کد خبر: ۴۲۴۰۹
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۳:۵۵
نزدیکان حسن عباسی در اقدامی عجیب، با ارسال پیامک های گسترده به مسئولین، درباره بازداشت علیه ارتش، سناریوسازی کرده اند!
به گزارش صراط - نزدیکان حسن عباسی در اقدامی عجیب، با ارسال پیامک های گسترده به مسئولین، درباره بازداشت علیه ارتش، سناریوسازی کرده اند!

به گزارش صراط، در این پیامک ها، به کنایه آمده است: "ارتش برای اینکه ثابت کند بیدار است، استاد حسن عباسی را بازداشت کرد!"

در پیامک دیگری که خط تخریبی خطرناک اختلاف افکنی بین سپاه و ارتش جمهوری اسلامی ایران را دنبال می کند آمده است: "روزانه بارها از سپاه انتقاد می شود، آیا کسی بازداشت می شود؟ آیا می دانید «ارتش 20 میلیونی» به «بسیج 20 میلیونی» تبدیل شد؟"

گفتنی است حسن عباسی دیروز پس از حضور در دادسرای نظامی به دلیل شکایت ارتش، در اقدامی مظلوم نمایانه، وثیقه خود را عامدانه تامین نکرد و بازداشت شد.

در روزهای اخیر پس از انتشار اظهارنظر عجیب عباسی علیه ارتش، بسیاری از فرماندهان ارتش و سپاه، آن را در راستای پروژه قدیمی دشمن در اختلاف افکنی میان ارتش و سپاه دانسته و بر لزوم حفظ وحدت و دوری از اختلاف افکنی تاکید کرده اند.

حمله نزدیکان حسن عباسی به ارتش +عکس

مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل