کد خبر: ۶۶۳۶۸
تاریخ انتشار: ۱۴ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۳۰
*20 سال است تراریخته می خوریم! من حق دارم بدانم چه می خورم/ *در آمریکا و اروپا کمپین راه انداخته اند که مصرف تراریخته ممنوع باشد/ *چرا رژیمِ صهیونیستی حتی یک متر اجازه کشتِ تراریخته را نمی دهد؟ او می داند که یک خطری وجود دارد/ *چرا اسرائیل اصرارِ زیادی دارد تا کشورهای اسلامی تراریخته شوند؟/ *صهیونیست ها در حال نابود کردنِ ذخایر ژنتیک ایران است


آرمان پرس l  از سرکردگان تراریخته در داخل کشورمان باید سؤال کرد که اگر "برنج تراریخته" سالم است، پس چرا هیچ کشوری در جهان مجوز کشت آن را نمی‌دهد؟ چرا چین به عنوان بزرگترین تولید‌کنندگان برنج جهان، اجازه کشت آن را نمی‌دهند؟!

*کشور برنج‌کار چین، سالهاست برنج تراریخته را ساخته است اما چرا اجازه کشت آن را نمی‌دهد؟ چرا به جای پیروی از 38 کشوری پیشرفته اروپایی و روسیه و ... که کشت تراریخته را ممنوع کرده‌اند از امریکا پیروی می‌شود؟  اگر محصولات تراریخته سالم است پس چرا رژیم صهیونیستی حتی اجازه کشت یک متر تراریخته را نمی‌دهد؟

*آیا می‌خواهند ایران را آزمایشگاه تراریخته کنند؟ چرا به خواسته عموم مردم ایران که تمایلی به مصرف تراریخته ندارند، توجه نمی‌‌شود؟ چرا دولت واردات، کشت و مصرف تراریخته را توسعه می‌دهد؟ چرا از مصرف سموم کشاورزی و کودهای شیمیایی حمایت می‌شود اما از کشاورزی ارگانیک حمایت نمی‌شود؟!

*اصرار دولت در مصوبه اخیر بر تبلیغ تولید و واردات محصولات تراریخته بسیار سؤال‌برانگیز است؛ در حالی که در ابلاغیه مقام معظم رهبری بر تولید محصولات سالم و ارگانیک تأکید شده اما محصولات تراریخته در تقابل و تعارض با محصولات ارگانیک قرار دارند. / *تسنیم


دانلود

بیوتروریسم چیست؟

برچسب ها: تراریخته
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل