کد خبر: ۴۵۶۹۰
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۷:۱۴
تدبیر 24 نوشت: در پیامک منتشر شده از این مجموعه آمده است که روحانی برای فروپاشی انقلاب برنامه دارد! ادعایی که با مصادیقی از گفتارهای از علی جنتی، محمدجوادظریف، مصطفی پورمحمدی و علی طیب نیا آن را بیان کرده است.
 تدبیر24:درحالی که بازشدن فضای سیاسی و نقدپذیری مسئولین و سیاسیون یکی از محصولات دولت اصلاحات بود، اما گویا بیشترین نفع را جناح رقیب اصلاحات از فضای باز سیاسی و سعه صدر مسئولین در این ایام برده اند.

به گزارش خبرنگار سیاسی تدبیر24 اخیرا شاهد لفاظی های تعداد محدودی از رسانه های ظاهرا الصلاحی هستیم که برای دیده شدن حاضر به بیان توهین و فحاشی به مسئولینی که نقدپذیری را شعار خود کرده اند می پردازند. نامش رو مصونیت، قدرت یا هرچیز دیگری می توان گذاشت اما هرچه باشد افکار عمومی توهین، فحاشی و تخریب را روش انتقاد نمی دانند و بزودی در مقابل این طیف فکری واکنش نشان خواهند داد.

تدبیر 24: آقای روحانی شما خیلی بیجا می کنید! +تصاویر

سامانه پیامکی با نام آرمان پرس که پیش از این نیز سابقه توهین به مسئولین را در کارنامه خود داشت، با حفظ موجودیت خود و در کمال آرامش اخیرا اقدام به انتشار پیامک هایی در تخریب دولت و شورای نگهبان کرد.

در پیامک منتشر شده از این مجموعه آمده است که روحانی برای فروپاشی انقلاب برنامه دارد! ادعایی که با مصادیقی از امور مرتبط به علی جنتی، محمدجوادظریف، مصطفی پورمحمدی، علی طیب نیا، زنگنه و محمدباقر نوبخت آن را بیان کرده است. همچنین در پیامی دیگر تفکرات روحانی را به شیائوپینگ نسبت داده تا از فروپاشی شوروی، برنامه ریزی روحانی برای فروپاشی انقلاب را نتیجه گیری کند!

تدبیر 24: آقای روحانی شما خیلی بیجا می کنید! +تصاویر

همچنین با انتشار پیامکی انتقادی از انتخاب روحانی به عنوان کاندای ریاست جمهوری در انتخابات 92 توسط شورای نگهبان، منخب مردم را شایسته ریاست جمهوری نخواند و نوشت: حسن روحانی هرگز لیاقت تایید صلاحیت نداشته و ندارد!

تدبیر 24: آقای روحانی شما خیلی بیجا می کنید! +تصاویر

معلوم نیست این قبیل حرکت ها از چشم بیدار مسئولین مربوط دورمانده یا چشم خود را بر آن بسته اند یا شاید هم این قبیل تحرکات را قبول داشته و علیرغم ملاحظه آن سکوت اختیار کرده اند.
برچسب ها: روحانی
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل