کد خبر: ۶۵۸۶۴
تاریخ انتشار: ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۲:۲۴
تعداد نظرات: ۱ نظر
در این ویدئو که هنوز درستی و صحت آن تایید نشده است نشان می دهد نظامیانی که گفته می شود از ارتش ترکیه هستند به طور مستقیم به سر این دو زن اسیر کرد تیراندازی می کنند و سپس آنان را در حفره ای می اندازند و سپس به سوی جسد آن دو نیز تیراندازی می کنند.

دانلود -  زمان:   43 ثانیه - حجم: 6 mb

در شبکه های اجتماعی ویدئویی دست به دست می شود که در آن نظامیانی از ارتش ترکیه دو زنی را که لباس عناصر مسلح کرد را پوشیده اند و گفته می شود وابسته به یگان های مدافع خلق کرد هستند با شلیک مستقیم گلوله جنگی اعدام می کنند.

این در حالی است که پیشتر نیز عناصر مسلح تحت حمایت ترکیه یک جنگجوی زن کرد را کشتند و جسد او را مثله ( قطعه قطعه ) کردند که واکنش ها و خشم افکار عمومی را به همراه داشته است.

العالم گزارش داد این ها تصاویر و صحنه هایی است که در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود. صحنه هایی که در آن نظامیان ترکیه دو زن را در حالی که لباس عناصر مسلح کرد را بر تن دارند و به احتمال زیاد وابسته به یگان های مدافع خلق کرد هستند به طرز عجیبی با شلیک مستقیم اعدام می کنند.

در این ویدئو که هنوز درستی و صحت آن تایید نشده است نشان می دهد نظامیانی که گفته می شود از ارتش ترکیه هستند به طور مستقیم به سر این دو زن اسیر کرد تیراندازی می کنند و سپس آنان را در حفره ای می اندازند و سپس به سوی جسد آن دو نیز تیراندازی می کنند.


برچسب ها: ارتش ترکیه
نظرات بینندگان l_sar_comment
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
مجید
|
Spain
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۶/۱۲/۰۲
0
0
عجب کاری کردن این ترکها.اینها را مگر می گذارند زنده از آنجا در بروند!
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل