کد خبر: ۵۸۰۸۷
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۴
جمعی از جهادگران مناطق محروم در واکنش به اظهار نظر اخیر مهدی مهدوی کیا مبنی بر عدم حضور ایران در دفاع سوریه و سیاسی نشدن ورزش فوتبال نامه ای را منتشر کردند.
آرمان پرس l جمعی از جهادگران مناطق محروم در واکنش به اظهار نظر اخیر مهدی مهدوی کیا نامه ای را منتشر کردند که متن نامه به این شرح است:
 

بسم الله الرحمن الرحیم

ان الانسان لیطغی ان راه استغنی (علق / 6 و 7)

جناب آقای مهدوی کیا
روزگار عجیبی است این دوره ی آخر الزمان

سلام علیکم

مطالب وهن آلود و خیال برانگیزتان را خواندیم و البته تعجب نکردیم. چرا که طبیعی است آن که در فتنه 88 با مچ بند سبز در زمین بازی حاضر شده و با افتخار، عکس خود را با یکی از سران فتنه (بخوانید فریب خوردگان دشمن) منتشر می کند باید هم از بازی دو باصطلاح فوتبالیست با رژِیم کودک کش صهیونیستی خوشحال شود.
 
برای انسان های سخیف، بازی با جانیان داعشی نیز افتخار خواهد بود 

باید در لقمه آن انسان شک کرد که از بازی با قاتلان دانشمندان شهید و صدها هزار زن و کودک مظلوم و بی گناه خوشحال می شود، شکی نیست که برای چنین انسان های سخیف، بازی با جانیان داعشی نیز افتخار خواهد بود البته که قبل از آن باید قید ناموس خود را بزنند چرا که به بهانه ی تخیلیِ ورود سیاست به ورزش، مرام جوانمردی و پهلوانی و ورزشکار حقیقی و آزاد اندیش را به موزه ی تاریخ سپرده‌اند.

ای کاش اگر از آرش میراسماعیلی و سایر ورزشکاران کشور عزیزمان یاد نمی گیرید حداقل بازیکنان برتر دنیا همچون رونالدو را یاد بیاورید که شرف ورزشی و غیرت مردانگی شان اجازه نداد از رژیم صهیونیستی حمایت کنند چرا که وررزش را آمیخته با جوانمردی می دانند و به بهانه¬ی واهی دخالت سیاست در ورزش، انسانیت خود را متلاشی نمی¬کنند (اگر چه همواره این شعار را افرادی می¬دهند که خود، پیاده نظام سیاسیون دگراندیش واداده هستند )
 

آقای مهدوی کیا شما را به مطالعه ی حیات آقا تختی ها و پوریای ولی های دیروز و امروز فرا می خوانیم که چگونه نام خود را به نیکی در قلوب ملت زنده نگاه داشتند و عمر حقیقی آنها با پایان عمر ورزشی شان تمام نشد...
 
تاریخ؛ عمل گرایان واقعی و شعار دهندگان تو خالی را فراموش نخواهد کرد
 
آقای محترم!

از جمله ی «عمل به جای شعار» که در نوشته ی موهوم تان آورده اید مشخص است که، شعاری بیش نداده اید و دغدغه ی زیر ساخت های ورزشی و ورزش های پایه را نیز تظاهر نموده اید؛ چرا که یادتان رفته که باید این را به همان هایی می گفتید که با شعار اصلاح طلبی و توسعه ی سیاسی به میدان آمده و در همان دوران همپیاله های شما، ورزش کشور آسیب دیده و تنزل یافته است و تاریخ این نظام آسمانی؛ عمل گرایان واقعی و شعار دهندگان تو خالی را فراموش نخواهد کرد که همان تفکر غرب زده‌ی لیبرالی و تکنوکراتی تا توانست با شکاف طبقاتی؛ فقر و بیکاری را ازدیاد بخشید.

آری خوب است این بار که برای عکس یادگاری نزد خاینان امت رفتید یک بار سئوال کنید که آیا روسای خود فروخته تان به یک روستا ی محروم سری زده اند یا خیر؟ آیا به جای دست دادن با زنان اجنبی؛ تاکنون پای درد دل جوانان روستایی نشسته اند یا خیر؟

البته به خود زحمت ندهید که جوابش واضح و روشن است. کما اینکه خود شما نیز برای خاکی نشدن ماشین چند صد میلیونی تان (شاید هم میلیاردی... چون ما این ماشین ها را فقط در عکس ها دیده‌ایم) هیچگاه هم سفره ی فقرا نشده اید. و خنده آور است که چون شمایی به فکر محرومین افتاده است!!!

 
حضور در میان محرومان، لیاقت می خواهد
 

راستش خواستیم دعوت تان کنیم تا مانند اعضای جوان این جبهه جهادی که از سال 1381 عمر جوانی خود را در خدمت به خلق خدا سپری کرده اند، به روستایی محروم در قالب اردوی جهادی سری بزنید اما حقیقت آنست که حضور در میان محرومان، لیاقت می خواهد.

اگر به شهدای دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم بنگرید خواهید فهمید که جملگی از طبقات محروم جامعه هستند و محسن حججی عزیز نیز که دل همه ی آزاداندیشان را کربلایی نمود در زمره ی جهادگرانی بود که حتی اندک پول خود را نیز برای عمران و آبادانی کشورش در مناطق دور افتاده هزینه می کرد. اگر امروز شما به راحتی مشغول توپ بازی هستی بدان که مدیون همین جوانان انقلابی هستی که نام شان لرزه بر اندام کریه نظام سلطه انداخته است.
 

جوانانی که مرز انقلاب و نظام شان را نه مانند شما در بانک های آلمان و... که مانند دل های شان به پهنای تمام غیرت و انسانیت و شرف و جوانمردی و عزت در سراسر گیتی گسترانده اند تا هر جا مظلومی هست یاری و نصرت اش کرده و با ظلم و زور مبارزه کنند که پهلوان و قهرمان حقیقی اینانند.

*راه دانا
برچسب ها: مهدوی کیا ، فوتبال
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل