کد خبر: ۶۲۳۹۱
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۰۹:۱۵
آرمان پرس l  هفته نامه مثلث در مطلبی به قلم مصطفی صادقی با اشاره به جنجال های هفته ای اخیر در مورد عدالتخواهان و نیز احمدی نژاد در ادعایی نوشته است:

در ماجرایی که اتاق عملیات اصلاح طلبان علیه محمدباقر قالیباف طراحی کرده بود کدام بخش از جریان حزب اللهی همراه عملیات کنندگان قرار گرفت؟[!] آیا غیر از این است که همین به اصطلاح عدالتخواهان هلهله کشان به استقبال سرباز عملیات کننده رفتند و آشکار و رسمی در زمین رقیب بازی کردند و تا توانستند تیشه به ریشه جریان ارزشی کشور زدند؛ آن هم برای ماجرایی که رسیدگی قضایی به ان نشان داد که ماجرا از اساس چه بوده است. به قول یکی از رفقای هم جناحی، عدالتخواهان برای مبارزه با فساد، حاضر می شوند با یک جنبش سبزی متحد شوند.
 
او در بخش دیگری از یادداشت خود نوشته است:

درست در میانه همین اتفاقات اخیر یک بازی دبگر هم کليد زده شده است. چناب محمود احمدى نژاد یک ویدیو از خودش منتشر کرده و آنچنان حرف هایی رده که به قول حسام الدین آشنا هم نباید جوابش را داد و هم نمی‌توان جوابش را نداد. او که در همه این سال بر منطق و محور تهمت و اتهام به این و آن کارش را پیش برده حالا این بار آن چه را نداشته رو کرده است. به اسم حقیقت گویی، به اسم افشاگری، به اسم تلاش برای عدالتخواهی.او روشن و صریح به چند مسئول جمهوری اسلامی اتهام توطئه چینی با اجنبی آن هم دولت انگلیس برای براندازی دولتش زده است. گفته است فیلم دارد، عکس دارد، صوت دارد مثل همیشه! امامعلوم نیست جناب ایشان اگر چنین اسناد مهم و گران بهایی داشته اند که چرا آن را همان زمان رو نکرده اند؟ مصلحت اندیشی؟ نه اصلا به ایشان چنین صفتی الصاق نمی شود. کجا در این چند سال محمود احمدی نژاد مصلجت پیشه کرده و سکوت را بر هر چیز دیگری ترجیح داده است. خوب نگاه کنید او چه می کند، خوب نگاه کنید، او چه می گوید و خوب بفهمید او چه میخواهد. بازی او چندان هم که خودش فکر می کند پیچیده نیست. باید دید او در این چندماه کجا را نشانه رفته است. ببینید او در این چند سال از دولت دومش تا امروز کجاها را متهم ساخته است. همه چیز معلوم است؛ همه چیز روشن است؛ همه هم فهمیده اند.
برچسب ها: احمدی نژاد
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل