کد خبر: ۶۱۱۰۱
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۵۶
«... برای رسیدن به هدف ترامپ درمورد ایران، هیچ گزینه ای مناسب تر از ایجاد دولتی ملی با محوریت گروه مجاهدین خلق وجود ندارد».
آرمان پرس l نشریه نیوزویک (Newsweek) در یادداشتی به قلم "تام ریج" اولین وزیر امنیت داخلی آمریکا، حمایت ایران از گروه های مقاومت در منطقه همچون حزب الله و حماس را "پشتیبانی از تروریسم" لقب داد.

تام ریج که سابقه فرمانداری ایالت پنسیلوانیا را نیز در کارنامه خود دارد از دولت آمریکا خواسته با کمک عربستان سعودی و گروهک تروریستی منافقین، برای براندازی در ایران تلاش کند.

در ابتدای این نوشتار می خوانیم: ترامپ به روشنی تعهد قوی خود برای مبارزه با معضل جهانی تروریسم و مقابله با کشورهایی که از آن حمایت می کنند را ابراز داشته است... وی از زمان شروع به کار، روابط ما با متحدان عربی به رهبری عربستان سعودی را تقویت کرده، آن هم با چشم اندازی مشخص برای به چالش کشیدن دشمن متقابل و دیرنه مان یعنی جمهوری اسلامی ایران.
آقای ریج در ادامه نوشتار خود که زیر عنوان "ما به تغییر حکومت در ایران نیاز داریم" تنظیم و منتشر شده آورده است: این رویکرد باید با گامی دیگر همراه شود. ما علاوه بر همکاری با کشورهای حامی خود برای مقابله با ایران، باید شراکتی معنادار را با گروه مقاومت دموکراتیک ایران [تروریست های منافقین] پایه ریزی کنیم.

تام ریج افزود: این گروه همان شورای ملی مقاومت ایران است که از پراکندگی نیرو در نقاط مختلف جهان برخوردار بوده و در داخل ایران نیز حضور چشمگیری دارد.

یادداشت نویس نیوزویک از جاسوسی تروریست های منافقین درباره برنامه هسته ای ایران به عنوان عملکرد مثبت این گروه یاد کرده که موجب حساسیت های بین المللی علیه این برنامه شده است.

وی مدعی شده که برای رسیدن به هدف ترامپ مبنی بر جدایی بین حکومت و مردم ایران، هیچ چیزی مناسب تر از ایجاد دولتی ملی با محوریت گروهک منافقین وجود ندارد و خواستار استفاده از ظرفیت این گروهک برای ایجاد اعتراض و ناآرامی علیه جمهوری اسلامی شده است.

در پایان این نوشتار می خوانیم: در تنظیم سیاست آمریکا مقابل ایران، بسیار مهم است که فقط به مبارزه سیاسی علیه جمهوری اسلامی بسنده نشود بلکه روابطی با مردم و گروه هایی نظیر سازمان مجاهدین خلق ایجاد کنیم؛ کسانیکه هدف آنان به ارمغان آوردن آزادی و دموکراسی برای ایران و ساختن خاوریانه ای امن تر و با ثبات تر است.

این سیاستمدار آمریکایی توضیح نداده چگونه گروهی که دستشان به خون هزاران ایرانی آلوده است و سابقه ای طولانی در تروریسم، خیانت و همکاری با دشمنان ملت ایران دارند می توانند آزادی و دموکراسی را برای این مردم به ارمغان بیاورند.
برچسب ها: حزب الله ، ایران
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل