کد خبر: ۴۳۱۴۲
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۸
شورای عالی فضای مجازی ناکارآمدترین نهاد و شورای عالی انقلاب فرهنگی بی عرضه ترین

باهم آنلاین: مدتی است پایگاه خبری آرمان پرس با ارسال پیامک های تند، سریع و انتقادی به عملکرد دستگاههای نظام اعتراض دارد و در این راستا با ارسال بیش از ۱۴۰۰۰ پیامک به خواص این عملکرد را زیر سوال می برد. علیرضا فرقانی مدیر مسئول این پایگاه خبری معتقد است خود و همکارانشان سعی دارند با تلنگر به مسئولان از خوابی که آنها را گرفته است بیدار کنند؛ خوابی که باعث شده با آرمان های انقلاب، امام و رهبری فاصله بگیرند؛ خوابی که مردم را فراموش کرده اند یا در حالت خوش بینانه در حال فراموش کردن مردم هستند.

در آخرین پیامک ارسالی در روز ۲۵ مردادماه ۱۳۹۵ که تصویر آن را در زیر منتشر کرده ایم در موضعی تهاجمی دستگاههای مختلف نظام را زیر سوال برده است. مضمون این پیامک از دو حالت خارج نیست یا اینکه فرقانی و همکارانش را تندرو بدانیم و یا اینکه دلسوز انقلاب ومردم. پایگاه خبری باهم آنلاین به زودی در این خصوص نظر فعالان سیاسی هر دو طیف سیاسی کشور را منتشر خواهد کرد.

عکس پیامک ارسالی


به اسم آرمان حمله به دستگاههای نظام می کنند؟!
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل