کد خبر: ۶۳۸۶۰
تاریخ انتشار: ۰۴ دی ۱۳۹۶ - ۲۲:۱۰
تعداد نظرات: ۱ نظر
بعضی از ماها اصلا به ابعاد مساله فکر نمی کنیم
*جناب محسن هاشمی گفته" 9 دی به فتنه 88 پایان داد" و بعد بر نقش رهبری و مردم در جمع کردن فتنه صحه گذاشته است/ *اظهار نظر او مهمتر از تکرار همین عبارت از دهان ده نفر حزب الهی است. حرف نظام در سالهای گذشته با سران اصلاحات همین بوده است که اگر صداقت دارید فتنه را محکوم کنید/ *اکنون محسن هاشمی این حرف را زده است و خروارها فحش و مذمت از درون جریان خود دریافت کرده است ...
آرمان پرس l  عبدالله گنجی_ تحلیلگر مسائل سیاسی و بین الملل در مطلبی با عنوان "محسن هاشمی تشکر لازم دارد یا شماتت؟" آورده است:

یعنی هم وجود فتنه را پذیرفته است و هم تدبیر رهبری و نقش مردم را بیان نموده است.حالا برخی جوانان حزب الهی از اینکه او حرف ماها را زده است چه می کنند؟ این اظهار نظر برای ایشان در درون جریان و خانواده کم هزینه ندارد. کمتر اصلاح طلبی جسارت دارد" فتنه بودگی" را بپذیرد. حال باید نیروهای مومن به انقلاب چه برخوردی با ایشان بکنند؟

http://armanpress.ir/files/fa/news/1396/10/3/99769_882.jpg

در دو روز گذشته گفتند:

"چرا اینقدر دیر؟"،"شما که خانواده تان در فتنه بود"،" پدر شما که ......"

نوع مواجهه با ایشان نشان می دهد بعضی از ماها اصلا به ابعاد مساله فکر نمی کنیم و از جامع الاطراف دیدن مساله عاجزیم. عواطف غلبه می کند و همه مسائل خانواده هاشمی را یکجا به میدان پاسخ می آوریم. به تعبیر بهتر راهی جز نیت خوانی و باسر در شکم طرف رفتن بلد نیستیم.

محسن هاشمی اینجا حرف اصلاح طلبان را زده است؟ بودن برادر و خواهرش در فتنه را منکر شده است؟ خیر.

اظهار نظر او مهمتر از تکرار همین عبارت از دهان ده نفر حزب الهی  است. حرف نظام در سالهای گذشته با سران اصلاحات همین بوده است که اگر صداقت دارید فتنه را محکوم کنید و از مظلومیت نظام دفاع کنید.

اکنون محسن هاشمی - که نمی دانم فقدان پدر در این اظهار نظر چقدر اثر داشته است- این حرف را زده است و خروارها فحش و مذمت از درون جریان خود دریافت کرده است.

حزب الله باید اظهار نظر ایشان را یک گام به جلو بداند و تشکر و استقبال کند تا مرز اصلاح طلبان با فتنه گران به وضوح دیده شود. "آورده سوزی"  و شماتت در اینجا بی تدبیری است.


*منبع  : کانال تلگرامی عبدالله گنجی | جهاد تبیین
*آدرس:  https://t.me/dr_a_ganji
آی دی :  Dr_A_Ganji@
برچسب ها: محسن هاشمی
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان l_sar_comment
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۴
0
0
اقای گنجی اخیرا تحلیل هایتان بوی یک نوع همزیستی مسالمت امیز و روشنفکران میدهد.در هر حرفی از یک ادمی که سیاسی ترین خانواده در این چند سال بوده ابعادی وجود داره و با یک موضع گیری که از نظر خودم کامل حساب شده و در راستای خرید ابرو برای پدری که با مهر یکی از اصلی ترین سران فتنه شناخته شده از دنیا رفت و تحریف تاریخ برای نسل اینده و زمینه سازی احیای این خانواده دست و پا میزنند و اصلا ربطی به اینکه داره فحش میخوره از جریان فتنه و اصلاح طلب نداره.
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل