کد خبر: ۶۳۱۳۸
تاریخ انتشار: ۱۴ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۰
بی مرزی بی شرمی!
*بفرموده (!) نتانیاهو و به بهانه احتراز کشتی گیر ایران از ایستادن مقابل حریف اسرائیلی اش، مشارالیه فرموده اند: باید به ایرانیان نشان داد متنفر بودن از دیگران از آنها قهرمان نمی سازد!/ *بالغ بر ۲۵۰۰ سال است که در عید پوریم تان سالگرد قتل عام ناجوانمردانه ۷۵۰۰۰ نفر از ایرانیان را به شادی و مسرت جشن می گیرید. آن هم ایرانیانی که
آرمان پرس l  داریوش سجادی_فعالِ اصلاح طلبِ سابق و تحلیلگر مسائل سیاسی_ در مطلبی با عنوان "بی مرزی بی شرمی!" نوشت:

واکنش نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی نسبت به کشتی نگرفتن علیرضا کریمی مقابل حریفی از اسرائیل حکایت از آن دارد که زمامداران دولت نامشروع اسرائیل یا سفیه اند و یا مخاطبان خود را سفیه می انگارند!

بفرموده (!) نتانیاهو و به بهانه احتراز کشتی گیر ایران از ایستادن مقابل حریف اسرائیلی اش، مشارالیه فرموده اند: باید به ایرانیان نشان داد متنفر بودن از دیگران از آنها قهرمان نمی سازد!

سبحان الله که تیز بینی عبید زاکانی محقق و مژدگانی که گربه مفروض ایشان عابد شد. ظاهرا نتانیاهو مبتلا به زوال عقل شده و در موقعیتی از منبر  اخلاق بالا رفته و توصیه به پرهیز از نفرت می فرمایند که هنوز یک هفته از اظهارات تنفر برانگیز و مالیخولیائی «موشه یعلون» وزیر جنگ سابق دولت کودک کش اسرائیل نمی گذرد که از منتهی الیه بی شرمی و با کمال وقاحت اظهار داشت:
هیچ کس در کنست و دولت پیدا نمی‌شود که به اندازه من عرب و فلسطینی کشته باشد!

آقای نتانیاهو!
سواری پیش کش تان ! شما چاک زین را بچسبید تا خدای ناکرده زهوارتان در نرود!
حضرتعالی اساسا توان هجای شرف و محبت را دارید تا بخواهید ایرانیان را مشق ملاطفت و املای شفقت بیاموزانید!

مردک بی آزرم!
بالغ بر ۲۵۰۰ سال است که در عید پوریم تان سالگرد قتل عام ناجوانمردانه ۷۵۰۰۰ نفر از ایرانیان را به شادی و مسرت جشن می گیرید. آن هم ایرانیانی که رهائی بخش یهود از جائریت بخت النصر بودند و علی رغم آن ناسپاسی اکنون و بی شرمانه برای ایرانیان نسخه نفرت گریزی می پیچید!

خود را ا-ل-ا-غ انگاشته اید یا مخاطب را دراز گوش تلقی فرموده اید!

کاش بی شرمی مرز داشت!

* منبع : کانال تلگرامی داریوش سجادی
*آدرس: https://t.me/dariushsajjadi44

برچسب ها: نتانیاهو
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل