کد خبر: ۶۳۰۴۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۳۰

آرمان پرس l  روزنامه آفتاب یزد در گزارشی با عنوان «پرواز وعده‌ها» نوشت:

«صادق زیباکلام در ذکر دلایلش برای استعفای اسحاق جهانگیری در همین روزنامه از عدم وجود دورنمای امیدبخش برای بهبود شرایط و موفقیت‌های اقتصادی دولت دوازدهم سخن می‌گوید. عملکرد تیم اقتصادی که بخش عمده‌ای از گزارش تلویزیونی صد روزه رئیس جمهور را در بر گرفت، یأس اصلاح طلبان را از این شراکت پرهزینه با اعتدالیون عمیق‌تر کرد».

گفتنی است اصلاح طلبان که روزی خود را عامل رأی آوردن رئیس‌جمهور می‌دانست و سهم خود را تمام و کمال از دولت دریافت کرد، حال با مشاهده واقعیت‌های جامعه، به مرزبندی با دولت برآمده است.

مدتی است که تعدادی از صاحبنظران اصلاحات در تلاشند هر طور شده خط‌کشی با دولت را پر رنگ و سهم خود را در بروز مشکلات امروز کشور کمرنگ کنند، چرا که ایجاد این تصور در جامعه را به نوعی برگ برنده خود در انتخابات آینده می‌دانند.

بی مسئولیتی اصلاح طلبان و بی توجهی به دغدغه‌ها و مشکلات مردم از سوی این جریان در حالی است که تنها ۱۰۰ روز از آغاز به کار دولت دوازدهم سپری شده است.

نوع رفتار اصلاح‌طلبان با دولت دوازدهم، ادامه راهی است که اصلاح‌طلبان در دولت یازدهم دنبال کردند و نتیجه آن، ناکارآمدی اقتصادی، بر زمین ماندن بسیاری از وعده‌ها، تحمیل تحریم‌های بیشتر به جای لغو تحریم‌ها و حاشیه‌سازی‌های مصنوعی بود که اتلاف نیروی دولت و هزینه شدن امکانات و ظرفیت‌ها در جاده‌های فرعی را به دنبال داشت.
منبع: مشرق
برچسب ها: اصلاح طلبان
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل