کد خبر: ۳۹۸۸۹
تاریخ انتشار: ۰۳ تير ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۳
سایت آرمان پرس یكی از سایت‌های ضد اصلاح‌طلبان است كه تلاش می‌كند در سیاست، در اقتصاد و در امور فرهنگی دولت فعلی را نقد كند.

ساعت ۲۴- علیرضا فرقانی مدیرمسوول و صاحب امتیاز سایت آرمان پرس به آدرس armanpress.ir در وبلاگ خود به نام «تك‌نوشته‌های تك» خود را چنین معرفی كرده است. «علیرضا فرقانی متولد ۱۳۶۲، كارشناس ارشد مطالعات منطقه خاورمیانه می‌باشد. از سال ۱۳۸۳ به تحریر مقالات در حوزه‌های تولید، تبیین و تحلیل پرداخته است.»

سایت آرمان پرس یكی از سایت‌های ضد اصلاح‌طلبان است كه تلاش می‌كند در سیاست، در اقتصاد و در امور فرهنگی دولت فعلی را نقد كند. در گوشه سمت راست صفحه اول خود عنوا «مفسدین فكری» در كنار عكس حسن روحانی رییس‌جمهور و اكبر هاشمی رفسنجانی قرار داده است.


ارمان

این عكس چنین می‌نمایاند كه این دو سیاستمدار ارشد ایرانی كه اولی رای مردم را دارد و دومی حكم رهبر معظم انقلاب را برای ریاست مجمع تشخیص مصلحت، بخشی از «مفسدین فكری» هستند.

برچسب ها: مفسدین فکری
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل