کد خبر: ۶۲۲۳۷
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۴
از توقیف‌کنندگان کیهان می‌پرسم اگر امام حسین(ع) حضور داشتند از آل‌سعود حمایت می‌کردند یا مردم مظلوم یمن؟
آرمان پرس l  مدیر مسئول کیهان : کیهان را فقط به این جرم توقیف کرده‌اند که خبر تهدید انصارالله علیه آل‌سعود و امارات را پوشش داده و سوال ما این است که این اقدام مشترک وزارت ارشاد، شورای‌عالی امنیت ملی و دادستانی تهران، غیر از ارسال پیام حمایت برای رژیم‌های جنایتکار آل‌سعود و امارات چه مفهوم دیگری می‌تواند داشته باشد؟!
 
بنده از دادستان تهران و دبیر شورای‌عالی امنیت و وزیر ارشاد دعوت می‌کنم که اگر اقدام خود را قانونی و به نفع مصالح ملی کشور می‌دانند در یک مناظره تلویزیونی شرکت کنند و از اقدامی که انجام داده‌اند دفاع کنند. این یک درخواست منطقی است و نباید از پذیرش آن شانه خالی کنند.
کیهان برای اثبات قانونی بودن حرکت خود اسناد و دلایل مستحکم و غیرقابل انکاری دارد که به وضوح نشان می‌دهد اقدام ما دقیقا در جهت مصالح و امنیت ملی بوده و توقیف کیهان در نقطه مقابل آن است

آقایان از شيفتگان امام حسين(ع) هستند بنابراين انتظار می‌رود لااقل به این سوال پاسخ دهند که اگر امام حسین حضور داشتند از آل‌سعود و امارات حمایت می‌کردند یا از مسلمانان مظلوم یمن؟! پاسخ این سئوال به وضوح نشان خواهد داد که حق با کیهان است یا کسانی که کیهان را توقیف کرده‌اند!
آقایان می‌توانند به نظر صریح حضرت امام که یک فرمول منطقی نیز هست مراجعه کنند و اقدام خود را به ارزیابی بنشینند؛ امام راحل بارها می‌فرمودند: اگر دشمنان اسلام و انقلاب از اقدامی که انجام داده‌اید حمایت کردند، در حرکت خود شک کنید. آقایان نیم نگاهی به رسانه‌های دشمنان تابلودار و قسم خورده جمهوری اسلامی بیندازند و ببینند با چه ذوق‌زدگی از توقیف کیهان حمایت کرده و برای توقیف‌کنندگان هورا می‌کشند و با چه کینه عميقی از کیهان و تیترها و نوشته‌های آن یاد می‌کنند.
برچسب ها: کیهان
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل