کد خبر: ۵۵۳۰۱
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۷
تعداد نظرات: ۱ نظر
خبرها می گوید تخلفات به میزانی نیست که نتیجه انتخابات تغییر کند -یعنی چند میلیون رای جابجا نمی شود.
آرمان پرس l  مهدی محمدی در کانال تلگرامی خود نوشت:

خبرها می گوید تخلفات به میزانی نیست که نتیجه انتخابات تغییر کند -یعنی چند میلیون رای جابجا نمی شود- اما حجم تخلفات مقام های دولتی و استفاده از اموال و امکانات دولت برای رای آوری آقای روحانی بی سابقه بوده و هرگز در هیچ دولتی شبیه آن تکرار نشده است.

امروز یک کارشناس مطلع تخمین می زد که سرجمع هزینه های اعلام شده و اعلام نشده ای که دولت در قالب وام، ترفیعات اداری، بخشودگی وام ها و مالیات ها، کمک های نقدی مستقیم و غیر مستقیم، تعهدات ایجاد شده برای آینده، پرداخت به گروه های هدف، کمک به بانک ها، یارانه، افزایش مستمری ها، پرداخت بدهی های دولت و ... برای انتخاب مجدد روحانی به بیت المال تحمیل کرده چیزی حدود ٩٣٠٠٠ میلیارد تومان است.

از آنجا که آقایان این پول را از جیب ملت پرداخته اند حداقل حق مردم -چه آنها که به روحانی رای داده اند و چه غیر آنها- این است که دقیقا بدانند چه کسانی و به دستور کدام مقام ها چنین خرجی روی دست مردم گذاشته اند. و نهادهای متولی امر خوب است رسما گزارشی بدهند ریاست مجدد جناب شیخ جمعا چقدر برای ملت آب خورده است؟!
برچسب ها: روحانی
نظرات بینندگان l_sar_comment
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
eilshi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۶/۰۳/۱۴
0
0
تحليلي واقع بينانه است ولي كو گوش شنوا؟ كو باور واقعيت؟ شيخنا فقط صداي خودش را ميشنود؛ و صداي مشاورانش را كه فقط چيزهايي به او ميگويند كه دوست دارد بشنود.
بين شخنا و واقعيت، تعريف واقعيت فاصله انداخته و او نمي خواهد بفهمد

اين است آن فاجعه عظما كه خسارتش بيشتر از 93 هزار ميليارد توماني است، كه از اموال بيت المال مسلمين غارت شد و به آتش كشيده شد. فقط براي اينكه شيخنا اين چند صباح باقيمانده را رئيس باشد و در آخرت به استقبال آيات 24 تا 35 سوره صافات برود. اگر نمي دانيد مفاد اين آيات چيست، لطفا يك بار آن را بخوانيد. شيخنا نمي خواند . شايد هيچوقت نمي خوانده....
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار ایران
اخبار بین الملل