کد خبر: ۵۱۳۳۰
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۴
کیهان
آرمان پرس lدر حالی که دلار ظرف چند ماه اخیر بالغ بر 700 تومان گران شده، فراکسیون اصلاح‌طلبان برای مجرمان امنیتی جلسه می‌گذارد!
به گزارش رجانیوز در حالی که وضعیت اقتصادی به خاطر بی‌برنامگی دولت دچار افت و سقوط شدیدی شده و در زمانی که نوسانات بازار ارز، نظام اقتصادی و مالی را دستخوش ضربات بزرگی کرده و مهمترین مأموریت فراکسیون حامیان دولت در مجلس، پیگیری وضعیت یک مجرم امنیتی- آن هم به دلیل هیاهوی رسانه‌ای ضد انقلاب- است.
«بهرام پارسایی»، سخنگوی فراکسیون امید با اشاره به بررسی موضوع آرش صادقی در جلسه فراکسیون متبوع خود گفت: «این موضوع مدتی است فضای مجازی و افکار عمومی را کمی حساس کرده است. فراکسیون امید با رویکرد قانونی مسئولیت هر نماینده در قبال مردم، خواهان ورود به مسائل مختلف است و طی چند روز اخیر دو تن از اعضای حقوق‌دان فراکسیون امید به صورت حضوری با مسئولان قوه قضائیه در همین زمینه به گفت‌وگو پرداختند.
بیان دغدغه اصلی فراکسیون اصلاح‌طلبان و حامیان دولت در مجلس از سوی آقای سخنگو را باید به فال نیک گرفت. اینکه مردم و افکار عمومی بدانند که این نمایندگان در این ایام فشارهای سنگین معیشتی، دغدغه‌ای به جز رسیدگی به وضعیت یک مجرم امنیتی ندارند، قطعاً دارای آثار خیر و برکات زیادی است.
جالب اینجاست که مضحک بودن ادعای رسانه‌های ضد انقلاب درباره اعتصاب غذای آرش صادقی حتی صدای خبرنگاران فراری روزنامه‌های اصلاح‌طلب را هم درآورده اما نمایندگان فراکسیون امید همچنان پیگیر این قصه هستند.
برچسب ها: مجرم امنیتی ، دلار
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار ایران
اخبار بین الملل