کد خبر: ۶۶۳۸۲
تاریخ انتشار: ۱۵ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۱۹
آرمان پرس "ماموریت اوبامای فرانسوی"! این تیتر ارگان مطبوعاتی حزب اشرافی کارگزاران در روزی است که وزیر خارجه و رئیس جمهور فرانسه علیه قدرت منطفه ای و دفاعی ایران گزافه گویی کردند.  شبیه این تیتر را روزنامه آرمان (نزدیک به کارگزاران) برای وزیر خارجه گستاخ فرانسه زده است؛ " لودریان، میزبان ظریف در تهران"! لودریان صاحبخانه است!

*چرا برخی نشریات و سایت ها تا این حد بیگانه زده اند و مانند گماشته ها رفتار می کنند؟ اگر مسلمان هم نبودند و ایرانی و انسانی محض فکر می کردند، باز هم باید به گستاخی فرانسوی ها اعتراض می کردند، نه اینکه مانند دیلماج یا "امر بر" سفارت عمل کنند. اوباما با همه خباثت های پیشا برجامی (تحریم های فلج کننده و ترور و ...) و پسابرجامی اش، چه قدر اعتبار  داشت  که تازه با ذوق زدگی بخواهیم فرانسوی گستاخ را با او مقایسه کنیم و دلمان برای او غنج برود؟!

*تلخ تر اینکه هم اکنون، اقتصاد ما از صدقه سر کج فهمی برخی مدیران، به اقتصاد فرانسه یارانه می دهد؛ نشان به آن نشان که اقتصاد رکود زده این کشور از صدقه سر صادرات کالاهای مصرفی -بعضا دارای مشابه داخلی یا کالای لوکس و غیر ضروری- به ایران، وارد دوره رشد و رونق شده و منطقا باید آنها منت دار رونق شرکت های رنو و پژو و دامپروری خود باشند. اما بر عکس، مانند سگ هار عمل می کنند.

*پازل هنگامی کامل می شود که بدانیم محمد قوچانی سردبیر روزنامه کارگزاران (سازندگی)، پیش از این سردبیر روزنامه هم میهن بود و هنگام توهین نشریه فرانسوی شارلی ابدو به ساحت پیامبر اعظم (ص)، تیتر زد "من هم شارلی هستم"! بدتر این که همین فرد، ماه گذشته به عنوان مشاور و دبیر شورای بررسی‌های ویژه ریاست‌جمهوری منصوب شد. به نظر شما این قبیل افراد چه مشورتی می توانند بدهند؟

*روزنامه آفتاب‌یزد پس از انتصاب قوچانی نوشت «دولت همین‌قدر که بتواند مخالفان خود را سرگرم نگه دارد، کفایت می‌کند»! در پوشش حاشیه سازی ها و هیاهوی سرگرم کننده برخی مشاوران و مدیران نفوذ زده، کدام پروژه های یواشکی با غرب در حال اجراست؟ و مدیریت اشرافی به موازات باج دهی به غرب، کدام شرکت و کارخانه و رانت را -مانند کاری که باند کرباسچی (دبیرکل کارگزاران) و عبدالله نوری و قبه با کارخانه رشت الکتریک کردند- بالا می کشند؟


*منبع  :       کانال تلگرامی محمد ایمانی
*آدرس:   https://t.me/IMANImohamad51
*ID تلگرام:               IMANImohamad51@

برچسب ها: کارگزاران
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل