کد خبر: ۵۵۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۸
اگر وقایع ۵۹ تکرار شود
دل انسان از داغ می ترکد که امروز باز صدای مادر پهلو شکسته مان می آید که : «واعجباه! أنسیتم یوم غدیرخم؛ شگفتا و عجبا! آیا روز غدیرخم را فراموش کرده اید؟»
آرمان پرس l حجت الاسلام و المسلمین حسین ابراهیمی:

اولین سوال ما از این شخصی که نام امام دوم ما بر روی اوست و لباس پیامبر ما در تنش و در جایگاه مسئولیت نشسته همین است! که اینکه پیامبر از طرف خدا امیرالمومنین را به جانشینی برمی گزیند کجا با حرف های شما جور در می آید! ، آیا روز غدیر را فراموش کرده اید یا ترجیح می دهید بخاطر چند صباحی که می خواهید در قدرت بمانید و مزه آن را بچشید ، هر چه بگویید و هر کاری بکنید؟

اگر از خدا با زبان روزه نمی ترسید ، آیا از غیرت این سیل مردم داغ دیده امیرالمومنین نمی ترسید که اینگونه سخن ایشان را به نفع مطامع خود تحریف می کنید؟

کدام طلبه ای که اندکی مطالعات دینی داشته باشد می پذیرد که رای و انتخاب مردم مبنای مشروعیت و اطاعت باشد؟

آیا هیچ در مورد لوازم این سخنانتان دقت کردید؟! ، شما که اهل نهج البلاغه هستید مگر اعتراض های مکرر امیرالمومنین را در مورد غصب خلافت ندیدید؟! مگر نشنیدید که با چه وضعی از ایشان بیعت گرفته شد؟!

مگر قصه جانفشانی زهرای غمدیده را نمی دانید؟ شما را چه شده که این همه را به هیچ گرفته و در بازار دو روزه دنیا ، برای خوش آمد یک عده خاص این حرف ها را می گویید؟

کجا حق حکومت امیرالمومنین را مردم دادند؟ ، کجا خدای تعالی برای حکومت پیامبر در میان مردم انتخابات برگزار کرد؟ اگر این طور باشد و اطاعت و ولایت به انتخاب مردم باشد اصلا برای خود خدا هم باید انتخابات برگزار کرد!

معلوم نیست که با این سخنان قصد آن را دارید که اصطلاحا با زدن ریشه ولایت ، شاخه ولایت فقیه را بیندازید!! یا اینکه این سخنان ، یک عملیات ایذایی در جهت پوشاندن افتضاحِ جدیدی مثل تحریم های جدید است.

*اگر حوادث سال ۵۹ و بنی صدر منافق تکرار گردد، این بار مردم اجازه فرار نخواهند داد.


نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار ایران
اخبار بین الملل