کد خبر: ۶۱۱۵۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۲
کیت میدلتون، دوشز کمبریج و یکی از مشهورترین زنان جهان و همسر شاهزاده ویلیام با وجود مقام سلطنتی ثروت زیادی ندارد.
آرمان پرس l کیت میدلتون 35 ساله که به زودی فرزند سومش را به دنیا می آورد، قبل از ازدواج با شاهزاده ویلیام، در شرکت خانوادگی خودشان کار می کرد. او بیشتر وقت خود را به پشتیبانی از موسسات خیریه سپری می کرد.


پس از ازدواج با شاهزاده ، پرنس چارلز ،جانشین ملکه الیزابت و پدر شاهزاده ویلیام، هزینه های کیت را همانند دو پسرش بر عهده گرفت. این هزینه ها شامل رخت و لباس، آرایش، جواهرات، سفرها وغیره هستند و کیت نیز مجبور نیست برای تامین هزینه های خود از پس انداز و پول شخصی خود به عنوان یکی از اعضای خانواده سلطنتی استفاده کند.


این سوال مطرح است که ثروت خالص کیت میدلتون چقدر است؟ ثروت شخصی دوشز کمبریج به صورت دقیق معلوم نیست. با این حال، پایگاه (Celebrity Net Worth) بررسی ثروت خالص چهره های مشهور، ثروت میدلتون را 7 میلیون و 600 هزار پوند تخمین زده است که با تکیه زدن پرنس چارلز به تخت سلطنت، ثروت کیت و ویلیام نیز سر به فلک خواهد کشید، زیرا آنها از سود «کورنال» —بخشی از اموال سلطنتی- نیز بهره مند می شوند. هم اکنون این سود به پرنس چارلز تعلق دارد.


ثروت کیت در حال حاضر، در مقایسه با دیگر اعضای خانواده سلطنتی از جمله ملکه الیزابت بسیار اندک است. دفتر املاک سلطنتی انگلیس ارزش مجموع املاک تحت اختیار ملکه الیزابت 13 میلیارد و 100 میلیون پوند است که در سال 2016 حدود 328 میلیون و 800 هزار پوند درآمد داشته است.

 

اسپوتنیک

برچسب ها: ملکه انگلیس
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل