کد خبر: ۵۲۹۸۱
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۲
تدبیر24  نوشت: رسانه ای که در فضای مجازی یک سایت خبری است ولی ظاهرا پوششی برای فعالیت های خاص بشمار می آید و بیشتر اظهار نظر های خاص خود را در شبکه پیامکی خود انجام می دهد، دقایقی پیش در آخرین پیامک خود از مقام معظم رهبری درخواست رفع حرمت بمب اتم را کرده است.

درخواست عجیب از مقام معظم رهبری

روز گذشته نیز پیامکی در جهت زمینه سازی تولید بمب اتم از همین سامانه ارسال شده بود.

این سامانه پیش از این آرشیوی از پیامک های ارسالی خود را نیز منتشر کرده بوذ که از اینجا میتوان مشاهده کرد.

برچسب ها: بمب اتم
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل