کد خبر: ۶۴۰۰۳
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۳
سخنگوی هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری در جمع مردم ملارد گفت: نباید اجازه سوء استفاده ضد انقلاب از اعتراضات مردمی داده شود.

آرمان پرس l  سخنگوی هیات رییسه مجلس خبرگان رهبری در جمع مردم ملارد گفت: نباید اجازه سوء استفاده ضد انقلاب از اعتراضات مردمی داده شود.

وی فضای مجازی را یکی از ابزارهای دشمن برای مقابله با نظام اسلامی دانست و گفت: در سال ۸۸ از این ابزار بهره بردند، البته فضای مجازی یک ظرفیت است، اما در حال حاضر دشمن در حال استفاده از آن است، فضای مجازی اکنون در حال بحران سازی است، به عنوان یک مطلع می گویم، هیچ کشوری مانند کشور ما فضای مجازی را باز نگذاشته است، چین و روسیه بستر فضای مجازی و کلید آن را دست خود نگاه داشته اند، اما برخی ها می گویند، اجازه نمی دهیم نزدیک فضای مجازی شوید، نتیجه این می شود، که یک روز در مشهد و ... از این ابزار استفاده بد کرده و تنها راه مقابله با آن اینترنت ملی و اینترانت است، نباید اجازه دهیم امریکا هر غلطی می خواهد در فضای مجازی کشور ما بکند.

وی موضع اپوزوسیونی برخی از مسئولین قبلی و فعلی نظام را مورد اشاره قرار داد و گفت: فردی که ۱۰ سال بر مقدرات این کشور مسلط بوده است، حال در قالب یک اپوزسیون لجن پراکنی کرده و از این شهر به آن شهر سفر می کند، اهانت به مسئولان عالی نظام کرده و اراجیف می گوید، زیر سوال بردن روسای مشروع نظام اعم از قوه مجریه، مقننه و قضاییه ضد ولایت فقیه است.

امام جمعه موقت تهران اغتشاش و موج سواری را مورد اشاره قرار داد و گفت: مالبختگان موسسات اعتباری ۸۰ درصد افراد تجمع کننده در این شهرها بوده که حق خود را می خواهند، اگر بانک مرکزی یا به این موسسات اعتباری مجوز داده باید پول مردم را بدهد و اگر مجوز نداده چرا اجازه چندین سال کار به آن ها داده است، شهرداری به کسانی که مجوز ساخت نداده اجازه فعالیت نمی دهد، که کار درستی است، ضد انقلاب می آید و مانند مشهد سوار بر موج می شود.

وی با بیان این که نباید اجازه دهیم ضد انقلاب از اعتراض مردم سوء استفاده کند، گفت: دروغ، تهمت، افترا و بی حیثیت کردن چهره های تاثیر گذار نظام با استفاده از فضای مجازی یکی از راه ها و ابزار دشمن است.

وی با بیان این که نباید هر معترضی را ضد انقلاب دانست، گفت: نباید انتقاد به هر فرد را انتقاد به نظام خواند، نباید انگ ضد انقلاب به برخی مردم معترض زد، البته اعتراضات هم نباید سبب موج سواری دشمنان شود، سروران من دشمن قصد ناامیدی مردم را دارد، باید بر امید بدمیم، آینده این کشور روشن است و این انقلاب اسلامی به دست نسل فاطمه(س) تا ظهور بقیه الله(عج) خواهد ماند.

امام جمعه موقت تهران دفاع از نظام را موضع حق دانست و گفت: حضور در مراسم ۹ دی و ۲۲ بهمن تقویت نظام اسلامی است و مسئولین هر کدام خود باید پاسخگوی عملشان باشند.

برچسب ها: خاتمی
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل