کد خبر: ۶۵۶۸۷
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۵
ما کجاییم در این بحر تفکر، تو کجایی؟
روحانی دلیل عدم تعادل نرخ ارز را تنها یک چیز می‌داند و آن هم جنبه «روانی و تبلیغاتی» است! / نرخ دلار در بازار به 4960 تومان رسید!/ «...» زل می زنی در صورتش و تامل می کنی که چه پاسخی باید بدهی از طرف رئیس دولت که همین چند وقت پیش گفتند خاطرش مکدر شده اما «...»
آرمان پرس l  «محمد ایمانی» - فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود در مطلبی با عنوان "ما کجاییم در این بحر تفکر، تو کجایی؟" نوشت:

می پرسد "اوضاع دلار چه می شود؛ می دانید که 4850 تومان شد؟!". زل می زنی در صورتش و تامل می کنی که چه پاسخی باید بدهی از طرف رئیس دولت که همین چند وقت پیش گفتند خاطرش مکدر شده اما چند روز بعد، خود او اطمینان داد جای هیچ گونه نگرانی درباره قیمت ارز نیست.

*... هنوز در حال تاملی، که مرد پرسشگر، خود پیشدستی می کند و می گوید "لابد غمی نیست؛ نرخ تورم که 8 درصد است، 2 درصد هم می گذارند روی آن و حقوق ها را 10 درصد افزایش می دهند"!

*نرخ ارز در یک سال 35 درصد گران شده  و لابد بر کاهش قدرت خرید مردم اثر می گذارد. مسکن در همین یک سال بیش از 20 درصد گران شده و البته قیمت اقلام مصرفی و خوراکی بسیار بیش از این درصد گران شده است.

*برخی مدیران دولتی اما آموخته اند انکار کنند و به زعم خود حاشیه و سوژه سرگرمی برای مردمی بسازند که درگیر همین واقعیت های تلخ و -بدتر از آن، انکار واقعیت های اقتصادی- هستند. مرحوم سعدی نغز سرود که ؛... ما کجاییم در این بحر تفکر، تو کجایی؟

*به گزارش آرمان پرس؛ لازم به ذکر است روحانی دلیل عدم تعادل نرخ ارز را تنها یک چیز می‌داند و آن هم جنبه «روانی و تبلیغاتی» است.

**تکمیلی: 
نرخ دلار در بازار به 4960 تومان رسید!


*منبع  :       کانال تلگرامی محمد ایمانی
*آدرس:  https://t.me/IMANImohamad51
*ID تلگرام:            IMANImohamad51@

برچسب ها: دلار
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل