کد خبر: ۶۳۰۷۳
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۹
خانم جهانگیر نماینده سازمان به اصطلاح حقوق بشر در دفاع از کارکنان بی بی سی فارسی- که توسط ایران ممنوع المعامله شده اند- می گوید کانال این رسانه حدود یک میلیون عضو دارد.
آرمان پرس l  عبدالله گنجی طی یادداشتی در کانال تلگرامی خود نوشت: خانم جهانگیر نماینده سازمان به اصطلاح حقوق بشر در دفاع از کارکنان بی بی سی فارسی- که توسط ایران ممنوع المعامله شده اند- می گوید کانال این رسانه حدود یک میلیون عضو دارد.

آمدنیوز هم چند صد هزار عضو دارد. ظاهرا  میزان اعضا یا ممبرهای یک کانال شاخصی بر جایگاه اجتماعی،مخاطب شناسی و اثر گذاری آن محسوب می شود . اما  لا اقل در خصوص این دو کانال سوگمندانه باید گفت اکثریت اعضای آنها   دوستداران و خواص انقلاب اسلامی  هستند که متاسفانه و بدون اینکه بخواهند برای ضد انقلاب و دشمن  تراز مرجعیت و جایگاه اجتماعی  تولید کرده اند.

به صورت میدانی با بیش از بیست نفر از نیروهای مومن به انقلاب چک کردم، 9نفر آنان در کانال بی بی سی بودند و حس کنجکاوی و اینکه دشمن چه می گوید را دلیل آن اعلام کردند. اکر این عدد قابل  تعمیم باشد کمتر از پنجاه درصد اعضای کانال بی بی سی به صورت قطعی آن را قبول ندارند.

در باره آمد نیوز  بعداز بارگذاری هر پست ، حدود بیست نفر  حزب الهی آن را برای بنده در خصوصی ارسال می کنند که  خودشان هیچ یک از آن  خبر ها را قبول ندارند.

نتیجه این که بچه حزب الهی ها باید تصمیم بگیرند و از کانال های این چنینی خارج شوند و بی جهت برای آنان سیاهی لشگر ،مخاطب و سرمایه اجتماعی تولید نکنند.این نهضت را شروع کنید تا واقعیت  و وزن آنان روشن شود.
برچسب ها: عبدالله گنجی
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل