کد خبر: ۶۳۱۳۴
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۲:۱۹
این ژنرالِ کم خرد، در تمامی سال های جنگ تحمیلی رژیم بعث «صدام» علیه ایران اسلامی، تمام قد در کنارِ آن دیکتاتور دیوانه ایستاد
آرمان پرس l  روز گذشته، دوشنبه، 13 آذر 1396 شمسی، «علی عبد الله صالح عفاش» رییس جمهور سابق «یمن»، پس از اقدام به برپایی شورش و آشوب علیه انقلابیون یمنی، زمانی که به دنبال شکست طرحِ مورد نظرش، در حال فرار از «صنعا» به «مارب» بود، به قتل رسید و به این ترتیب، پرونده ی زندگی دنیایی یکی ذیگر از جباران خون‌ریزِ تاریخ بسته شد. او که از طوفان درهم کوبنده ی «بیداری اسلامی» با حمایت طواغیت هم پیمانش، جان بدر برده بود، از آخرین فرصتی که انقلابیون در اختیارش قرار داده بودند استفاده نکرد و راه خیانت و غدر را در پیش گرفت و جان بر سر آخرین «بی خردی» خود نهاد.

کارنامه‌ی  «علی عبد الله صالح» در مدت طولانی زمامداری‌اش بر کشور پرنعمت اما فلاکت زده‌ی «یمن» برگ های سیاه و ننگین بسیاری دارد که برخی از آن ها هرگز از یادِ ملت ایران نخواهد رفت. این ژنرالِ کم خرد، در تمامی سال های جنگ تحمیلی رژیم بعث «صدام» علیه ایران اسلامی، تمام قد در کنارِ آن دیکتاتور دیوانه ایستاد و در نهایت عاقبتی ذلت بارتر از او یافت و به درک واصل شد.


برچسب ها: عبدالله صالح
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل