کد خبر: ۶۳۲۰۹
تاریخ انتشار: ۱۶ آذر ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۷
*خطاب حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای آملی لاریجانی! : ریاست قوه قضائیه ما و تمام مردم ایران منتظر رسیدگی به پرونده حقوق‌های نجومی،...... هستیم و یقین داریم در نظام جهموری اسلامی ایران حتما و به صورت جدی این موارد را پیگیری خواهد شد تا مردم در عملکرد قوه قضائیه شک نکنند و با برخورد با این گونه موضوع ها دل گرم شوند و دست اشخاص ویژه خوار و چپاول گر از بیت المال مسلمین کوتاه شود که باعث دل گرمی و خوشنودی مردم خواهد شد .

آرمان پرس l  شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران صبح امروز به مناسبت روز دانشجو بر سر مزار شهدای دانشجوی 16 آذر 1332 در آرامستان امام زاده عبدالله شهر ری مراسمی برگزار کرد.

همچنین شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران بیانیه‌ای صادر کرد که در این بیانیه آمده است: خون‌هایی که در16آذر1332سنگفرش دانشگاه تهران شد، امتداد مظلومیت همه مستضعفان، محرومان و ستمدیدگان در برابر مستکبران وشیاطین بزرگ تاریخ بود.
16آذر یادآوربیداری جوانان این مرز وبوم است،یادآور ایستادگی ایران و ایرانی در مقابل دست درازی به حقوق مسلمش؛ دانشجو مظهر بیداری و دانشگاه نماد آگاهی‌رسانی و مبدا تحولات کشور است. استقلال و آزادی و امنیت فضای دانشگاه به موازات استقلال،‌ آزادی و امنیت روانی واخلاقی جامعه است. محدود کردن دانشگاه به معنای عدم تحرک و پویایی جوانان انقلابی و مسلمان ماست.
در ادامه این بیانیه عنوان شد: امسال که روز دانشجو همزمان با دستور خبیثانه ترامپ مبنی بر اعلام قدس شریف به عنوان پایتخت رژیم نامشروع صهیونیستی همزمان گشت گویی همین دیروز بود که دانشگاه تهران در خون غلتیده بود و دیوارهایش بوی خون به خود گرفته بود تا بار دیگر خون غیرت و شجاعت را در رگ های دانشجویان مسلمان به جوش انداخته شود و شروع عرصه جدید در راه مبارزه با این رژیم کودک کش باشد.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران اعلام کرد: رژیم غاصب صهیونیستی سال‌هاست که به عنوان غدّه‌ای چرکین و سرطانی توسط کشور استعمارگری همچون انگلستان و ایادی آن در منطقه پایه‌گذاری شده و متأسفانه امروز این سرطان بدخیم دامن‌گیر برخی کشورهای عربی منطقه نیز شده است.
شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان تهران اعلام کرد: اما از طرفی ضمیر آگاه و وجدان بیدار ملت‌های مسلمان و حتی ملت‌های آزاده و غیرمسلمان کشورهای مختلف جهان علیه این اقدام حاکی از حقانیت غیرقابل کتمان مردم مسلمان منطقه برای مردم دنیاست هر چند دولت‌های استکباری و ایادی دست‌نشانده‌شان مصداق بارز آیه شریفه «عم بکم عمی و هم لایعقلون» باشند.
در این بیانیه آمده است: نکته بعدی خطاب حجت الاسلام والمسلمین جناب آقای آملی لاریجانی است ! ریاست قوه قضائیه ما و تمام مردم ایران منتظر رسیدگی به پرونده حقوق‌های نجومی،...... هستیم و یقین داریم در نظام جهموری اسلامی ایران حتما و به صورت جدی این موارد را پیگیری خواهد شد تا مردم در عملکرد قوه قضائیه شک نکنند و با برخورد با این گونه موضوع ها دل گرم شوند و دست اشخاص ویژه خوار و چپاول گر از بیت المال مسلمین کوتاه شود که باعث دل گرمی و خوشنودی مردم خواهد شد .

در ادامه این بیانیه آمده است: موضوع دیگر که باید در راس امور دولت قرار گیرد موضوع اقتصاد مقاومتی است. اقتصادی مقاومتی یعنی استکبارستیزی هم در اعتقاد و هم در عمل که این مهم باعث می‌شود تولید داخلی رونق پیدا کرده بیماری‌های اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی ما درمان شود. در پی این درمان افزایش قدرت در جهان و تحمل کردن و مقابله به مثل کردن در برابر زور گویی های ظالمان و صدور انقلاب اسلامی ایران که زمینه ساز ظهور امام عصر (عج) و پایان دادن به زندگی شیطان بزرگ و هم عهدان اوست.

در پایان شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان تهران،‌ضمن پاسداشت روز 16 آذر،‌ روز استکبار ستیزی، عهد قدیمی خود را بامقام عظمای ولایت،‌حضرت امام خامنه ای، آرمانهای امام خمینی (ره) و شهدای انقلاب تازه کرده و اعلام کرد: همنوا با شهدای دانشگاه تهران زمزمه می‌کنیم که :تا شرک و کفر هست،‌ مبارزه هست و تا مبارزه هست، ما هستیم.

منبع: فارس
برچسب ها: آملی لاریجانی
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل