کد خبر: ۴۹۸۷۴
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۵
آرمان پرس اخیرا با ارسال پیامک های گسترده در سطح کشور خواستار انحلال وزارت اطلاعات و تبدیل آن به یک نهاد حکومتی به جای یک نهاد دولتی شده است
به گزارش اطلاعات روز#پایگاه خبری "آرمان پرس" که این روزهای تئوری های مختلف  از جمله لزوم انحلال نظام بانکی ربوی در ایران، جلوگیری از تغییر ماهیت جمهوری اسلامی ،انقلاب برای حذف آقازاده های از سیستم اداری و اقتصادی کشور و مباحث حاشیه ساز دیگر را پیگیری می کند اخیرا با ارسال پیامک های گسترده در سطح کشور خواستار انحلال وزارت اطلاعات و تبدیل آن به یک نهاد حکومتی به جای یک نهاد دولتی شده است.


پیشنهاد عجیب یک پایگاه خبری:

هرچند طرح این مباحث در جامعه بیانگر آزادی بیان و عقیده است اما نباید از رصد فکری گردانندگان این پایگاه خبری غافل شد.

به گزارش اطلاعات روز# براساس شنیده ها این پایگاه خبری توسط حامیان حسن عباسی مدیریت می شود.

برچسب ها: وزارت اطلاعات
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل