی خدانشناس و در اصل بی دین هستند که در حال حاضر مکه رو در اختیار دارند اینطور باید جواب این قوم را داد نه اینکه حاجی ها رو به مکه بفرستیم و هتک حرمتشون بکنن و بکشنشون فکر نکنم خدا هم از این امر راضی باشه
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۰ - ۱۳۹۴/۱۲/۱۴
0
1
وقتی سلاح واقعی دسته بچه بدی فکر میکنه تفنگ بازیه هی می گه دیش دیش شلیک زدمت .....جنگ مرد جنگ میخواد ملخ جان برو بازیتو بکن.
بهنام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۰
0
1
با سلام
واقعا از نظرات مفیدتون استفاده کردیم
شما خودتون با خودتونم مشکل دارین ؟
شهاب 6
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۱
0
0
ما نباید جلویی جوجه هایی مثل عربستان ادعا کنیم باید به فکر حل کردن نقاط قوت و ضعف مون بیفتیم و جلوی کشورهایی مثل آمریکا و روسیه ادعا کنیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۲
0
0
الان اینجا جنگ درون گروهی میشه.
مردی که هیچگاه راضی نمیشود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۳
1
1
با سلام فقط کافی سید علی لب ترک کنه جلو مرزها آماده دفاع ازکشورم هستم
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۵ - ۱۳۹۴/۱۲/۲۷
1
1
دوستان عربستان هم عین صدام هستش درسته جنگ سخته ولی اگر خدایی نکرده جنگی بیفته باید همه به فکر جنگ باشیم ولی اصلا عربستان جرعت نداره چپ نگاه کنه. سپاه پاسداران قایق امریکایی را توقیف کرد. عربستان که دیگه هیچه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۱
2
1
ماهیچی نیستیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۲
2
1
با ولایت تا شهادت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۶ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۲
0
2
با سلام تقریبا تمامی نظرات رو خوندم، یه بیست دقیقه ای سر گرم بودم. نظرات موافق و مخالف زیاد مهم نیستند.مهم اینه که سرمایه داری شریر و ضد انسانی امپریالیسم چه تصمیمی بگیره، خسارات جنگ بعد از اتمام جنگ تا سالیان دراز ادامه داره که هیچکس نمیتونه اونو درک کنه.. حتی بوجود آورندگان اون هم شاید نتونن تخمین بزنند.
البته این تنها عایدی من نبود.میشه اینطور نتیجه گیری کرد که جمهوری اسلامی بتونه اگه قرار به جنگ باشه، افکار عمومی داخلی رو با هر گرایشی متمرکز کنه. باتمام توضیحات بالا نظر مو صادقانه میگم: من طرفدار جنگ در مقیاس جهانی هستم... می دونم که مخالفین زیادی خواهند بود ولی فعالین ضد جنگ کاری از دستشون بر نمیاد. اگه به تاریخ ماقبل جنگهای جهانی رجوع کنید میبینید که با شرایط فعلی منطبق هستش. جهان در آستانه ی یک جنگ جهانی جدید هستش که شاید از همینجا شروع بشه و این ناگزیره..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۰۶
0
1
با سلام.خواستم در جواب تونايي كه مي گن عربستان تجهيزات پيشرفته نظامي داره بگم كه داشتن اين تجهيزات براي عربستان مانند داشتن اسباب بازي هاي گران قيمت و عالي براي يك كودك 5 ساله است كه فقط ميتونه نگاشون كنه و قادر به استفاده ازشون نيست.كويت كلي خريدهاي نظامي انچناني داره ولي زمان حمله صدام حتي يه گلوله هم نتونست شليك كنه و و رهبرانشون مثل موش فرار كردند
ابوالفضل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۷ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۲
2
0
این عرعرستان نتونست یمنو بگیره.نتونست سوریه رو بگیره.درسته ایران و روس کمکشون کردن ولی به جون خودم حتی رادار هاشونم نمیتونستن حرم های اهل بیت(ع)رو ردیابی کنن.
غفار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۷
2
0
وقت مرگت رسیده ایرانی کثیف
پاسخ ها
بچه 5 ساله
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
غفار اگه به دست یک بچه 5 ساله ایرانی بیفتی در درجه اول شلوارت تبدیل به شال دور گردنت خواهد شد و بعدش هم چند وقت که بگذره اوا خواهر خواهی شد و خودت میای سراغ اقایان تا نصیحتت ببببببببببکنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۹
هرچی هستیم بهتر از شما سعودی هاو وهابی های تروریست و بی تمدن هستیم
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
فکر کنم شما از عربستانیها یک چیزهایی به ارث بردی
عمر
|
Bahrain
|
۲۱:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۷
1
0
شما رافضي ها هيچ غلطی نمیتونید بکنید جز تقیه کردن
ائتلاف اسلامی اگه بخواد میتونند نابودتون کنند بدبختای صیغه ایی
پاسخ ها
ایرانی صیغه کن
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
اگه خواهر مادرت رو صیغه کردیم بدان به نفعت بوده والا الان وای وای وای نگو چه به سرشون میومد عرب ضخیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۰ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۹
تو یکی بشین سرجات همون بحرین خراب شده روزی مال ایران بوده به حال خودتون گذاشتیمتون که اینقدر پررو و عوضی شدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۸
0
1
با سلام
نميدمنم چرا همه مون ميشيم كارخانه نظامي و نظرائه جالبي ميديم اميدوارم جنگي پيش نياد با هيچ بني بشري يا كشوري
در ضمن همش صحبته مسلمان كشي و برادر كشي ميكنين با رو كنيد جنگ با هر كشوري به هر شكلي و به هر شكلي كه ميخواد باشه برا هر دو طرف بأخته و بردي نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۵/۰۱/۱۸
0
1
حالا فکر کنید که کاربرای عربستانی دارن برعکس همین مطلبو تو سایت عربی میخونن و دقیقا عین نظرات مارو فقط برعکس و ضد ما میگن
میثاق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۴
0
1
هههههه عربستانم گردن کلفتی میکند بهتره بدونید همین عربا عربستان واسه دفاع و جنگ تا پول نگیرن خدمت نمیکنن اما جونا ایرانی برا وطنشون داراییشونم میدن من خودم نه بسیجی و سپاهی و مسجدی نیستم اما اگه خدای نکرده جنگی رخ بده صدرصدپای کشورم می ایستم بعدش توان ایرانو کم نگیرین قبل از اینکه عربستان دستور به ارتشش بده ایران با موشک کل عربستانو زیرورو میکنه واقعیت تلخه اما باید گفت.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۵
0
0
سلام به همگی این را باید ذکر کنم هر کشوری با تجربیات جنگی که داشته پیش میره مثلن ایران هشت سال با کل دنیا جنگ داشته که در نوع خودش بی نظیره چون در تاریخ جنگی مثل ایران این جور طولانی نبود ونیست وایران با این تجربه جنگ حالا شده پیر کارشناسی جنگ وعربستان تا حالا جنگی نداشته که کارشناسای جنگ عربستان تجربه کنند واز این لحاظ ضعیفن وایران از اول انقلاب در تحریم بوده که هیچ صلاحی نمی توانسته ایران خریداری کنه که خودشو بروز کنه وبه ناچار با مهندسین خود دست در دست هم دادن وخود را در این مدت توانستن خود را از لحاظ صلاح خود را ارتقا ع داده و در این زمینه به پیشرفتهای باور نکردنی دست یا بن و ایران الان یکی از قدرتهای برتر خاور میانه هست پس جوانهای ما می توانن از مر ز بوم خود در برابر تهدید های احتمالی دفاع کنند و در آخر عربستان وکشور های عربی تحدید جدی در برابر ایران نیست و دشمن اصلی ایران آمریکا واسرائیل هست وصلام موفق باشین
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۱ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۷
0
0
با سلام به موافقان و مخالفان...قدرت نظامی ایران طوریه که خود آمریکا هم دوست نداره با ما درگیر بشه.وگرنه آمریکا دوس داشت ایران رو فلج کنه .نه افغانستان و عراق رو....عربستان و کل کشورا عربی با هم که دیگه واقعا عددی نیستن.شااااااید الان پول بانکیشون بیشتر باشه ولی قدرت نظامی ایران در حد بین المللیه...عربستان هم در حد 2گل کوچیک محلاته...حالا گیریم به روزترین تسلیحاتو هم خریداری کرده باشن...این عربای ترسو نه دل دارن و نه آی کی یو...زشته شیر و سگ ترسو رو مقایسه کرد هموطنا.
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۵/۰۱/۲۹
0
0
با سلام به موافقان و مخالفان...قدرت نظامی ایران طوریه که خود آمریکا هم دوست نداره با ما درگیر بشه.وگرنه آمریکا دوس داشت ایران رو فلج کنه .نه افغانستان و عراق رو....عربستان و کل کشورا عربی با هم که دیگه واقعا عددی نیستن.شااااااید الان پول بانکیشون بیشتر باشه ولی قدرت نظامی ایران در حد بین المللیه...عربستان هم در حد 2گل کوچیک محلاته...حالا گیریم به روزترین تسلیحاتو هم خریداری کرده باشن...این عربای ترسو نه دل دارن و نه آی کی یو...زشته شیر و سگ ترسو رو مقایسه کرد هموطنا.
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۵/۰۱/۳۰
0
0
با سلام به موافقان و مخالفان...قدرت نظامی ایران طوریه که خود آمریکا هم دوست نداره با ما درگیر بشه.وگرنه آمریکا دوس داشت ایران رو فلج کنه .نه افغانستان و عراق رو....عربستان و کل کشورا عربی با هم که دیگه واقعا عددی نیستن.شااااااید الان پول بانکیشون بیشتر باشه ولی قدرت نظامی ایران در حد بین المللیه...عربستان هم در حد 2گل کوچیک محلاته...حالا گیریم به روزترین تسلیحاتو هم خریداری کرده باشن...این عربای ترسو نه دل دارن و نه آی کی یو...زشته شیر و سگ ترسو رو مقایسه کرد هموطنا.
بماند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۱
0
0
ماایرانی ها همیشه باهمه دنیا سرجنگ داریم و همیشه هم شعارمیدیم و همیشه هم در شعاروحرف همه دنیارو زیرپامون له میکنیم حالا توی عمل چه خاکی برسرمون ریخته میشه چقدرادم و خونواده کشته و دربدرمیشن به ایناش دیگه کاری نداریم.اتفاقا اونایی که میان نظرمیزارن و میگن ماعربستان باخاک یکسان میکنیم دراصل یادوست نادان هستند یادشمن ایران و نظام که میخواهندسر برتن این ملت و نظام نباشه و باگفتن انواع دروغ روحیه دهنده و درواقع فریب دهنده سعی میکنن مسولان وجوونای ملت رادرگیرجنگ کنندوارزوشونه که این نظام هرچه زودترسرنگون بشه.
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۲
0
0
ببینین دوستان در دورانی که ما در لاک خودمان فرو رفتیم و در توهم استقلال و خودکفایی فرو رفتیم که نتوانستیم و هر دم خبر میرسید که حتی ساده ترین چیزها رو داریم وارد میکنیم، عربها به دنبال خرید تکنولوژی و نفوذ در دنیا بودن، الان بزرگترین برجها و پر نفوذترین لابی ها رو در مهم ترین جاهای دنیا دارن انجام میدن و ما هنوز در خوابیم، ولی اگر الان هم توهم بزنیم دیگه ظلمه به خود و تاریخمونه، هرچند دیگه خیلی دیر شده و عربها هرگز به سادگی موقعیتشونو در دنیا از دست نخواهند داد...
رامین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۵
0
1
خدا وکیلی من یکی طالب جنگ نیستم. چون هنوز یادم هست دوران جنگ و مشکلاتش را. اما دلم میخواد یک بار برای همیشه تکلیف این عربای پا پتی سعودی را روشن کنیم. اگه با عربا جنگ بشه ما دهه پنجاهی ها هنوز هستیم و پای خاک و کشورمون ایستادیم. اما دوست ندارم با کشوری به جز این تازیان وارد جنگ بشیم.
زنده باد ارتش ملی ایران
ناشناس
|
Germany
|
۰۲:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۷
0
0
دشمن دانا ( آمريكا ) بلندت ميكند
بر زمينت مي زند نادان دوست
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۹
0
1
چون عربستان وهابی وساخته دست انگلیسه واصلامسلمان نیستند تا ابد دشمن ما هستند وتا دولت وهابی سعودی سرکار هست ماباهم دشمنیم حتی نابودی ال سعود از رژیم صهیونیستی واجبتره اگر اینها واقعا مسلمان بودند با اسرائیل وامریکا وانگلیس یکی نمیشدند برعلیه یک کشور اسلامی مثل ایران که در تمام دنیا پشتیبان مظلوم ومسلمونا هستش واقعا باید به حال کشورهای مرتجع عرب حسرت خورد که دم از مسلمانی میزنند واز طرفی دست در دست کفار برعلیه مقاومت منطقه که اکثراهم کیش وزبانشان است توطئه نمی کردند واقعا که منافق واقعیند
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۴۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۰۹
0
1
همه ما میدونبم که امریکا وهمه دشمنان ایدئولوژی اسلامی در ایران باما مخالفند واز اول این انقلاب تحریم وتوطئه وجنگ ودرگیری برای این انقلاب بوجود اوردن اما کشوری که بخواد مستقل باشه وزیر یوغ امریکا نباشه مطمئنا ساده نیست ولی اگر دقت کنید انقلاب ما همه اینها روپشت سر گذاشته وروز به روز قدرتمندتر داره میشه پس دشمنان بدانند که این انقلاب بارهبری قدرتمند مطمئن باشید به کوری چشمتان پرچم اسلام عزیز را به دست صاحبش خواهد داد انشاءالله
محمد رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۰
0
1
اسلام علیک و رحمت الله و برکاتو . سپاه ایران به قدری قوی است که گروهی مانند داعش به خاطر ترس از سپاه جرات ندارند به ایران حمله کنند .
قدرت های ارتش که هر روزه بیشتر می شود که جای خود را دارد . بسیج ایران هم که خودش برای خودش غوغایی است اما سوال این جاست که واقعا
میتوانید ال سعود را خرد نماییم ؟ طبق تمامی جوانب ما قدرت این کار را نداریم ولی اگر از کشور های دیگری مانند روسیه کمک بگیریم به راحتی می توانیم ، تازشم دیگر ایمان و این چیزا رو ول کنید هی 8 سال جنگ تحمیلی میگید ال سعود به قدری نیرو دارد که امکان بیشتر از 50درصد را دارد تا ایران را خراب کند و ال سعود در زمان جنگ با ایران می تواند با پول ها و درامد های ماهیانه اش به امریکا پول بدهد و کمک بگیرد و یا می تواند وسایل های نظامی خود را قوی تر کند .
وحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۱
0
1
به امید روزی که هیچ کجا جنگی وجود نداشته باشه و به هیچ تسلیحاته نظامی احتیاجی نباشه و مردم قربانیه سیاسته افراد نشن.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
0
1
زنده باد ایران همین چیزایی که داریم نمی زاره کشور ما مثل یمن بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۲/۱۳
0
1
فقط اینکه :الان زمان ساسانی وحمله یه مشت عرب پاپتی به فرماندهی عمره پته گن نیست
ناشناس
|
United States
|
۱۵:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۳
0
1
البته که عربستان ضعیف تره عربستان چیه برای ایران
مختار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۲۹
1
1
اولا وقتی اسرائیل با اون قدرت نظامی هنوز نتونسته حزب الله رو از پا دربیاره عربستان که تاحالا با هیچ کشوری نجنگیده چطور می تونه در مقابل ایران که از نظر نظامی صد برابر حزب الله قویتره مقاومت کنه.دوما موضوع فقط تجهیزات نیست درسته که عربستان تجهیزاتش قویه ولی جنگ فقط به تجهیزات نیست جنگ ،مرد میدان میخواد ما نمونه اش رو تو دفاع مقدس ثابت کردیم.ضمنا ما میگیم در صورتی پیروزی ما حتمیه که شروع کننده جنگ عربستان باشه چون در این صورت حق با ما هست و خدا پیروزی رو از آن کسانی می کنه که مورد حمله و تجاوز قرار می گیرن.در ضمن یادت نره که ما خدا رو داریم و همین برای ما کافی و از هر اسلحه ای قوی تره همینطور که تو جنگ ۸ساله ارائه الهی تو خیلی موارد دستگیر ما بود. (یومئذ یفرح المومنون بنصرالله).یا علی
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۲/۳۰
0
1
عربستان درمقابل موشک های ایران عددی نیست ایران توانایی شلیک 18000موشک تو یه ساعت از سیلوهاش داره تا به خودشون بیان کلیه زیر ساختاشون از بین میره اونم زیر هفت دیقه (به گفته وزیر دفاع) سکوهای نفتیش از بین بره دیگه توان جنگ ندارن جنگ چیز ساده ای نیست خیلی خرج داره یه موشک ارزشش چندین میلیارده !!!!! ایران هیچ وقت جنگ طلب نبوده و نیست و فقط برا دفاع از کشور خودشو اماده کرده در ضمن اینا فقط جزیی از توان دفاعی کشوره بقیه رو نشده ایشالا هیچ وقت جنگی شروع نشه نسل داعشیاهم منقرض بشه به زودی
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۵ - ۱۳۹۵/۰۲/۳۰
0
1
منم از عراب بدم میاد ولی اینکه مقاسه نیست ما فقط از خودمون تعریف میکنیم معلومه اونورم اونا از خودشون تعریف میکنن مقایسه رو باید یه نفر بی طرف متخصص انجام بده خداییش توان نیرو هوایی ایران و اعراب قابل مقایسس ؟ چرا چیزی در این مورد نوشته نشده متاسفانه ب علت تحریم ما نیروی هوایی بسیار قدیمی داریم بر خلاف ما اونا داری بهترین نیروی هوایی هستن ک اگه جنگ بشه مطمنم اونا میتونن خیلی ضربه بزنن
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۵/۰۳/۰۸
0
1
دشمن رو نباید دستکم گرفت بااین سلاحایقدیمی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۳/۱۸
0
1
با سلام دوستان چرا تاکید میکنید روی کلمه عرب دارید مگه اعراب خوزستان هشت سال در مقابل صدام نجنگیدند با این حرف ها در کشور اختلاف افکنی نکنید که این خیانت به اسلام وایران است موجبات شادی استکباری ال سعود را فراهم می کند در آخر آل سعود هیچی نیست
عجیبه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۱ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۰
0
0
یعنی شما می خواین علیه کشوری بجنگین که رسم سوسمارخوری رو به شما یاد داد ؟ خود سوسمارخوراش مهد دنیای اسلام ن و اونوقت شما خودتون رو اسلامی تر از اونا می دونین ؟ به قول انگلیسی ها more catholic than the pope
ناشناس
|
United States
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۰
1
2
شما هنوز تو تامین یه زندگی ایده آل برای مردم خودتون موندین بعد دم از حمایت مردم میزنین. بیشتر کسایی که اینجا نظر میذارن که ما فلان کشور را سوسک می کنیم به محض اینکه صدای اولین خمپاره به گوششون برسه پا به فرار میذارن. گذشت اون دورانی که مردم شهادت طلبانه می جنگیدن. بعد از جنگ 8 ساله چه حمایت هایی از مردم صورت گرفت ؟ من حاضرم همین الان برم عربستان تو رفاه و امنیت زندگی کنم تا تو کشور جنگ طلبی مثل ایران باشم. واقعا متاسفم برا همه تون.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۰
لیاقت تو همان عربستانی که هیچ تمدن و تاریخی نداره به جای این که از گذشته عبرت بگیرین یه کم تاریخ بخونی الکی ایرانو به جنگ متهم می کنی مایه ی ننگ نژاد آریایی
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۶
0
1
عربستان هیچی نیست کسایی هم که از اونا حمایت میکنند حیوانی بیش نیستند تا رهبر رو داریم غم نداریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۳/۲۹
0
1
با سلام واقعاً برای جوانان کشورمان متاسفم که از عربستان ترس و واهمه دارند عربستان که هیچ کل دنیا هم با بمب اتمی وارد جنگ با ایران شوند هیچ مشکلی برای ما وجود ندارد چون اصلا مهم نیست که بکشیم یا کشته شویم مهم وجود نعمت جهاد برای ماست کسانی که عمیق به حرف امام در مورد اینکه جنگ برای ما نعمت بود توجه کنند متوجه اصل موضوع جهاد میشوند چون این ما هستیم که به اسلام نیاز داریم نه اسلام به ما زیرا اسلام قبل از ما بوده و بعد از ما نیز هست
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۰۵
0
1
ما منتطریم
به عنوان یک سرباز نظر می دهم
به سلاح غره نشوید
سلاح خیلی مهم نیست
سینه ای که پشت سلاح است مهمتر است

خوش بود گر محک تجربه آید به میان
تاسیه روی شود هر که در او غش باشد

خشم انقلابی و کینه از ظلمهایی که بر ملت ما رفته ما را اماده انفجار کرده
با دندانهای فشرده و مشتهای گره کرده
ما بی صبرانه منتظریم
امیرمحمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۴
0
1
سلام خدمت همه دوستان ..من یک ایرانی هستم .و بعنوان یک عضو از جامعه به فرماندهان آل سعود میگویم ..لطفا از تهدید ایران صحبت نکید چرا که ما شما را جدی نمیگیریم وفقط خودتان را مسخره دنیا میکنید .ما برای نابودی اسراییل که قدرتش صدبرابر شماست آماده ایم اسراییلی که با جنگ خیلی از کشورها ازاون حمایت میکنند .توصیه من به شما این است هروقت بزرگ شدید هروقت حرفهاتون مهم شد .اون زمان منتظر فرمان رهبر میمانیم .اگر اذن جهاد دادن خواهی دید تا کجا می اییم ..خواهی دید در منطقه حذف میشوید .لازم نیست بگوییم که ایران درکنار قدرت مردمی ونظامی خود چه هواخواهانی در داخل و خارج دارد .اهل غرور بیجا یا فرافکنی نیستم .از جنگ و مشکلات ان برای مردم هم بیزارم .فقط ال سعود بداند خیلی مانده تا بداند ایران چه قدرتی در منطقه دارد .اسراییل و داعش ک هیچ اگر لازم باشد نیروها وموشک هایه زیادی آماده اند تا پاسخ هر تجاوزی را به شما بدهند .در ضمن سفیر شما که از جزایر ایران گفته است ...همه میدانیم مالک حقیقی ان جزایر ایران است حال اگر برای بغض هایی ک از ایران دارید اینطور میگویید بحثش جداست ..ازطرفی یاداور میشود ..آقای سفیر من یک جوان ایرانی هستم ..8سال جنگ در ایران چه دلیل داشت؟؟!!ما سرخاکمان با احدی شوخی نداریم!!!!... پس فکرکن چه میگویی..فکرکن تا پشیمان نشدید .ایران صاحب دارد اینو یادتان باشد ..اینجا نه عراق است نه سوریه ..جانم راهم برای کشورم میدهم با افتخار هم میدهم ...توصیه من به ال سعود ان است ..نیازی به تهدید شما نیست ..دعا کنید رهبرمان فرمان جنگ ندهد والله ما به سراغتان می آییم .......حرفهایه من فقط پاسخ به حرفهای سفیر عربستان درباره تهدیید ایرانه .اهل توهین نیستم ..صحبتامم جنبه موضوع دینی و تسنن و تشیع نداره ..اصلا در تخصصمم نیست اون مسایل .شب همگی بخیر ..عربستان خیال خام نکن که در بازیه منطقه حذفت میکنیم .لبیک یاحسین
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۵
0
2
مابغيرازال سعودباتمام اعراب غيروهابي برادريم.واگربخواهند ازال سعودپشتيباني کنندبراي شيران سپاه ،ويوزپلنگ هاي ارتش چکاندن ماشه چندصدموشک زلزال وقادروغيره،...کاري نداره.پس به جووني خودشون رحم کنن
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۵/۰۴/۱۹
0
1
اگه خدا اون روز رو نیاره و جنگی اتفاق بیفته کدام از این جوانان زیر ابرو برداشته دماغ و چشم و لب عمل کرده خاله زنک که هر چی بیشتر سعی میکنن صدا و رفتارشون دخترانه تر بشه میخواد از این مملکت دفاع بکنه اون روزها و اون جوانانی که تو جنگ بودن یا شهید شدن یا به تاریخ پیوستن و خدا کنه اتفاقی نیفته و الا مجبور میشیم به خاطر اینکه بهشون تجاوز نکنن اول از همه اونها رو به جای امنی ببریم خدا به اخر و عاقبت این مملکت که هر روز بیشتر از دیروز ترقی معکوس میکنه رحم بکنه الان دوره زمانه طوری شده که فرق دختر و پسر فقط تو مانتو و روسریه و الا سخت میشه تشخیص داد در عوض هنوز هم معدود جوانان شیر دلی هستن که از پسران دختر نمای ما دفاع کنن خدا نسلشون رو حفظ کنه که اگه نباشن دیگه میشه گفت مردی مردانگی تو ایران منقرض شده حالا اگه جنگ شد خواهید دید که چه کسانی پشت سر زنان ما قایم میشن
اسحق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۲ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۰
1
1
انهایی که در باره قدرت ایران نظرشون منفیه در زمان جنگ یا تو قنداق بودند یا در شکم مادر ملتی که ارمانش شهادته وشهادت سعادت ابدی اوست از سلاح مدرن وبمب اتم هراسی ندارد این ترس مال انهایی است که به شهادت وقدرت اسلام اعتقادی ندارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۴/۲۶
0
0
این توضیحات کاملا بچه گانه است. عربستان رپتور اف۲۲ دارد در حال که ایران از هواپیماهای قدیمی فانتوم و سوخو استفاده می کند.عربستان تانک آبرامز دارد در حالی که ایران از تانک های پتن و ذوالفقار استفاده می کند که تانک های پتن آن کهنه است.(پتن مورد استفاده ایران مربوط به دهه ۵۰ میلادی است). مسئله جنگ ربطی به دین و امام زمان و... ندارد.
حمیدرضا
|
United States
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۴
1
2
مگه ایران و عربستان قراره جنگ زمینی کنن که تانک رو مثال میزنی
ایران صد ها موشک بالستیک با کلاهک چند صد کیلویی داره
عربستان اصلا نمیتونه از موشک استفاده کنه
ایران30تا زیردریایی داره که تو نبرد دریا عربستان رو نابود میکنه ولی عربستان اصلا زیر دریایی نداره!!!!!!
درسته یه سری از تجهیزات عربستان از ایران به روز تره
ولی همون موشک های ایران هم برای نابودی عربستان کافیه
سوای این مسئله که فرماندهان نظامی ایران کجا و فرمانده های سعودی کجا...!!!
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۵/۰۵/۰۶
0
2
lدوستان محترم کمتر تو مطالبتون به عرب توهین کنین بدانید اگه همین عربهای با غیرت خوزستان نبودن جلو پیشروی سریع عراقی ها رو نمیگرفتن الان ملیونها عبدالجبار از عراقی ها تو ایران متولد میشد!!! عرب یک قوم بزرگه حالا عقب افتاده یا جلو افتاده کاری نداریم این ما انسانها هستیم که باید به همدیگه احترام بگذاریم اینم یادمون باشه که خارج از ایران به ما کمتر از هر قومی نگاه میکنن بدتر از نگاه ما به افغانی ها و عرب ها و عملاشخصیتی برامون نمونده به چشم بی فرهنگ تروریست بی رحم بی شخصیت به ما نگاه میکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۱۹
0
0
مادرعرباروبه گریه بندازید خاک برسرشون ملخ سگا
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۷
0
2
اگه واقع بین باشیم پر مسلمه که عربستان از نظر تسلیحات پیشرفته تره ما در حال حاضر از نظر نیروی هوایی خیلی خیلی ضعیفیم ناوگان جنگنده های ما بیشترشون از رده خارج و فرسودگی سازه دارن و عزیزانی که اف14 رو خیلی قوی میدانند باید بدانند که قدرت این جنگنده وابسته به موشک فوق پیشرفته فنیکسه که در حال حاضر نه ما داریم نه تولید میشه و خود نیروی هوایی به واسطه همین موضوع داره اف14 ها رو تبدیل به بمب افکن میکنه بنابر این با اف4 هیچ فرقی نداره اگه جنگی بین ما و عربستان اتفاق بیفته مطمئنا ما بازنده ایم و در این جنگ نفر کارایی نداره و سلاح مدرن حرف اول رو میزنه اینم بگم هر سربازی که برای کشورش میجنگه با جان و دل و شجاعت میجنگه و این مختص ما ایرانیان نیست بروید تاریخ جنگهای مختلف مثل ویتنام ژاپن و... ببینید اونها هم خیلی خیلی مردانه و شجاعانه جنگیدن هزاران سرباز بینهایت شجاع ولی مسلح به چماق در برابر یک مزدور مسلح به یک تیربار چه از دستشون میاد با سلاح هایی که در حال حاضر ما داریم الا موشک هایی که به وفور به خاطر جبران ضعف نیروی هوایی انبار کردیم مابقیش به درد جنگ های مدرن امروزی نمیخوره و ما باید به جای تولید پر هزینه انواع جت های اذرخش و صاعقه و... این جنگنده های دو مده و از ردخ خارج که عملا در اسمان نقش هدف رو بازی میکنن بهتره به فکر مدرن سازی و به روز رسانی نیروی هوایی کشورمون باشن
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۷
بعيد ميدونم عربستان بتونه انگشت كوچيكه ايران هم بشه هرچقدر از نظر تسحيلات هم برتر باشه بازهم شكست ميخوره چون ايراني ها ثابت كردند كه با هيچي هم حريف قدرت هاي عربي هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۵/۰۵/۲۸
0
2
به پادشاه عربستان گفتم تاتاشی توشه گفت آره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۵/۰۶/۰۹
0
0
ایرانیان عزیز ما یک ملت هستیم که چندین قوم با گویشها و ادیان مختلف در طول تاریخ در کنار هم بدون در نظر گرفتن زبان و قومیت و دین در مسالمت کامل در کنار هم با عشق و عاطفه زندگی کردیم درست نیست به کسی به خاطر زبان و گویشش توهین کنیم اگر حکومت عربستان بده ربطی به عرب نداره تو همین عربستان ملیونها انسان درست کار و مومن وجود داره در کشور خودمان بی اغراق میگم عرب های خوزستان با غیرت ترین قوم ما هستند و در طول جنگ با اون همه وعده و وعید جلو صدام ایستادن و تنها اونها بودند که مدتها بدون کوچکترین تجهیزاتی سدی محکم جلو ارتش عراق درست کردند من خودم کرد و کرمانشاهی هستم و در عملیات ازادی خرمشهر بودم و دست تمام اعراب ایرانی و تمام اعراب درست کار و آزاده رو میبوسم خواهش میکنم به قومیت زبان و فرهنگ هیچ کشوری توهین نکنید در حال حاضر بدانید در دنیا در مورد ما بدتر از اعراب حرف میزنن و توهین میکنند آیا تمام حرفهایی که در مورد ما میزنن مثل تروریست دزد
واقعیت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۳
0
1
با سلام.ببینید کسانی که به فارسی مینویسند و ایران بزرگ را زیرسوال میبرند اول کاش یه کم فقط یه کم فکر کنند که دارن با زبان فارسی خود به ایران بزرگ بی احترامی میکنند یعنی به خودشان که ایرانی هستند.دوم بابا ایران را با هیچ کشوری مقایسه نکنید .من اسم هیچ کشوری رنمیارم چون هیچ کشوری قابل مقایسه با ایران نیست.اون کشوری که بری ایران گردن کلفتی میکنن.خودشان هم به خودشان میخندن که چنین حرفای میزنن. بابا ایران اگر کاری به کار آید کشورهای به قول خودشان گردن کلفت نداره چون جوب ابلهان خاموشی.
Sadra Abbaszadeh
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۵/۰۶/۱۶
0
2
اگر یک زره نگاه دقیق تری به این تراژد سیاسی داشته باشید میتوانید این نقدی که من میکنم رو درک کنید"

اکثر نیرو های که ارتش ال سعود داره هیچگاه به میدان جنگ نرفتن پس نتیجه میکیریم که تجربه ندارن ولی اکثر نیرو های ما با وجود نیرو فنی خبره و باتجربه. و به لطف جنگ تحمیلی هشت ساله طمع جنگ های رو کشیدن که اگه عربستان میکشید دیگه ازش هیچی باقی نمیموند. ما در این 8سال خیلی تجربه کسب کردیم و داریم نتیجه اش هم میبینیم درک میکنم خیلی از دوستانی رو که با توجه به تجهیزات سعودی ها با قاطعیت برگ برنده رو به سعودی ها میدن ولی اینطور نیست . تمام شد دوره ای که با تانک و مسسلسل میجنگیدیم .ما از نظر تجهیزات استراتژطیک عمل میکنیم و اونا به تجزهیزاتی دل بستن که فقط از تظر ظاهر به لطف رسانه های غربی در دل مرد م تبدیل به غولی شکست ناپذیر شدن اگه این نقد درست بود بزن لایکو
محمد صدرا عباس زاده 14ساله از کرج
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۸ - ۱۳۹۵/۰۶/۲۸
0
0
ایکاش توانمندیها و سلاح هایمان را نمینوشتید ، چون عربستان میره از اینها بالاتر و بیشتر میخره ، کاش نمیگفتین و نمیفهمیدن ، من خیلی نگران شدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۹ - ۱۳۹۵/۰۷/۱۶
0
1
حسین جان این تمام تجهیزات ایران نیست .ایران خیلی چیزها داره که نباید بگه .چون اگه بگه ...................خودت بقیش هدس بزن
hgjgl
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۵/۰۷/۲۰
2
0
توهم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۳۹۵/۰۸/۰۶
0
2
عربستان اگه ارزه داره بره یمن بیخ گوششو جمع کنه
که به فضل الهی همین بچه شیعه های یمنی با دست خالی پدرشونا در می ارن
فرزند ايران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۲ - ۱۳۹۵/۰۸/۱۱
0
0
نفرين بر اون عقيده اي كه اميدواره نبردي ميان دو ملت مسمان رخ بده اينو فراموش نكنيم كه دشمن اصلي ما اسراعيله بايد براي تخريب ال سعود از يه روش هاي غير از نبرد مثل تلاش براي محكوميت حكومتشون تو مجامع بين المللي استفده كنيم
rgc
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۴
0
0
سلام.دوست عزیز مثلی بهتر از شتر وخر وجود نداشت بگی ؟حالا هر چی.در کل نظر منطقی بود پسندیدم
افشین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۶
0
0
خدمت مدیر محترم سایت آرمان پرس لطف کنین نظراتی که شامل هر نوع توهین به قوم یا زبان یا دین میشه انعکاس ندین چرا که ما تو کشورمون هم عرب داریم و هم سنی مذهب و این اصلا درست نیست خیلی راحت دوستان اسم کشور رو بیارن نه دین و زبان ممنونم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۵/۰۸/۲۷
1
0
یک زمانی خسرو پرویز هم مثله شماها دست کم گرفت اعرابو ولی بعدش فهمید که کار از کار گذشته حتی اگر سعودی ها ضعیفم باشند دسته کم گرفتن دشمن باعث نابودی میشه اینو تاریخ بار ها و بارها گوش زد کرده ما ایرانی ها اشکالمون دسته کم گرفتن همین عربستان الان با نفتش اقتصاد مارو نابود کرده ادم باید واقع بین باشه هر چند تعصب چشم و گوش ادم رو کور و کر میکنه
اکبر اقاگل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۷ - ۱۳۹۵/۰۹/۰۵
1
2
تو دهن هر چی وهابی
انور اشرف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۵/۰۹/۱۷
2
1
آیابه ویرانی ها و تخریب زیرساختها و عقب ماندگیهای، ناشی از جنگ فکر می کنید.عاقل کسی است قدر سرمایه و دارائیهای ملی را بداند و کشور را وارد جنگهای احساسی- قومی مذهبی نکند. جنگ برد باخت ندارد نتیجه جنگ باخت باخت است .
ازاد
|
Germany
|
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۵/۱۰/۰۱
0
1
انشالا که جنگی رخ نده و الا تا اخرین قطره خون از وطن دفاع می کنیم
سجاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۸
0
0
سلام داداشا.دست خوش. به خدا همتون حرمت شکوندین. فکرو ذهنتونو درگیر چی کردین؟! بابا بلند شین کار کنید،درس بخونید،اختراع کنید تا موفق بشید و اینطوری یه کشور دیگرو به خاک سیاه بنشونید. الان ما جنگ نمیخوایم و فقط پیشرفت میخوایم. دست و پا چلفتی که نیستیم و هروقت که کسی به کشورو منافعمون دست درازی کرد اونوقت درست جوابشون رو میدیم و اینکه به خدا این حرف ها همش و همش جنگ روانیه و عربستان و .... هم هیچ کاری نمیکنن و فقط دارن ذهن مارو مشغول جنگ میکنن (جنگ روانی) تا پیشرفتمون کم بشه.این کامنت هارو با دقت بخونید معنی جنگ روانی و اثارشونو میبینید.بابا بزارین اینقدر واسه خودشون بلوف بزنن تا جونشون در بیاد.من یه ایرانی هستم و ذهنم بازه و جوگیرم نمیشم و پیشرفتم میکنم واسه کشورم و مردمم به موقش جونمم میدم. جانم فدای ایران و ایرانی و بختیاری
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۵۷ - ۱۳۹۵/۱۰/۲۴
0
1
اولا عربستان بدون اجازه منصور جرات دخالت دریمن نداشت واین بیی ارزگی وکاهلی از یمنیها بود که فردمستعفی رانتوانستند مهار زندان وحبس کنند تا زمینه ایجاد نشود بعد یمن سالهاست هم مرز عربستان است اما اینکه شخصی بخواهد قدرت عربستان رابابایران مقایسه کند بسیار ادم ابله وکم سوادوبی تجربه ای هست ریاض وکل کشورهای حوزه خلیج فارس یک ششم قدرت نظامی ایران از هر بعدی ندارند شما شهرهای زیرزمینی نظامی ایران رانمیشناسید ونیازی نیست که قدرت راتماما درمعرض دید گذاشت ایران دربعد اقتصاد ضعیف است چون بیش از دوسوم درامدش راصرف نیروی نظامی وتجهیزاتی کرده که حتی بسیاری از انها برای غرب وشرق هم ناشناخته خواهد ماند .ایران درنظامی امروز حرف اول منطقه میزند ما چند کشور راتا حدودی ارتش میدانیم مثل مصر پاکستان ترکیه بقیه اعراب را کشور قابل توجهی نمیدانیم اما دوست من همیشه از دشمنی اعراب میگویید که دروغی بزرگ میگویید اعراب فقط یکبار درجنگ قادسیه درزمان حضرت عمر با مشاورت وراهنمایی مولایم علی ع به ایران حمله وایران رافقط به اسلام دعوت کرد حتی زبان عربی رانخواست ایرانیها حتما بیاموزند ایران ان زمان فارسی دری سخن میگفت دقیقا شبیه افغانیهای امروز سخن میگفتیم لغاتی از عربی وارد زبان فارسی شد واز فارسی هم لغاتی وارد زبان اعراب شد اما چه کینه ای است که همیشه جنگ اعراب به میان می اوریم ان زمان اینگونه بود وهرکشوری به کشوری دیگر حمله میکرد ما مورد حمله افغان هم قرار گرفتیم چنگیز کافر پست فطرت مغول چنان براکشورما شورید وکتابخانه ها ومردم وناموس ما تجاوز وغارت کرد اما فقط نام اعراب می اوریم تیمور لنگ ترک از سر ایرانیها در خراسان واصفهان وفارس ووومناره ها ساخت وهمیشه ترکها برکشور ما تسلط داشتند وحکومت کردند اما چرا فقط ما به اعراب گیر دادیم این هم بدبختی وبیسوادی وجهل ماست وبس .بدان هرگز عربستان به خوداجازه نخواهد دادچنین تهدیدهایی به زبان بیاورد اراجیف افرادی که مسولیت وریاست قوه اجرایی وقانونگذاری وقضایی یک کشور نیستند ارزشی ندارند ودردنیای سیاست سیاسیون نظامیان اهمیت به انها نمی دهند .صدام غلطی کرد انهم فکر کرد ایران انقلابی شده وبه هم ریخته البته تحت تاثیر افراد خیانتکار ومزدور ونجسی چون رجوی منافقین اشرفها ومرضیه ها سخنگوی خیانتکاران ومزدوران وجیره خواران صدام اری ان ایرانی پست فطرت بی غیرت صدام راتحریک وتشویق به این اقدام وجنگ کرد نه شخص صدام .ملعون واونیز فریب منافقین خیانتکار وجیره خوار خورد انگونه که امروز هم امریکا فریب مزدوران جیره خوار حزب وباند مشارکتیهای پست فطرت خیانتکار وطن فروش میخورد .به جای این اراحیف بیاییم ..دست دردست هم دهیم به مهر میهن خویش راکنیم اباد وبدانید ما بااعراب جنگی نداریم .دوستان وبهترین رفقای ما اهل تسنن بخصوص شافعی وحنیفی وارامنه اشوری ایزدی ووهستند اما ما با تفکر وهابیت کاملا مخالفیم نه بااعراب واهل تسنن ...وهابیون عامل فتنه وتفرقه هستند ووحشیگری بی انصافی بیرحمی درذات انها هست ببینید رفتار داعش اتش زدن خلبان اردنی اهل تسنن دراتش زنده زنده توسط یک داعشی وهابی که واقعا دل هر انسانی رامیسوزاند کشتن طفل وکودکها توسط این فرقه کثیف که بویی از انسانیت ورحم وانصاف نبرده اند ما رامی ازارد چه وحشی وبیرحم وخشن هستند بخدا اهل سنت انقدر با عاطفه و بامحبت ودلسوز هستند که من حیران شدم وناخوداگاه از شادی ان جوان شافعی وحنفی راغرق بوسه کردم دوستان بشناسید تجربه کنید وانگاه قلم بزنید تنها مشکل ما با وهابیت هست وبس نه اقوام ومذاهب وادیان
GHOST
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۸
0
1
اینکه ایران از عربستان قوی تره شکی نیست و حتما ایران جنگ رو پیروز میشه
ولی باید اینم در نظر گرفت که دولت ایران تجهیزات پنهان هم داد

بیشترین ترس امریکا هم بابت همین مخی کاری هاست
راهب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۱
0
0
تجهیزات پنهان، اگه پنهانه تو ازکجا فهمیدی وجود داره؟ فعلا که شدیم ترسوترین مردم دنیا، هرکشوری میریم یا چندنفرمونو میکشن یا تجاوز میشه یا بدرفتاری و توهین، هیچ غلطی هم بجز محکوم کردنشون نمیکنیم، کارمون فقط وفقط شده توهین به مردم دنیا،شدیم مثل قوم بنی اسرائیل که خودشونو برترین نژاد میدونستن، اخرشم شدن بدبخت ترین قوم،
کیا
|
Netherlands
|
۱۱:۰۷ - ۱۳۹۵/۱۲/۰۴
0
0
با شمشیر به مصاف تفنگ رفتن
جنگ الان جنگ تکنولوژیست نه جنگ نفرات
امیدوارم جنگی نشه چون بیچاره تر از این میشیم
ارش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۰ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۱
0
0
من همیشه از اعراب حاشیه خلیج فارس بدم می آمده . ما از فرزندان کوروش بزرگ هستیم .دینشان هم تو سرشو ن بخوره .ما زرتشتیان از ایران دفاع خواهیم کرد
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۸ - ۱۳۹۵/۱۲/۲۵
0
0
تاریخ طبری و تجاوزهای اعراب رو به ایران بخون زنا هایی که در این مرز و بوم کردند خونهایی که کف شهر از ان سیراب شد.تاریخ هرگز هرگز آن تجاوزهای ظالمانه به زنها و کودکان ایران زمین را از یاد نخواهد برد.زنانی که ده ها نفره به انها تجاوز میکردند و مجبورشان میکردند تا ان بچه ای که پدرش مشخص نیست به دنیا اورد.آن سرهای مقدس بریده شده از سرداران جسور ایرانی که تا اخرین نفرشان از ناموس و وطنشان دفاع کردند و مرگ را به ذلت ترجیح دادند تا شاهد تاختن حیوانات عرب زبان در این مرز و بومی که به لطف ایزد منان همیشه چهارفصل و خرم بود نباشند همان نعمتی که اعراب همیشه از داشتن ان محروم بودند.بجای اسرائیل به فکر گرفتن انتقام خون میلیونها نفر از اجدادمان از این عربها که پست ترین مخلوقات هستند باشیم.اعراب همیشه به سرزمین های سرسبز ایران زمین و زنان زیبارویش چشم طمع دوختند بنی اسرائیل در تاریخ هرگز کوچکترین دشمنی ای با پدران ما نداشته اند.اگر فکر میکنید که دروغ است بروید کلیپ هایی که مردم اسرائیل از عشق و عدم نفرتشان نسبت به مردم ایران میگویند ببینید.در تمام طول تاریخ دشمن ما اعراب نجس بودند.در جنگ تحمیلی تاریخ دوره ی شاهنشاهیه یزدگرد سوم و تجاوز اعراب و کشت و کشتارها تکرار شد و ما هنوز به فکر برادری با حرامزاده گانیم.بلا نسبت ائمه که هرگز در تجاوزها دست نداشتند
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۶/۰۱/۱۷
0
0
به نظر من قاعده جنگ بر اساس کش دار بودن آن است اگر بخواهند یک شبه یک کشور را تصرف کنند پس بازار فروش سلاحها از کجا نان در بیاورند.
f313
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۶/۰۲/۱۱
0
0
با عرض سلام
رفتارنیک
گفتارنیک
پندارنیک
فقط اینو خدمتون عرض کنم بزرگترین خریدار سلاح درجهان عربستان فقط خریدار نه سازنده پس علم ساختشو نداره ‍.یا حق
kazem
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۳۹۶/۰۷/۰۷
0
0
فقط یک اشاره از فرمانده معظم کل قوا کافی هست تا ارتش جمهوری اسلامی ایران و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کشور عربستان سعودی غیر از اماکن مذهبی رو با خاک یکسان کنند.........
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل