کد خبر: ۴۰۷۱
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۱:۰۷
آیت الله عیسی قاسم با صدور بیانیه‌ای خواهان آزادسازی دبیر کل جمعیت الوفاق بحرین شد و تاکید کرد که مردم این کشور هرگز رهبر خود را فراموش نخواهند کرد.

آیت الله عیسی قاسم، روحانی برجسته شیعه در بحرین با صدور بیانیه‌ای عنوان کرد: محاکمه شیخ علی سلمان، دبیر کل جمعیت الوفاق از اساس نادرست است و اکثریت مردم بحرین و نهادهای حقوقی به این مساله اذعان دارند.

وی در ادامه افزود: به تاخیر انداختن صدور حکم شیخ علی سلمان با انگیزه‌های سیاسی صورت گرفته است و تمدید مدت حبس وی باعث می‌شود تا مدت محکومیتش طولانی شود. این مساله در تضاد با منافع ملی کشور است و باعث می‌شود اوضاع وخیم‌تر شود. اگر این اقدام با هدف به زانو درآوردن شیخ علی سلمان صورت می‌گیرد باید بدانید که وی هرگز تسلیم نخواهد شد و مردم بحرین نیز با برگزاری راهپیمایی های پی در پی برای آزادسازی شیخ علی سلمان نشان دادند که هرگز رهبر خود را فراموش نخواهند کرد.

شیخ عیسی قاسم تاکید کرد: عدالت و حقوق شهروندی و قانون با تشکیل چنین پرونده‌ای و چنین اتهاماتی علیه شیخ علی سلمان در تضاد است. چنین برخوردی با وی و رهبران برجسته بحرین و تمدید دوران بازداشت آنها باعث می‌شود تا خشونت‌ها علیه مردم ادامه پیدا کند و با اجرای هرگونه اصلاحات در کشور مخالفت شود.
برچسب ها: شیعیان ، سلمان ، محاکمه
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل