کد خبر: ۶۶۴۷۸
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۲:۳۶
تعداد نظرات: ۱ نظر
سرنوشتِ اکبرگنجی درانتظارِ تاج زاده؟
*منتشر کننده حرف های تاج زاده، سایت روزنامه اعتماد (وابسته به حضرتی عضو فراکسیون مدعیان اصلاحات و از رفقای شهرام جزایری مفسد بزرگ اقتصادی) است/ *تاج زاده (عضو مشترک احزاب مشارکت و مجاهدین انقلاب اسلامی) به تازگی پرده را کنار زده و گفته است "اکثریت اصلاح طلبان به جمهوری اسلامی ولایت فقیه اعتقاد ندارند".*اما چرا باید از سخنان تاج زاده استقبال کرد؟
آرمان پرس l  «محمد ایمانی» - فعال رسانه ای در کانال تلگرامی خود در مطلبی با عنوان "درباره یک نشتی؛ چرا باید از تاج زاده استقبال کرد؟؟!" نوشت:

مصطفی تاج زاده
(عضو مشترک احزاب منحله مشارکت و مجاهدین انقلاب) به تازگی پرده  را کنار زده  و گفته است "اکثریت اصلاح طلبان به جمهوری اسلامی ولایت فقیه اعتقاد ندارند".

خطر محاربان و معارضان به مراتب بسیار کمتر از منافقین است؛ چرا منافقین که گندم نمایی و جوفروشی می کنند؛ خود را خودی جا می زنند، در حالی که نیستند. امام (ره) به همین علت می فرمود منافقین از کفار بدترند.

*دو سال پیش عیسی سحرخیز (مدیرکل مطبوعات در دولت اصلاحات که با گروهک ملی - مذهبی پیوند خورد) تصریح کرد "اکثر اصلاح طلبان بر خلاف گذشته، علاقه ای به آقای خمینی ندارند". آن زمان در پی اعتراض های انجام شده، برخی اصلاح طلبان نظیر رضا خاتمی و شکوری راد، اعتراض و انکار کردند.

*حالا یکی از همان مشارکتی ها، مانند نشتی بشکه عمل کرده  و ما فی الضمیر این جماعت بی صداقت را عیان کرده است. دو روز از انتشار سخنان تاج زاده گذشته و هنوز هیچ اصلاح طلبی ، اعتراض و انکاری نکرده است. منتشر کننده حرف های تاج زاده، سایت روزنامه اعتماد (وابسته به حضرتی عضو فراکسیون مدعیان اصلاحات و از رفقای شهرام جزایری مفسد بزرگ اقتصادی) است.

*اما چرا باید از سخنان تاج زاده استقبال کرد؟ به یاد دارید که تاج زاده سال 88 خطاب به رمضان زاده و صفایی فراهانی، ادعای تقلب را رد کرده بود.
او در این ویدئو می گوید "من که خودم (به عنوان رئیس ستاد انتخابات) برگزار کننده انتخابات بودم، می دانم که تقلب در انتخابات آن هم 11 میلیون رای امکان ندارد". این در حالی است که دروغ تقلب ، بهانه اصلی آشوب نیابتی توسط خاتمی، موسوی، کروبی و هاشمی بود.

*در آن آشوب 8 ماهه، شعارهایی نظیر "انتخابات بهانه است/ اصل نظام نشانه است"و "مرگ بر اصل ولایت فقیه" داده شد و ضمن بی حرمتی به حضرت سید الشهدا (ع)، روی جمهوری اسلامی خط کشیدند و به تصویر امام خمینی بی حرمتی کردند. با این وجود، سران نفاق مانند خاتمی و موسوی و برخی سران مجمع روحانیون و حزب مشارکت ادعا می کردند خط امامی و پایبند و معتقد به جمهوری اسلامی هستند.

*بلاهت تاج زاده، این پرده نفاق را می درد. هرچند که برای ناظران مطلع، هنگامی که اکبر گنجی (از نیروهای عقیدتی - سیاسی سپاهِ تهران در دهه 60) سال 79 در حاشیه کنفرانس برلین به امام خمینی بی احترامی کرد، ماهیت نفاق جدید آشکار شده بود. اکنون با این اعتراف صریح، هم طیفان بی صداقت تاج زاده، کمترین مشروعیت و صلاحیتی برای تصدی پایین ترین مناصب رسمی در جمهوری اسلامی ندارند.
سرنوشتِ اکبرگنجی درانتظارِ تاج زاده؟

به گزارش آرمان پرس؛ اینکه تاج زاده اعتقادی به جمهوری اسلامی ایران و ولایت فقیه ندارد مسئله بی اهمیتی است و این دست از حرّافی های "شاذ" صرفا گرد و خاکِ بیهوده برای پاک کردن سابقه "خود و دوستانش"  و همچنین عدم پاسخگویی درباره اقداماتِ دولتِ اصلاح طلبِ روحانی است.

تاج زاده، معاونتِ سیاسی-امنیتیِ موسوی لاری در دولت خاتمی و همچنین از مدیران ارشاد در دهه 60 بوده و از جریانِ "چپ خط امام" به حساب می آید. در دوران امام از تندروترین افراد جامعه به حساب می آمدند در همین دوران بود که این جماعت قدرت مطلقه کشور بودند.  دولت، مجلس، قوه قضاییه (در دهه 60 شورای عالی نام داشت) و سیستم امنیتی (یعنی وزارت اطلاعات) در اختیارشان بود و از سال 76 هم با پوشش جدیدِ اصلاح طلبی و به اصطلاح روشنفکری، در عرصه سیاست ورزی و مدیریت کشور ادامه حیات دادند.
برچسب ها: تاج زاده
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان l_sar_comment
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
ناشناس
|
Australia
|
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۶/۱۲/۲۰
0
1
پس کی با اینها برخورد می شود؟
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل