کد خبر: ۶۳۰۹۲
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۴۶
*محمدعلی ابطحی - رئیس دفتر رئیس‌جمهور اصلاحات نوشت: مهم نیست با قاسم سلیمانی و سیاست‌های فرامنطقه‌ای جمهوری اسلامی موافق باشیم یا نباشیم. اما حس زیبایی است که یک فرمانده ایرانی نامه رئیس سیا را نه می‌خواند و نه تحویل می‌گیرد.
آرمان پرس l  به گزارش جهان نيوز، محمدعلی ابطحی، از چهره‌های مطرح اصلاح‌طلبان و رئیس دفتر رئیس‌جمهور اصلاحات در کانال تلگرامی‌اش درباره حاج‌قاسم سلیمانی نوشت:

وقتی در خبرها خواندم که سردار محبوب ایرانی، قاسم سلیمانی نامه رییس سازمان سیا را نخوانده، پس فرستاده غرور وصف ناشدنی در وجودم حس کردم. دوست داشتم دستش را ببوسم.

مهم نیست با قاسم سلیمانی وسیاست‌های فرا منطقه ای جمهوری اسلامی موافق باشیم یا نباشیم. اما حس زیبایی است که یک فرمانده ایرانی نامه رییس سیا را نه می خواند و نه تحویل می گیرد.

مفهوم استقلال که در شعارهای انقلاب بود همین رفتارهاست که جلو دخالت خارجی باید مغرورانه رفتار کرد.

گفتنی است؛ حجت الاسلام محمدی گلپایگانی، رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت:
همین اواخر زمانی که قاسم سلیمانی در بوکمال بود، رئیس سازمان سیا به وسیله یکی از رابطان خود در منطقه، نامه‌ای برای سردار سلیمانی فرستاد اما ایشان گفت «نامه تو را نمی‌گیرم و نمی خوانم و اصلا با این افراد صحبتی ندارم»؛ این‌ها چه کسانی هستند که با استکبار این‌گونه برخورد می‌کنند؟

«مایک پمپئو» رئیس سازمان مرکزی اطلاعات (C.I.A) نیز این خبر را تصدیق کرد و گفت: نامه‌ای برای فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران ایران فرستادم و اما او حتی نامه را باز نکرد.
برچسب ها: خاتمی
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل