کد خبر: ۶۶۱۶۶
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۸
این ولایت فقیه است که جلوی دیکتاتوری را می گیرد
*احمدی نژاد در آخرین نامه اش به رهبری دو موضوع را مطالبه کرده است که ادعا ومطالبه موسوی در آن زمان بود؛ لذا امروز وجه تمایز احمدی نژاد و موسوی در دو چیز است و اشتراکشان دو چیز دیگر/ *نظام سال1388 از احمدی نژاد دفاع نکرد که از رای اکثریت و جمهوریت دفاع کرد و امروز نیز همان دفاع از جمهوریت ادامه دارد و ربطی به حسن روحانی ندارد.
آرمان پرس «عبدالله گنجی»-تحلیلگر مسائل سیاسی و تاریخِ جمهوری اسلامی در کانال تلگرامی خود در مطلبی با عنوان "دوتفاوت و دو تشابه موسوی و احمدی نژاد" نوشت:

بارها گفته و نوشته ام که آنچه در سال 1388 اتفاق افتاد یک طراحی از پیش انجام شده بود که ربطی به احمدی نژاد نداشت. اولین حجت هم نوع شعارهای مطروحه علیه اصل انقلاب ، ولایت فقیه و آرمانهای امام بود و دهها سند دیگر نیز وجود  دارد.

اما احمدی نژاد در آخرین نامه اش به رهبری دو موضوع را مطالبه کرده است که  ادعا ومطالبه موسوی  در آن زمان بود. لذا امروز وجه تمایز احمدی نژاد و موسوی در دو چیز است و اشتراکشان دو چیز دیگر.

تمایز اول  اینکه یکی در حصر و دیگری آزاد است  و دوم اینکه موسوی در حصر به یکی از کاندیدای تایید شده نظام رای داد اما احمدی نژاد و دوستان رای باطله دادند و اصرارداشتند دوربین ها هم ضبط  و منتشر کنند.

اما دو موضوع مطروحه احمدی نژاد عین موسوی است: 1- موسوی انتخابات را خیمه شب بازی دولت و صدا و سیما می دانست و احمدی نژاد آن را محصول مهندسی شورای نگهبان. حال همه منتظرند ببینند احمدی نژاد خودش را محصول مهندسی می دانند یا مثل همه مسائل دیگر خود را یک استثنا قلمداد می کند.

دوم  اینکه موسوی خواستار ابطال انتخابات و برگزاری انتخابات مجدد ریاست جمهوری بود. اما احمدی نژاد چند قدم جلوتر است یعنی هم خواستار ابطال انتخابات 1396 ریاست جمهوری است هم مجلس و هم عزل رئیس قوه قضائیه.

نتیجه اینکه احمدی نژاد برای هجو نظام حاضر است بدنامی و عدم مشروعیت خود را نیز اثبات و فریاد بزند.

اما نظام از اصول ثابت و مشخصی پیروی می کند. سال1388 از احمدی نژاد دفاع نکرد که از رای اکثریت و جمهوریت دفاع کرد و امروز نیز همان دفاع از جمهوریت ادامه دارد و ربطی به حسن روحانی ندارد.

این جمله امام را باید با طلا نوشت و همه جا نصب کرد که: "این ولایت فقیه است که جلوی دیکتاتوری را می گیرد". مصداق آن هم فرق نمی کند


*
منبع  :  کانال تلگرامی عبدالله گنجی | جهاد تبیین
*آدرس:                            https://t.me/dr_a_ganji
*ID تلگرام:                                       Dr_A_Ganji@  
برچسب ها: حسن روحانی
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
حمله تروریستی اهواز
حمله تروریستی اهواز همزمان با برگزاری مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ یک تیم تروریستی به مردم و حاضران در مراسم رژه حمله مسلحانه کرد. پس از آغاز مراسم رژه نیروهای مسلح دو نفر از پارک شهید سبحانی که پشت استیج رژه قرار دارد با به رگبار بستن مردم قصد حمله به جایگاه رژه را داشتند که نیروهای مسلح مستقر در محل رژه با دعوت مردم به پناه گرفتن با افراد مسلح درگیر شدند.
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس
عکس/ رژه بزرگ دریایی ارتش و سپاه در خلیج فارس همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس، یگان‌های شناوری سطحی، زیر سطحی، یگان‌های هوایی و دریایی نیروهای دریایی ارتش و سپاه به سرفرماندهی شناور شهید محمد ناظری نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، صبح امروز شنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۷ در آب‎های نیلگون خلیج فارس از مقابل جایگاه رژه رفتند.
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح
رژه ۳۱ شهریور نیروهای مسلح مراسم رژه بزرگ ۳۱ شهریور نیروهای مسلح همزمان با آغاز هفته دفاع مقدس در جوار حرم امام خمینی(ره) بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی برگزار شد.
اخبار بین الملل