کد خبر: ۵۵۳۰۸
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۷:۵۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
بخوانید؛
یادمان باشد که وی همان کسی است که روزی ویدئو را ممنوع میکند! همان شخصی است که روزی شهید آوینی را بخاطر انتشار عکس جوان رپ بوسنیایی توبیخ میکند!
آرمان پرس l  محمودرضا رضایی: در فضای مجازی در حال گشت زنی بودم که مطلبی نظرم را جلب کرد!

ابتدای مطلب فوق این بود:

" سردار طلایی: انتخابات در ایران، انتخابات نیست، بلکه انتصابات سید محمد خاتمی است"
با اینکه با توجه به روحیه و نظرات و ادبیات آقای طلایی، میدانستم که این جمله از ایشان نیست ولی با ایشان تماس گرفتم  ایشان گفتند: خیر این مطلب از بنده نیست، فردی در توئیتر خود با عنوان جمله طلایی! مطلبی نوشته و...

و اما در مورد این مطلب گفتنی است :

۱- عادت زشت و ناپسند باصطلاح اصلاح طلبان راستگو! و اخلاق مدار! است که دروغ و تهمتی را میگویند و سپس بر اساس و استناد آن دروغ و تهمت، تحلیل میکنند و آسمان و ریسمان را به هم می بافند که این مطلب نیز نه اولی و نه آخری خواهد بود
۲- انتظار نیست! باصطلاح اصلاح طلبان با یک پیروزی، تا این حد از خود بیخود و مست شوند و به پرت و پلاگویی بیفتند که این شیوه افراد تازه به دوران رسیده را به ذهن متبادر میکند. آنها باید بدانند که در عالم سیاست گهی پشت به زین و گهی زین به پشت است!
۳- عجیب است که مدعیان اصلاح طلبی! به هر بهانه ای مجیزگوی آقای خاتمی میشوند و سعی میکنند ایشان را مثل پفک نمکی باد و بزرگش کنند که دلیل آن شاید اشتیاق خاتمی و یا اخلاق مجیزگوی نویسندگان باصطلاح اصلاح طلب باشد! عجیب تر آنکه، رسانه های بیگانه نیز در مقابل آقای خاتمی چنین شیوه ای بر می گزینند!
۴- اقای خاتمی در انتخابات سال ۸۴، ابتدا در مرحله اول انتخابات، از آقای معین حمایت کرد که حدود ۳ میلیون رای آورد و پس از آن و در مرحله دوم انتخابات از مرحوم هاشمی رفسنجانی که ایشان نیز با اختلاف شکست خورد
۵- آقای خاتمی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ از آقای میرحسین موسوی حمایت کرد که ایشان نیز با اختلاف شکست خورد
۶- در مجلس هفتم و در تهران لیست مورد حمایت خاتمی در سطح وسیع منتشر شد که حتی سرلیست آنان یعنی آقای کروبی نیز به مجلس راه پیدا نکرد
۷- در مجلس هشتم نیز آقای خاتمی لیست داد که آقای جهانگیری نیز در آن لیست بود و در برابر اقایان کوچک زاده و رسایی شکست خوردند
۸- در شورای اسلامی شهر تهران، لیست مورد حمایت خاتمی که در آن از کرباسچی بعنوان شهردار پیشنهادی ایشان اعلام و منتشر شد و کاملا شکست خوردند. مشهور است که تبلیغات یاران خاتمی آن دوره شورا، از بزرگترین بنرهای تبلیغاتی تاریخ ایران در تهران استفاده شد!

۹- در انتخابات دوره سوم شورای اسلامی، لیست مورد حمایت خاتمی در تهران شکست خورد

۱۰- در انتخابات دوره چهارم شورای اسلامی شهر تهران، لیست مورد حمایت خاتمی شکست خورد! جالب آنکه افراد حاضر در لیست، با آقای خاتمی عکس یادگاری گرفته و در سطحی وسیع در تهران پخش شد.

۱۱- در آن مطلب ادعا شده "خاتمی و باصطلاح اصلاح طلبان، بدون داشتن تریبون و روزنامه و امکانات ارتباطی آنچنانی و تعریف و تمجید های تلویزیونی و... همچنین ادعا شده ، ایشان بدون داشتن یک رسانه فراگیر و در میان محدودیت ها و ممنوعیت های گوناگون اینگونه در حرکت توده های اجتماع تاثیر گذار است! "

به علل محدودیت ایشان در رسانه ملی نمیپردازم که البته بنده نیز این شیوه را نمی پسندم و معتقد هستم که این محدودیت باعث شده، مظلوم نمایی کرده که این با توجه به خیانت ها به نفع ایشان تمام شده و اما در این باره گفتنی است:

در عالم رسانه، جنگی نابرابر بین انقلابیون و باصطلاح اصلاح طلبان در جریان است. .. روزنامه های زنجیره ای متعدد، نشریات، سایت ها، شبکه های مجازی، و... در داخل کشور به همراه حدود ۳۰۰ کانال ماهواره ای اجنبی و دیگر شبکه های رادیویی و تلویزیونی و میلیون ها سایت و خبرگزاری خارجی که متعلق به دشمنان تاریخی ملت ایران است بطور ۲۴ ساعته به عنوان روابط عمومی آقای خاتمی و باصطلاح اصلاح طلبان، رپرتاژ تبلیغاتی برای آنان پخش میکنند! که البته این نوع پیوند بین افراد و گروه های داخلی با اجنبی را فقط و فقط میتوان در ایران مشاهده نمود که اینگونه پیوندها در کشورهای دیگر چیزی شبیه طنز میباشد و البته گناهی نابخشودنی و ننگی ابدی است. که این ننگ نیز در تاریخ نوشته و ماندگار و آیندگان و فرزندان ما در این مورد قضاوت خواهند کرد!

۱۲- در آمریکا نزدیک ترین مقام به رییس جمهور، مشاور امنیت ملی است. در بدو شروع بکار ترامپ‌ بعنوان رییس جمهور آمریکا، ایشان مایکل فلین را به این سمت منصوب کرد که پس از افشای یک مکالمه تلفنی با کشور خارجی  (روسیه ) در چند ماه گذشته ، ترامپ ‌مجبور شد ایشان را تنها پس از یک هفته از انتصاب، برکنار کند!

به حمایت های آشکار بی بی سی و... از یک طرف انتخابات اخیر ریاست جمهوری نمی پردازم!

۱۳- ادعا شده "دوم خرداد ، سالروز گفتمان صداقت در دنیای پر از نیرنگ سیاست است و معمار این گفتمان کسی نیست جز سید محمد خاتمی! او ثابت کرد که لزوما برای موفقیت در عالم سیاست، نیازی به نیرنگ بازی های رایج زمانه نیست! او نشان داد که سیاست مدار راستگو و پرهیزگار موجودی افسانه و خیالی نیست! "

وقتی از صداقت و اخلاق گفته میشود و از خاتمی و باصطلاح اصلاح طلبان درکنار آن سخن به میان می آید از مهجوری و مظلومیت صداقت و اخلاق، دلها به درد می آید!

در فتنه ۸۸، همین جماعت چشم سفید جلوی رای مردم و جمهوریت نظام و با هدف کودتا و بدون حتی یک دلیل و سند متقن ایستادند و ۸ ماه مملکت را به آشوب کشیدند و باعث خونریزی و کشتن و کشته سازی و به آتش کشیدن اموال عمومی و خصوصی و بانک ها و... شدند، دشمنان تاریخی ملت ایران را امیدوار!  بطوری که رییس کودک کش رژیم صهیونیستی، از جنبش سبز بعنوان سربازان اسرائیل یاد کرد که در حال جنگ و مبارزه با جمهوری اسلامی هستند. باعث بی آبرویی کشور و مردم و نظام در افکار عمومی دنیا شدند و باعث تحریم های سخت و بی سابقه بین‌المللی مانند قطعنامه ۱۹۲۹ شورای امنیت سازمان ملل متحد بر علیه کشور شدند!

طنز تلخ آنجاست که همان مرد راستگو و صادق، پس از شکست فتنه، در بین دوستان و همفکران خود اعلام کرد من بعنوان کسی که ۸ سال رییس‌جمهور کشور بوده و انتخابات های متعددی برگزار کرده، اعلام میکنم با توجه به سیستم انتخاباتی ایران، امکان تقلب آنهم در این سطح وجود ندارد (به این مضمون ).
۱۴- ادعا شده "او بنیانگذار گونه ای نو از علم سیاست است که در آن با تکیه بر صداقت و گذشت و مدارا و احترام به مخالفان و حتی دشمنان، پرهیز از زیاده گویی و توهین و افترا، میتوان بر همه چیز و همه کس فائق آمد"

یادمان باشد که آقای خاتمی همان کسی است که روزی ویدئو را ممنوع میکند! همان شخصی است که روزی شهید آوینی را بخاطر انتشار عکس جوان رپ بوسنیایی توبیخ میکند!

این جماعت مدعی اصلاح طلبی، روزی از دیوار سفارت آمریکا بالا میروند و روزی دیگر مجیز گو و کاسه لیس آمریکا میشوند و آمریکا قبله آمال آنها میشود!

روزی فقط خود را خط امامی نامیده و روزی امام "ره" را به موزه تاریخ می سپارند و روزی دیگر پشت سر نوه امام سینه میزنند!

روزی فقط خود را طرفدار رای مردم و جمهوریت نظام معرفی می کنند و روزی دیگر بر علیه رای مردم و جمهوریت می تازند!

روزی ادعای آزادی بیان دارند و اعلام ‌میکنند بر علیه خدا هم میتوان تظاهرات کرد و روزی دیگر رییس صدا و سیما  (لاریجانی) را بخاطر یک برنامه زنده انتقادی تلویزیونی از هیئت دولت اخراج میکنند!

روزی مرحوم هاشمی رفسنجانی را عالیجناب سرخپوش و عامل قتل ها و خونریزی ها و قتل های زنجیره ای و دیگر پلیدی ها مینامند و روزی دیگر پشت سر ایشان نماز خوانده و بعنوان پدر معنوی! خود میخوانند .

روزی اعلام میکنند باید طالبان را به رسمیت شناخت و روزی دیگر منتقدان خود را طالبان میخوانند! 
روزی اعلام ‌میکنند صدام خالد بن ولید است و باید در جنگ با آمریکا به کمک صدام شتافت و روزی دیگر کاسه لیس آمریکا میشوند!

روزی با موی صاف شده و شلوار جین جوانان مبارزه می کنند و با قیچی به جنگ با مو و شلوار جوانان میروند و روزی دیگر مبلغ لاابالی گری میشوند!

گویا این جماعت حد وسطی نمی شناسند و از نظر آنها هدف (قدرت و ثروت) وسیله را توجیه می‌کند!

به قول جلال آل احمد در کتاب غرب زدگی این جماعت هرهری مذهب هستند!

و اما دو بند و سوال آخر

۱۵- هزینه های فوق سنگین و اسپانسر روزنامه های رنگارنگ داخلی باصطلاح اصلاح طلبان و صدها شبکه ماهواره‌ای اجنبی که بعنوان روابط عمومی این جماعت عمل می‌کنند! با چه کسی یا چه گروهی و یا چه کشوری است! ؟

 ۱6- براستی آن کورش کبیر جهانگشایی که برای ما تعریف کرده اند اگر زنده می شد با این جماعتی که ادعای حس ناسیونالیستی و ایران دوستی و ایران پرستی آنها گوش فلک را کر کرده است و در عین حال وقتی اسم آمریکا و دیگر بیگانگان به میان می‌آید آب از لب و لوچه شان سرازیر می شود چکار می کرد!؟
برچسب ها: خاتمی
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان l_sar_comment
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۳ - ۱۳۹۶/۰۳/۰۴
1
0
خاتمی به احمدی نژاد باخت نه اصولگراها
زنده باد احمدی نژاد
احمدی نژادی ها در این دوره یا رای ندادند با باطله دادند اکثرا به روحانی رای دادند تا انحصارگراها رای نیارند
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار ایران
اخبار بین الملل