کد خبر: ۵۸۰۵۲
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۱۱:۳۰
مدیر کل زندان های استان تهران توضیحاتی را در خصوص فرار یکی از زندانیان ارائه داد.

آرمان پرس l به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی محبی در جمع خبرنگاران در خصوص فرار یکی از زندانیان از اوین گفت:از زندان فرار نکرده بلکه از بیمارستان فرار کرده بود و دو روز پیش دستگیر شد،جرم این فرد کلاهبرداری بود. 

وی درباره ساخت مهدکودک در زندان نسوان گفت: مجوز و نیروی انسانی این کار را نتوانستیم فعلا محیا کنیم. به نظر ما بچه ها در کنار مادران باشند خیلی بهتر هستند و ما کودکان زیر دو سال را نگه می داریم.

محبی درباره اینکه بیشترین جرایم زندانیان مربوط به کدام جرم است گفت : بیشترین جرایم مربوط به  مواد مخدر و  بعد از آن سرقت و بعد از آن جرایم علیه اشخاص مهم است. در  مورد مواد مخدر  3/6 کاهش و سرقت 8/6 درصد در سال جاری کاهش داشته ایم. 

وی افزود:پونده های قدیم فقط  مزاحمت رتلفنی بود. ما در گذشته داشتیم پرونده ای که به دلیل  فوت کردن و زنگ زدن و مزاحمت تلفنی برای خانم، همسرش به او شک کرد و این خانم خودسوزی کرد و ببینید یک مزاحمت تلفنی  باعث فوت خانم شد.

وی خبر منتشره مبنی بر دستگیری ازاده نامداری در فرودگاه را تکذیب کرد و گفت: چنین چیزی را نداشتیم. 


وی درباره اجرای طرح پایندهای الکترونیکی در زندان تهران گفت: هنوز به صورت عملیاتی اجرایی نشده و محل اجرای طرح اختصاص داده شده ولی برای تجهیزات و نیروی انسانی نشکل داریم.

برچسب ها: نامداری
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار ایران
اخبار بین الملل