کد خبر: ۶۶۴۸۰
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۲۳:۱۹
انتظارِ زیاد ما از نجفی!
*نیروی انتظامی در اقدام قابل ستایش طرفِ کارگران را گرفت نه مدیرانِ. کارگرانی که 7 ماه است حقوق نگرفته اند. نیروی انتظامی در پاسخ به درخواست شهرداری تهران برای برخورد با معترضان گفته است: خب حقوق آنها را بدهید که مشکل حل شود!
آرمان پرس l   کارگران خط ۶ متروی تهران درست از روز روی‌کار آمدن نجفی حقوق خود را دریافت نکرده‌اند. نیروی انتظامی در پاسخ به درخواست شهرداری تهران برای برخورد با معترضان گفته است: خب حقوق آنها را بدهید که مشکل حل شود!


کارگران خط ۶مترو از روز روی کار آمدن نجفی (۷ماه) حقوق نگرفته‌اند!

*چند روز بعد از روی کار آمدن نجفی، حرکت قطارها به سمت فرودگاه امام خمینی لغو شد و در داخل قطارهای مترو، روی آن مسیر را با چسب سفید پوشاندند!

*چند روز بعد از روی کار آمدن نجفی، قطار تهران – کرج سرویس روزهای جمعه خود را تا اطلاع ثانوی (یعنی الی یومنا هذا) لغو کرد و مسافرانِ روزهای جمعه برای رفت و برگشت به کرج و ایستگاه‌های مربوط باید با سواری ایاب و ذهاب داشته باشند.

*چند روز بعد از روی کار آمدن نجفی در شهرداری تهران، برخی نشریات تخصصی وابسته به مؤسسه همشهری مثل همشهری اقتصاد، همشهری دیپلماتیک، همشهری ماه و خردنامه تعطیل شدند و انتشار همشهری پایداری هم فعلاً متوقف شده است.

*حالا هم که ویدئوی رقص و آواز زنان در جلوی شهردار تهران و آقایان دیگر منتشر شده که آقای نجفی تا آخر برنامه نشسته و هیچ تذکر و اعتراض و توبیخی نکرده است و رکورد جدیدی در جمهوری اسلامی به‌جا گذاشته است.

*داشتم فکر می‌کردم کسی که در عرض هفت ماه این‌همه عملکرد منفی و عقب‌گرد داشته است، در ادامه چه‌ها «نخواهد کرد».

می‌شود یک خواهش از شورای محترم شهر و لیست امید و گوینده «تَکرار می‌کنم»‌ داشت که از آقای نجفی بخواهند زحمت نکشد و به خودش هیچ  تکانی ندهد و کاری هم نکند؛‌ فقط لطف بفرماید دستاوردهای فراوان و متعدد ۱۲ سال گذشته شهرداری تهران را حفظ کند. خیلی هم آقاست!

*تقی دژاکام
برچسب ها: نیروی انتظامی ، نجفی
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
در صورت انتشار نظر به شما ایمیل زده می شود
* نظر:
چندرسانه ای
اخبار بین الملل