کد خبر: ۵۱۳۰۷
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۰
زاهدی با بیان اینکه هنوز پرونده تحصیلی «فریدون» در مجلس باز است، گفت: هیئت رئیسه مجلس ضمن ارجاع به کمیسیون آموزش با بررسی آن موافقت کرده است.
آرمان پرس l محمدمهدی زاهدی رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با تسنیم، درباره رسیدگی کمیسیون متبوعش به پرونده تحصیلات «حسین فریدون» برادر و دستیار رئیس‌جمهور، گفت: این موضوع به درخواست تعدادی از نمایندگان مجلس، تقدیم هیئت‌رئیسه پارلمان شد.

وی افزود: هیئت‌رئیسه مجلس پیرو درخواست نمایندگان برای بررسی پرونده تحصیلی برادر رئیس‌جمهور ضمن موافقت، آن را به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس به منظور بررسی‌های بیشتر ارجاع داد.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، اظهار کرد: بنده روز گذشته گزارش پرونده تحصیلات برادر رئیس‌جمهور را مطالعه کردم که کمیسیون آموزش به زودی جلسه‌ای در این رابطه تشکیل می‌دهد.

زاهدی اضافه کرد: در جلسه‌ای که به زودی پیرامون پرونده تحصیلات آقای فریدون در کمیسیون آموزش تشکیل می‌شود، تعدادی از اعضای کمیسیون برای پیگیری این پرونده مشخص می‌شوند.

رئیس کمیسیون‌ آموزش و تحقیقات مجلس با اشاره به صحبت‌های اخیر وزیر علوم درباره بسته شدن پرونده تحصیلات حسین فریدون، خاطرنشان کرد: شاید موضوع پرونده «حسین فریدون» از نظر وزیر علوم تمام شده باشد، اما این پرونده از نظر مجلس هنوز باز بوده و بسته نشده است.

پیشتر حجت‌الاسلام سلیمی رئیس کمیته آموزش مجلس در گفت‌وگو با تسنیم از تشکیل کمیته‌ ویژه مجلس برای رسیدگی به پرونده تحصیلی «حسین فریدون» خبر داده و گفته بود که بر همین اساس برخی از نمایندگان بر اساس ماده 236 آیین‌نامه داخلی مجلس، تقاضای رسیدگی به پرونده تحصیلات وی را دارند.

در حالی پرونده تحصیلی برادر رئیس‌جمهور در مجلس در حال رسیدگی است که وزیر علوم نیز اخیرا در گفت‌وگو با تسنیم ادعا کرد که بررسی پرونده او پایان یافته است.


نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار ایران
اخبار بین الملل