کد خبر: ۶۱۱۵۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۷

آرمان پرس l یک مسئول بلندپایه عربستانی اعلام کرد که ریاض اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی قرارداد ساخت یک نیروگاه هسته‌ای را امضا خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از الیوم السابع، این مسئول عربستانی اعلام کرد که ریاض برای انعقاد قرارداد تأسیس یک نیروگاه هسته‌ای در اواخر سال آینده میلادی برنامه ریزی می‌کند.

ماهر العودان، رئیس اجرایی بخش انرژی اتمی و انرژی‌های تجدیدشونده در شهرک ملک عبدالله در غرب شهر ریاض، طی کنفرانسی مطبوعاتی خاطرنشان کرد: این قرارداد با نظارت مسئولان عالی رتبه عربستانی اواخر سال ۲۰۱۸ میلادی امضا خواهد شد.

کره جنوبی، فرانسه، چین و روسیه از طرف‌های اصلی مناقصه این قرارداد هستند.

برچسب ها: عربستان
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل