کد خبر: ۶۶۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۳ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۲:۳۵
انقلاب که پیروز شد اسحاق جهانگیری 21 ساله بود.
انقلاب که پیروز شد اسحاق جهانگیری21 ساله بود. او سال 36  در توابع سیرجان از استان کرمان به دنیا آمد و الان 60 سال را هم گذرانده است. از اول انقلاب  مسئولیت داشت و در 26سالگی وارد مجلس شد و از آن روز تا کنون،در سرنوشت دیروز و امروزمردم موثر و نقش آفرین بوده است.

*جهانگیری مدارج تحصیلی را هم همزمان با مسئولیت های گوناگون اجرایی و تقنینی کسب کرد و اکنون با عنوان «دکتر» شناخته می شود.به حقیقت می توان گفت او که انسانی غیر آکادمیک و تربیت نشده برای امور مدیریتی بود،در تمام طول عمر انقلاب مشغول تجربه آموزی از جیب ایران و آزمون و خطا با زندگی مردم بوده است.

*حالا او که از بغل انقلاب به ثروت افسانه ای، مدرک دکترا،عالی ترین مناصب اجرایی و...دست یافته،موالید دهه 60 را مایه مصیبت و بدبختی می داند!

مشکل آنها تعداد زیادشان نیست،
*مشکل آنها جهانگیری ها هستند که با شصت هفتاد سال سن، صندلی اجرایی و قدرت را رها نمی کنند و کل مملکت را بچه هایی می دانند که بدون آنها هلاک می شوند!

*بدبختی مملکت همین مدیران دو چهره ای هستند که قبل از انتخابات قربان صدقه جوان ها می روند و بعد از انتخابات آنها را مصیبت می دانند!

*مدیرانی که حتی عرضه امور ساده ای مثل تنظیم زندگی مردم در سامانه دولت الکترونیک،اپ های خدماتی و مدیریتی، نرم افزارهای معمول و متعارف در همه جهان را ندارند و هنوز در عصر پسا رضا خان زندگی می کنند!

دهه شصتی ها که هیچ، تجربه و ارتباط من با دهه هفتادی ها اثبات کرده که آنها به مراتب بهتر از اغلب مدیران و مدعیان کنونی کشور بلدِکار هستند و اگر کشور یک دوره به آنها سپرده شود، صد سال جلو می افتد.

*مدیریت این جماعت اگر برای مردم تیره روزی و مشقت به ارمغان می آورد، در عوض به جای همه دهه شصتی ها در همه پروژه ها و معامله های چرب و شیرین برای خودشان و اطرافیانشان نان و آب  داشته!

مهدی جهانگیری نمونه ای از این قماش است که با حکم برادر جانش، رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی بخشی از کشور هم بود!!

*مهمترین هنر اینها در اقتصاد مقاومتی در اصل مقاومت در برابر راحت زندگی کردن مردم است!جهانگیری بعد از 4دهه مسئولیت،هر هنری داشته نشان داده و البته هر چه هم خواسته بدست آورده است،دیگر نه هنر و حرف نویی دارد نه منطقا غم معاش! اما بازهم نگران است!

سعدی چه خوش گفته :
چشم تنگ مرد دنیا دوست را
یا قناعت پر کند یا خاک گور*منبع      : کانال تلگرامی حسین شمسیان
*آدرس    :           https://t.me/H_shamsian
*ID تلگرام:                           H_shamsian@  
برچسب ها: انقلاب
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل