کد خبر: ۶۱۰۶۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
درخواست سعودی ها از پوتین: در برابر شهرک های موشکی ایران از ما حمایت هوایی کنید
هرگز جنگی بوقوع نمی پیوندد مگر اینکه ترامپ بخواهد حماقت خود را با دلیل و برهان ثابت کند، همانطور که بسیاری از جمله وزیر خارجه اش، تیلرسون او را ابله نامیده بودند!

البناء چاپ لبنان نوشت: هرگز جنگی بوقوع نمی پیوندد مگر اینکه ترامپ بخواهد حماقت خود را با دلیل و برهان ثابت کند، همانطور که بسیاری از جمله وزیر خارجه اش، تیلرسون او را ابله نامیده بودند!

به گزارش «انتخاب»؛ هر گونه اقدامی از سوی آمریکا مبنی بر آغاز جنگ علیه ایران، به معنای تبدیل دوباره ایران به یک دولت هسته ای تمام عیار است؛ یعنی دولتی که قادر است در کمتر از 48 ساعت بیش از 20درصد اورانیوم را غنی سازی کند!

علاوه بر این، با به راه افتادن جنگی علیه ایران، مشروعیت کامل به این دولت در خصوص استفاده از منظومه موشکهای بالستیک و همچنین موشکهای قاره پیمایش داده می شود!

رئیس جمهور آمریکا هنوز نمی داند که به مانند شیری بی دندان در صحنه درگیریها در غرب آسیا است که در شرق این قاره نیز جبروت و قدرتش توسط کره شمالی در هم شکسته شده است.

از این رو، آرامش پیش از طوفان در مورد ترامپ شبیه به همه پرسی بارزانی برای جدایی از کردستان است که هر دو تنها یک اقدام یک جانبه اند که مخالفان زیادی دارند؛ بویژه آنکه در کاخ سفید و جامعه بین الملل هیچ کس موافق تهدیدهای ترامپ علیه ایران نیست؛ جز اسرائیل. این حالت در مورد بارزانی نیز صدق می کند.

دونالد ترامپ می داند که پیش از این نیز برای اعلان جنگ علیه ایران تلاش کرده و به نتیجه ای نرسیده است... در برهه ای توسط سعودیها و اکنون از طریق اقلیم کردستان.

در حالی که آلت دستهای آمریکا قادر به آغاز چنین جنگی نیستند، دولت ایالات متحده در زمان حاضر توان ورود به جنگی مستقیم در منطقه خاورمیانه را ندارد و یکی از علتهای آن، سقوط طرح برپایی دولت کردی اش بود که در نطفه خفه شد.

با این اوصاف، هیچ راهی برای ترامپ نماند جز اینکه طنین آغاز جنگی ضد ایران را در جهان پراکنده کرده، بر طبل جنگ بکوبد و تنها وعده آن را دهد!

در انتظار طوفان ترامپ خطاب به کسانی که این توهم جنگ را باور دارند می گوییم: آیا این طوفانی واقعی است که گرد و خاک می کند یا سرابی بیش نیست؟!

کسی باید به ترامپ بگوید که آقای رئیس جهان تغییر کرده است؛ در حالی که تو سرگرم قمار با سعودیها بودی، آنها نقشه نزدیکی به روسیه را در سر می پروراندند تا از این دولت در برابر شهرهای موشکی ایران تقاضای حمایت هوایی کنند؛ چرا که در صورت شعله ور شدن آتش جنگ تحمیلی علیه ایران، موشکهای ایرانی چیزی از دولت سعود باقی نخواهند گذاشت.

در این میان، فرزند حیران و اشفته تو اردوغان باقی می ماند: آیا به خرس روسی پناه می برد تا از او در برابر طوفانها حمایت کند یا به دامن شیر ایرانی متوسل می شود تا شاید بتواند دولتش را نجات دهد؟ چرا که در صورت بروز جنگ قیامت ایرانی عربی علیه صهیونیستها، تپه های الجلیل به مانند صفحات یک کتاب در هم پیچیده می شوند.
برچسب ها: اردوغان
نظرات بینندگان l_sar_comment
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۴ - ۱۳۹۶/۰۷/۱۷
0
0
اردوغان براي خود و اطافيان يلي است قدرتمند
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل