کد خبر: ۵۷۸۳۵
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷
به نقل از دیلی تلگراف، تعدادی از نمایندگان مجلس ایران [از اعضای " لیست امید _ اصلاح طلبان" مجلس و تعدادی هم از نمایندگان مستقل مجلس] به دلیل رفتار غیر حرفه ای و خلاف شان نمایندگی مورد انتقاد قرار گرفتند.
آرمان پرس l تعدادی از نمایندگان مجلس ایران [از اعضای لیست امید _ اصلاح طلبان مجلس و تعدادی هم از نمایندگان مستقل مجلس] به دلیل رفتار غیر حرفه ای و خلاف شان نمایندگی مورد انتقاد قرار گرفتند.
 
به گزارش «انتخاب» به نقل از دیلی تلگراف، تعدادی از نمایندگان مجلس ایران به دلیل رفتار غیر حرفه ای و خلاف شان نمایندگی مورد انتقاد قرار گرفتند. آنها در مراسم تحلیف روحانی، برای سلفی گرفتن با یک مقام زن اتحادیه اروپا عجله ی بسیاری به خرج دادند.

موگرینی که روسری سفید و سبز بر سر داشت، از جمعیتی که دور او در پارلمان ایران حلقه زدند، غافلگیر شده بود.

این اقدام این نمایندگان مورد انتقاد بسیاری از ایرانیان و همچنین تعدادی از نمایندگان مجلس قرار گرفت.

گاردین نیز نوشت: گروهی از نمایندگان مججلس ایران به دلیل مسابقه گذاشتن بر سر گرفتن سلفی با فدریکا موگرینی اماج حملات قرار گفتند.

بسیاری از فعالان مجازی رفتار این نماینده ها را شرم اور توصیف کردند.

البته در این میان یکی از نمایندگان که با موگرینی عکس گرفته بود، پس از مشاهده واکنش های گسترده منفی مجبور به عذرخواهی از مردم شد.

همچنین، بازفید نوشت: تعدادی از نمایندگان ایران به دلیل هجوم برای گرفتن سلفی با مقام ارشد اتحادیه اروپا تحت حمله قرار گرفته اند.

این افراد با تلاش بسیار سر و گردن خود را بالا و پایین میکردند تا بتوانند با موگرینی سلفی بگیرند.

این نشریه در ادامه سخنان صادق خرازی را در لزوم اموزش پروتکل ها و تشریفات به نمایندگان مجلس را نقل قول کرد.
برچسب ها: مجلس
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار ایران
اخبار بین الملل