کد خبر: ۴۹۴۹۸
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۹
کانال تلگرامیِ ضد انقلاب "آمد نیوز" در نوشتاری علیه آرمان پرس نوشت:

وب‌سایت آرمان پرس متعلق به یکی از نیروهای تندروی هوادار محمود احمدی‌نژاد به نام «علیرضا فرقانی» است.

فرقانی قبلا از نیروهای «خودسر/ بی‌سر» انصار حزب‌الله مشهد بوده است که پدر وی از نزدیکان منوچهر متکی است و در دولت احمدی‌نژاد، سفیر ایران در ترکمنستان بوده است.

«علیرضا فرقانی» که امروز با سایت آرمان پرس، مشغول فحاشی و حمایت از سیاست‌های جنگ طلبانه و تفرقه افکنانه است، در دولت احمدی‌نژاد مدتی بخشدار کیش بوده است.

گفته مي شود «فرقانیِ پدر» در زمان تصدی‌گری سفارت ایران در عشق‌آباد در پروژه‌های نفت‌وگاز مشترک دو کشور نیز فعاليت هايي داشته اما اين ادعا نياز به انجام تحقيقات بيشتر دارد و رأسا قابل رد يا تأييد نيست.

همچنین این «نیروی لباس شخصی سابق» و «رسانه‌ای و فحاش امروز»، از شاگردان حسن عباسی است و پدر همسر نامبرده، در زمان دبیری سعید جلیلی در شورای‌عالی امنیت ملی کشور مشغول به فعالیت بوده است.

در حالی‌که کوچک‌ترین سخن دو پهلو توسط فعالان سیاسی و مردم، در زمان ریاست‌جمهوری «محمود، خادم ملت!» با حبس، شلاق و زندان مواجه می‌شد، مشخص نیست، این‌گونه طراحی‌های علیه حسن روحانی رئیس‌جمهور، از چشمان مسئولین نظارتی دور مانده یا تعمدا چشم بر آن فرو بسته‌اند؟تخریب آرمان پرس در کانال ضد انقلاب آمد نیوز

تخریب آرمان پرس در کانال ضد انقلاب آمد نیوز


برچسب ها: آمد نیوز ، آرمان پرس
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل