کد خبر: ۶۴۴۸۷
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۶ - ۱۵:۰۰
عصر ایران _ خبرگزاری اصلاح طلب نوشت:

در پي اين اتفاق، منوچهر محمدي در توضيحي به « روزنامه شرق» روزنامه اصلاح طلب گفت: «اينکه از يک مصاحبه طولاني، چند کلمه از آن برگرفته شود و به‌خاطر تسويه‌حساب سياسي آن قسمت از مصاحبه را بزرگ‌نمايي کنند، از اخلاق‌هاي نادرستي است که جا دارد به‌خاطر آن گريست، اما با توجه به شأن و مقام مرحوم آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني، احساس مي‌کنم بايد در مورد اين قسمت از مصاحبه توضيحي ارائه کنم: واقعيت اين است که متن فيلم تبليغاتي آيت‌الله هاشمي‌رفسنجاني را من نوشتم. طبيعي است که وقتي متني نوشته مي‌شود ادبيات و کلام زاييده ذهن نويسنده آن است. نکته مهم که البته من بايد در آن مصاحبه به آن اشاره مي‌کردم اين بود که در طول فرايند فيلم‌برداري و ساخت اين فيلم، در مواقعي و گاهي به ميزان يک يا دو ساعت با شخص مرحوم هاشمي‌رفسنجاني صحبت مي‌کرديم که طبعا ايشان هم گاهي از گذشته‌ها حرف مي‌زدند و گاهي حتي درددل مي‌کردند، از جمله اينکه اين خاطره را البته نه با اين ادبيات، بلکه با ادبيات خودشان براي ما تعريف کردند که آن زمان هم درباره شهيد بهشتي حرف‌هايي زده مي‌شد.
بنده هم به‌عنوان نويسنده متن آن فيلم، مفهوم آن خاطره را به اين شکل روايت کردم، اما اصل خاطره درست و از طرف شخص مرحوم هاشمي نقل شده است».

*این گفته های درحالیست که این مصاحبه و پخش این تیتر که خاطره تخیلی بوده است ، دستپخت خودِ رسانه های اصلاح طلب است و فکر نمی کردند که این موضوع بین مردم پخش شود و تبدیل به جنجال شود. در آخر اما به دلیل اصول اخلاقی آرمان پرس لازم دانست این توضیحات راهم منتشر کند.
برچسب ها: منوچهر محمدي
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل