کد خبر: ۶۱۰۸۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۴:۵۶
وب سایت هندی دیلیو؛
رئیس جمهور آمریکا در صدد آغاز پروسه ای برای مقابله با برنامه هسته ای ایران است که اقدام وی هم با مخالفت تیم امنیت ملی آمریکا و همچنین مشاوران وی مواجه شده است.
آرمان پرس l وب سایت هندی دیلیو در گزارشی به مقابله جدید ترامپ با موضوع برنامه هسته ای ایران پرداخت و نوشت: به نظر می رسد رئیس جمهور آمریکا در صدد آغاز پروسه ای برای مقابله با برنامه هسته ای ایران است که اقدام وی هم با مخالفت تیم امنیت ملی آمریکا و همچنین مشاوران وی مواجه شده است.

این وب سایت افزود: اقدام ترامپ به حدی شتاب زده بوده است که روزنامه آمریکایی نیویورک تایمز نیز تصمیم ترامپ را شتاب زده ترین و بی تدبیرترین تصمیم سال های اخیر وزارت امور خارجه آمریکا برشمرده است.

این در حالی است که آژانس بین المللی هسته ای سازمان ملل تاکنون برنامه هسته ای ایران را رصد کرده و بر این باور است که ایران اقدامی غیر قانونی مرتکب نشده است. اکنون بسیاری از کشورها نیز نگران اقدامات نسنجیده ترامپ بوده و کشور هند نیز از این قاعده مستثنی نیست.

این وب سایت افزود: در صورت برهم خوردن توافق هسته ای، ایران نیز به سرعت به دنبال برنامه سلاح اتمی خود خواهد رفت و منطقه ناآرام خواهد شد. هرگونه تنش در منطقه می تواند روابط اقتصادی میان کشورهای منطقه را برهم زده و موجی از مشکلات را برای کشورهای منطقه بوجود آورد.

این منبع هندی در ادامه نوشت: با نگاهی به کشور کره شمالی می تواند نتیجه گرفت که اقدامات تنش آمیز آمریکا تنها موجب شده که کره شمالی به برنامه سلاح اتمی دست پیدا کرده و خطرناک شود.

برچسب ها: ترامپ ، ترامپ
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل