کد خبر: ۶۲۴۱۱
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۰
ادعايي كه شرق در مورد قاليباف مي‌كند، معلوم نيست به جايي مستند است يا نه، اما اينكه شهرداري را كه همسوي خودت است در عدم رعايت قانون، شبيه همان شهرداري بداني كه هنوز هم دست از تخريبش برنداشته‌اي، جالب توجه است. نجفي رسانه‌هاي اصلاح‌طلب را خيلي زودتر از آنچه تصورش مي‌رفت، نااميد كرد.
آرمان پرس l  روزنامه شرق كه يد طولايي در تخريب محمدباقر قاليباف، شهردار سابق تهران دارد و از سويي مدافع شهردار شدن محمدعلي نجفي بود، هنوز دو سه ماهي از شهرداري نجفي نگذشته، او را شبيه قاليباف دانست! شرق با تيتر «شباهت نجفي و قاليباف» مي‌نويسد: «سريال پست‌گرفتن بازنشستگان در شهرداري همچنان ادامه دارد. اين در حالي است كه بر اساس قانون چنين اقدامي غيرقانوني و ممنوع است، با اين حال اگرچه قوانين براي قاليباف و نجفي يكي است اما هر دو آنها نشان داده‌اند در بي‌تفاوتي نسبت به اين بخش از قانون شبيه هم عمل مي‌كنند. چه آن روز كه شهردار سابق ٦٠٠ نيروي بازنشسته را از نهادهاي نظامي به شهرداري آورد و چه حالا كه شهردار جديد پشت سر هم به بازنشستگان مسئوليت و سمت مي‌دهد.»

به گزارش جوان، ادعايي كه شرق در مورد قاليباف مي‌كند، معلوم نيست به جايي مستند است يا نه، اما اينكه شهرداري را كه همسوي خودت است در عدم رعايت قانون، شبيه همان شهرداري بداني كه هنوز هم دست از تخريبش برنداشته‌اي، جالب توجه است. نجفي رسانه‌هاي اصلاح‌طلب را خيلي زودتر از آنچه تصورش مي‌رفت، نااميد كرد.
برچسب ها: قاليباف
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل