کد خبر: ۶۱۱۲۲
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۱۳۹۶ - ۱۳:۵۲
کره شمالی از کشف و خنثی سازی طرح ترور رهبر این کشور توسط سرویس های جاسوسی آمریکا و سازمان های اطلاعاتی کره جنوبی خبر داد.
آرمان پرس l به نقل از اسپوتنیک: رسانه رسمی کره شمالی گزارش داد که سرویس های جاسوسی آمریکا و سازمان های اطلاعاتی کره جنوبی طرح ترور رهبر کره شمالی ،کیم جونگ اون با استفاده از سلاحهای شیمیایی و بیولوژیکی را داشتند.

 

در ماه می 2017 یک گروه تروریستی در کره شمالی شناسایی و دستگیر شدند. آنها از طرف سازمان اطلاعات مرکزی ایالات متحده و کره جنوبی دستور داشتند که با استفاده از سلاحهای شیمیایی و بیولوژیکی، رهبر کره شمالی را ترور کنند.

این رسانه افزود: "این نشان دهنده ماهیت واقعی ایالات متحده است."

برچسب ها: کره شمالی
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل