کد خبر: ۵۰۹۷۹
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۵ - ۲۳:۲۵
اطلاعات روز# نوشت: یک پایگاه خبری مدعی تحولگرایی در اقدامی ساختارشکنانه رئیس ستاد نیروهای مسلح را تهدید کرد

آرمان پرس که توسط برخی از حامیان محمود احمدی نژاد اداره می شود با ارسال پیامک های گسترده در سطح کشور سرلشگر محمد حسین میرباقری را تهدید به افشاگری کرد

در متن این پیام آمده است:

اگر بانكهایتان (ح،ا،ق،م) را اصلاح یا تعطیل نكنید،فساد و رباخواری آنها را نزد مردم افشا میكنیم
برچسب ها: اطلاعات روز
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل